SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:02:15
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:16
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:16
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)

T. real: 00:02:15

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:00

Cat:PreBM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:02:17
00:02:15
0:02:12
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)

T. real: 00:02:16

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:01

Cat:PreBM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:02:19
00:02:16
0:02:13
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:16

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:01

Cat:PreBM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:19
00:02:16
0:02:13
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:17

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:02

Cat:PreBM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:02:20
00:02:17
0:02:15
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: ampa ponent

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: escola granularius

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)