SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:04

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:49

Cat:PreBM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:02:08
00:02:04
0:02:00
i
Hugo Martín Jorro
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Carlos Sánchez González
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:05

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:50

Cat:PreBM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

0:02:08
00:02:05
0:02:01
i
Luca Pérez Sánchez
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Carlos Sánchez González
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:06

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:51

Cat:PreBM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:02:08
00:02:06
0:02:04
i
Luca Pérez Sánchez
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Hugo Martín Jorro
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:07

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:52

Cat:PreBM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:02:10
00:02:07
0:02:04
i
Luca Pérez Sánchez
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Hugo Martín Jorro
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Carlos Sánchez González
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)

T. real: 00:02:08

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:53

Cat:PreBM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:02:11
00:02:08
0:02:05
i
Hugo Martín Jorro
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Carlos Sánchez González
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)

T. real: 00:02:08

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:53

Cat:PreBM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:02:10
00:02:08
0:02:06
i
Carlos Sánchez González
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)

T. real: 00:02:08

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:53

Cat:PreBM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:02:10
00:02:08
0:02:06
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)

T. real: 00:02:09

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:54

Cat:PreBF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: atletisme canovellas

0:02:11
00:02:09
0:02:07
i
Jaume Romero Aparicio
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)

T. real: 00:02:09

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:54

Cat:PreBF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:02:11
00:02:09
0:02:07
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:09

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:54

Cat:PreBM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:02:11
00:02:09
0:02:07
i
Edgar Garrido Hermoso
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:10

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:55

Cat:PreBF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club: c.a. canovelles

0:02:12
00:02:10
0:02:08
i
Roger Serratusell
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Georgina Aragon Marquez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)

T. real: 00:02:10

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:55

Cat:PreBM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:02:12
00:02:10
0:02:08
i
Aleix Pajuelo Benito
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Georgina Aragon Marquez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)

T. real: 00:02:10

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:55

Cat:PreBF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:02:12
00:02:10
0:02:08
i
Nadia Martinez Agudo
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Georgina Aragon Marquez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)

T. real: 00:02:11

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:56

Cat:PreBM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:13
00:02:11
0:02:09
i
Arlet Antequera Ortego
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Eidan Blázquez Rojas
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Georgina Aragon Marquez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Lia Viale
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Jordi Faijes Leiva
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Noa Monfort Esteve
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Tiàriq Sanneh Delgado
00:02:11 (Tr: 0:02:11)