Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

PreB

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:02:22

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:07

Cat:PreBM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:02:27
00:02:22
0:02:18
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:02:27
00:02:23
0:02:19
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:45 min/km

Club: c.a. granollers

0:02:27
00:02:23
0:02:19
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:23

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:08

Cat:PreBM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:02:27
00:02:23
0:02:20
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:24

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:09

Cat:PreBM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:02:27
00:02:24
0:02:21
i
Biel Garcia Gibert
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Roger Fernández Guarinos
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)

T. real: 00:02:26

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:11

Cat:PreBM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:02:29
00:02:26
0:02:23
i
Laia Egea Jiménez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: escola granullarius

0:02:30
00:02:27
0:02:23
i
Gael Fernandez Rubio
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 48

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: ampa ponent

0:02:30
00:02:27
0:02:24
i
Martí Pujol Rodriguez
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:27

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:12

Cat:PreBM

Pos. categoria: 49

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: ceip granullarius

0:02:29
00:02:27
0:02:25
i
Aleix Novell Monros
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)

T. real: 00:02:28

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 50

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: escola granullarius

0:02:30
00:02:28
0:02:26
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:28

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:13

Cat:PreBM

Pos. categoria: 51

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:02:30
00:02:28
0:02:26
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:17:34:45

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Aitana Taddei Baena
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Amir Jaber
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Martí Oliver Garcia
00:02:27 (Tr: 0:02:27)
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:29

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:14

Cat:PreBF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:02:31
00:02:29
0:02:27
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Laia Da Silva
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:30

Inici real: 17:34:45

Hora meta: 17:37:15

Cat:PreBF

Pos. categoria: 23

Inici cursa:17:34:45

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:02:32
00:02:30
0:02:28
i
Eric Molina Matito
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Martí Piris Artigas
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Pep Ortega Gesa
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Georgina Agudo Garcia
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Gina Fàbregas Rodriguez
00:02:29 (Tr: 0:02:29)