SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:02:27
00:02:22
0:02:18
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:02:27
00:02:23
0:02:19
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:45 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:27
00:02:23
0:02:19
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:02:27
00:02:23
0:02:20
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:24

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:09

Cat:PreBM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:02:27
00:02:24
0:02:21
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:26

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:11

Cat:PreBM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:02:29
00:02:26
0:02:23
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: escola granullarius

0:02:30
00:02:27
0:02:23
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 48

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: ampa ponent

0:02:30
00:02:27
0:02:24
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 49

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: ceip granullarius

0:02:29
00:02:27
0:02:25
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:28

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: escola granullarius

0:02:30
00:02:28
0:02:26
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:28

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 51

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:02:30
00:02:28
0:02:26
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:30

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:15

Cat:PreBF

Pos. categoria: 23

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:02:32
00:02:30
0:02:28
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)