SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:02:21
00:02:19
0:02:17
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)

T. real: 00:02:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:02:21
00:02:19
0:02:17
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)

T. real: 00:02:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:02:21
00:02:19
0:02:17
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)

T. real: 00:02:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:02:21
00:02:19
0:02:17
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)

T. real: 00:02:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:02:21
00:02:19
0:02:17
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)

T. real: 00:02:20

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:05

Cat:PreBF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:02:22
00:02:20
0:02:18
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:20

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:05

Cat:PreBM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:02:22
00:02:20
0:02:18
i
Samuel Gutiérrez Fernández
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Eric Novio Marí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Jofre Masip Bufí
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:21

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:06

Cat:PreBF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:02:23
00:02:21
0:02:19
i
Bernat Espinosa Jané
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:21

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:06

Cat:PreBM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: club l'aire

0:02:23
00:02:21
0:02:19
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:21

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:06

Cat:PreBF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:02:23
00:02:21
0:02:19
i
Marc Blanco Pascual
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:21

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:06

Cat:PreBM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:23
00:02:21
0:02:19
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: ca vic

0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Ivet Solanas Ramos
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lluc Nyasamo Gubianes
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Nora Vicente Galan
00:02:22 (Tr: 0:02:22)

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Lucia Marti Gallego
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Pau Fontanet
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Ballús Rotllan
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
René Ponce Rodríguez
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Vinyet Sañas Capdevila
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Aleix Cot Oliveros
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pablo Monroy Arias
00:02:22 (Tr: 0:02:22)