SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:17

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:02

Cat:PreBF

Pos. categoria: 96

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:34 min/km

Club: ampa ponent

0:03:20
00:03:17
0:03:14
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:03

Cat:PreBF

Pos. categoria: 97

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:35 min/km

Club: ampa ponent

0:03:20
00:03:18
0:03:15
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBF

Pos. categoria: 98

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:37 min/km

Club:

0:03:21
00:03:19
0:03:17
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 116

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: ampa ponent

0:03:21
00:03:19
0:03:17
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 117

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club:

0:03:22
00:03:19
0:03:16
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 118

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: ampa ponent

0:03:23
00:03:19
0:03:15
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:20

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:05

Cat:PreBF

Pos. categoria: 99

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: ampa ponent

0:03:23
00:03:20
0:03:17
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:07

Cat:PreBF

Pos. categoria: 100

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:43 min/km

Club:

0:03:25
00:03:22
0:03:19
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)

T. real: 00:03:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 119

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club: escola granullarius

0:03:26
00:03:23
0:03:19
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)

T. real: 00:03:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 120

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club: ampa ponent

0:03:34
00:03:23
0:03:12
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)

T. real: 00:03:24

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:09

Cat:PreBF

Pos. categoria: 101

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: ampa ponent

0:03:38
00:03:24
0:03:10
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)

T. real: 00:03:26

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:11

Cat:PreBF

Pos. categoria: 102

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:03:39
00:03:26
0:03:13
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:34

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:19

Cat:PreBF

Pos. categoria: 103

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club:

0:03:45
00:03:34
0:03:23
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:38

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:23

Cat:PreBM

Pos. categoria: 121

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club:

0:03:52
00:03:38
0:03:24
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:39

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:24

Cat:PreBF

Pos. categoria: 104

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 7:18 min/km

Club:

0:03:52
00:03:39
0:03:26
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)