SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:30

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:15

Cat:PreBF

Pos. categoria: 24

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:02:32
00:02:30
0:02:28
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:31

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:16

Cat:PreBM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

0:02:33
00:02:31
0:02:29
i
Mar Jurado Vidal
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:31

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:16

Cat:PreBF

Pos. categoria: 25

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club:

0:02:33
00:02:31
0:02:29
i
Mar Jurado Vidal
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)

T. real: 00:02:31

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:16

Cat:PreBM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:02:33
00:02:31
0:02:29
i
Mar Jurado Vidal
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)

T. real: 00:02:32

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:17

Cat:PreBM

Pos. categoria: 55

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:02:34
00:02:32
0:02:30
i
Mar Jurado Vidal
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)

T. real: 00:02:32

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:17

Cat:PreBM

Pos. categoria: 56

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: vincles

0:02:34
00:02:32
0:02:30
i
Mar Jurado Vidal
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)

T. real: 00:02:32

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:17

Cat:PreBM

Pos. categoria: 57

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:02:34
00:02:32
0:02:30
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:32

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:17

Cat:PreBM

Pos. categoria: 58

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:02:34
00:02:32
0:02:30
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:32

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:17

Cat:PreBM

Pos. categoria: 59

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:02:34
00:02:32
0:02:30
i
Marc Vila Franco
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Abril Umbert Gutiérrez
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)

T. real: 00:02:33

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:18

Cat:PreBM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

0:02:35
00:02:33
0:02:31
i
Aleix Aliaño Heredia
00:02:31 (Tr: 0:02:31)
i
Jordi Auguet Òdena
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Jon Iturralde Riera
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Hugo Gutiérrez Fernández
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:19

Cat:PreBM

Pos. categoria: 61

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: ampa ponent

0:02:36
00:02:34
0:02:32
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Hugo Gutiérrez Fernández
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Marc Martinez Cantariño
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Eric Pajuelo Benito
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:19

Cat:PreBM

Pos. categoria: 62

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: ampa ponent

0:02:36
00:02:34
0:02:32
i
Pol Calveras Canut
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Arnau Martínez Alonso
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Biel Zamora Diaz
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Hugo Gutiérrez Fernández
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Marc Martinez Cantariño
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Eric Pajuelo Benito
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:35

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:20

Cat:PreBM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

0:02:37
00:02:35
0:02:33
i
Alex Ochoa Sanjuan
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Marc Martinez Cantariño
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Eric Pajuelo Benito
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:35

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:20

Cat:PreBM

Pos. categoria: 64

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:02:37
00:02:35
0:02:33
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Hugo Gutiérrez Fernández
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Eric Pajuelo Benito
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:35

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:20

Cat:PreBM

Pos. categoria: 65

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:02:37
00:02:35
0:02:33
i
Sualiman Naieb
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Saad Jbini
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Hugo Gutiérrez Fernández
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Marc Martinez Cantariño
00:02:35 (Tr: 0:02:35)