Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

Inf

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:05:09

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:14

Cat:InfM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: esportiu penedes

0:05:47
00:05:09
0:04:32
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:26

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:31

Cat:InfM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: ca mollet

0:05:47
00:05:26
0:05:05
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:30

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:35

Cat:InfM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: c.a. granollers

0:05:50
00:05:30
0:05:09
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:34

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:39

Cat:InfM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: escola giroi la garriga

0:05:58
00:05:34
0:05:09
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:42

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:47

Cat:InfM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:05:59
00:05:42
0:05:26
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:44

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:49

Cat:InfF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: club atlètic mollet

0:05:59
00:05:44
0:05:30
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:47

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:52

Cat:InfF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: c.a. granollers

0:05:59
00:05:47
0:05:34
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:47

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:52

Cat:InfF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca vic

0:06:02
00:05:47
0:05:33
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)

T. real: 00:05:50

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:55

Cat:InfF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:06:05
00:05:50
0:05:35
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)

T. real: 00:05:53

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:58

Cat:InfM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.a. granollers

0:06:15
00:05:53
0:05:31
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)

T. real: 00:06:02

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:07

Cat:InfM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:06:17
00:06:02
0:05:46
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:05

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:10

Cat:InfM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:06:20
00:06:05
0:05:50
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:15

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:20

Cat:InfM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: c.a. granollers

0:06:37
00:06:15
0:05:53
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:17

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:22

Cat:InfM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: club atlètic del vallès

0:06:33
00:06:17
0:06:02
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:17

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:22

Cat:InfM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: patinatge artistic granollers

0:06:30
00:06:17
0:06:05
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)