SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

Inf

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:05:09

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:14

Cat:InfM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: esportiu penedes

0:05:47
00:05:09
0:04:32
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:26

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:31

Cat:InfM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: ca mollet

0:05:47
00:05:26
0:05:05
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)

T. real: 00:05:30

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:35

Cat:InfM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: c.a. granollers

0:05:50
00:05:30
0:05:09
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:34

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:39

Cat:InfM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: escola giroi la garriga

0:05:58
00:05:34
0:05:09
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:05:09 (Tr: 0:05:09)
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:42

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:47

Cat:InfM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:05:59
00:05:42
0:05:26
i
Eloi Mazuecos Molins
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:44

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:49

Cat:InfF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: club atlètic mollet

0:05:59
00:05:44
0:05:30
i
Isarn Trilla Georges
00:05:30 (Tr: 0:05:30)
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:47

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:52

Cat:InfF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: c.a. granollers

0:05:59
00:05:47
0:05:34
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:47

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:52

Cat:InfF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca vic

0:06:02
00:05:47
0:05:33
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)

T. real: 00:05:50

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:55

Cat:InfF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:10:05

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:06:05
00:05:50
0:05:35
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)

T. real: 00:05:53

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:15:58

Cat:InfM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.a. granollers

0:06:15
00:05:53
0:05:31
i
Daniel Acedo Mejias
00:05:34 (Tr: 0:05:34)
i
Víctor Martín Ramos
00:05:42 (Tr: 0:05:42)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)

T. real: 00:06:02

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:07

Cat:InfM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:06:17
00:06:02
0:05:46
i
Martina Garcia Santaren
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Núria Sañas Capdevila
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:05

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:10

Cat:InfM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:06:20
00:06:05
0:05:50
i
Aya Amazou
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:15

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:20

Cat:InfM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: c.a. granollers

0:06:37
00:06:15
0:05:53
i
Nahuel Farras Chordjian
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:17

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:22

Cat:InfM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: club atlètic del vallès

0:06:33
00:06:17
0:06:02
i
Martí Farràs Carmona
00:06:02 (Tr: 0:06:02)
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Pau Arance Ujaque
00:06:17 (Tr: 0:06:17)

T. real: 00:06:17

Inici real: 18:10:05

Hora meta: 18:16:22

Cat:InfM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:18:10:05

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: patinatge artistic granollers

0:06:30
00:06:17
0:06:05
i
Guillem Gili Cano
00:06:05 (Tr: 0:06:05)
i
Guillem Gonzalez Gisbert
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Gerard Profitós Perpinyà
00:06:17 (Tr: 0:06:17)