Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:12

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:57

Cat:PreBM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:02:14
00:02:12
0:02:10
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:02:15
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:16
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:36:58

Cat:PreBF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:02:16
00:02:13
0:02:11
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)

T. real: 00:02:15

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:00

Cat:PreBM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:02:17
00:02:15
0:02:12
i
Noa Arbouch Garcia
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Max Pujadas Belmar
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Martí Ogalla Beltran
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Biel Rus Agudo
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
David Perez Claramunt
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Miquel Olmedo Santos
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)

T. real: 00:02:16

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:01

Cat:PreBM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:02:19
00:02:16
0:02:13
i
Berta Martínez Soldevila
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:16

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:01

Cat:PreBM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:19
00:02:16
0:02:13
i
Arlet Pérez Codina
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:17

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:02

Cat:PreBM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:02:20
00:02:17
0:02:15
i
Carles Panareda Riera
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: ampa ponent

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Jan Costa I Gómez
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: escola granularius

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Izan Mancera Cano
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irene Sanmartín Garrido
00:02:18 (Tr: 0:02:18)

T. real: 00:02:18

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:03

Cat:PreBF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:02:20
00:02:18
0:02:16
i
Madaix Solanellas Xufré
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jassim Ofiriche
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Alex Escobar Pedrosa
00:02:18 (Tr: 0:02:18)