Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:03:17

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:02

Cat:PreBF

Pos. categoria: 96

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:34 min/km

Club: ampa ponent

0:03:20
00:03:17
0:03:14
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:03

Cat:PreBF

Pos. categoria: 97

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:35 min/km

Club: ampa ponent

0:03:20
00:03:18
0:03:15
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBF

Pos. categoria: 98

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:37 min/km

Club:

0:03:21
00:03:19
0:03:17
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 116

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: ampa ponent

0:03:21
00:03:19
0:03:17
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 117

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club:

0:03:22
00:03:19
0:03:16
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)

T. real: 00:03:19

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:04

Cat:PreBM

Pos. categoria: 118

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: ampa ponent

0:03:23
00:03:19
0:03:15
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:20

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:05

Cat:PreBF

Pos. categoria: 99

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: ampa ponent

0:03:23
00:03:20
0:03:17
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:07

Cat:PreBF

Pos. categoria: 100

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:43 min/km

Club:

0:03:25
00:03:22
0:03:19
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)

T. real: 00:03:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 119

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club: escola granullarius

0:03:26
00:03:23
0:03:19
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)

T. real: 00:03:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 120

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club: ampa ponent

0:03:34
00:03:23
0:03:12
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)

T. real: 00:03:24

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:09

Cat:PreBF

Pos. categoria: 101

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: ampa ponent

0:03:38
00:03:24
0:03:10
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)

T. real: 00:03:26

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:11

Cat:PreBF

Pos. categoria: 102

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:03:39
00:03:26
0:03:13
i
Nouran El Haman
00:03:17 (Tr: 0:03:17)
i
Maria Sallès Franco
00:03:18 (Tr: 0:03:18)
i
Sara alexandra Chulco Matteucci
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Amir Asri
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Nico Coll Munill
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Ayman Alseloy
00:03:19 (Tr: 0:03:19)
i
Lauren Montenegro
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Anna Farras Carmona
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Jan Taddei Baena
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:34

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:19

Cat:PreBF

Pos. categoria: 103

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club:

0:03:45
00:03:34
0:03:23
i
Mohamed lamine Drame
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:38

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:23

Cat:PreBM

Pos. categoria: 121

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club:

0:03:52
00:03:38
0:03:24
i
Neema Istar Kouera
00:03:24 (Tr: 0:03:24)
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Dana González Herreño
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:39

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:38:24

Cat:PreBF

Pos. categoria: 104

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 7:18 min/km

Club:

0:03:52
00:03:39
0:03:26
i
Júlia Egea Sanz
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Isolda Jové Sánchez
00:03:34 (Tr: 0:03:34)
i
Bruno Crespo Garcia
00:03:38 (Tr: 0:03:38)