L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 249 |
i
|
Leyre Vázquez Rincones | 0:01:53 | ||
T. real: 00:01:53 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:29:55 Cat:PreBF Pos. categoria: 1 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 3:45 min/km Club: c.a. canovelles
25773
0:02:04
00:01:53
0:01:41
i
Aday Ruiz Pérez
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Nil Colombo Baldich
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04) |
|||||||
2 | 1 | 278 |
i
|
Aday Ruiz Pérez | 0:01:54 | ||
T. real: 00:01:54 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:29:56 Cat:PreBM Pos. categoria: 1 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 3:48 min/km Club: e.c.a.
22092
0:02:04
00:01:54
0:01:44
i
Leyre Vázquez Rincones
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Nil Colombo Baldich
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04) |
|||||||
3 | 2 | 219 |
i
|
Nil Colombo Baldich | 0:01:59 | ||
T. real: 00:01:59 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:01 Cat:PreBM Pos. categoria: 2 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 3:58 min/km Club:
15217
0:02:06
00:01:59
0:01:53
i
Leyre Vázquez Rincones
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Aday Ruiz Pérez
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06) |
|||||||
4 | 2 | 235 |
i
|
Ona Lapuente Tomàs | 0:02:01 | ||
T. real: 00:02:01 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:03 Cat:PreBF Pos. categoria: 2 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 4:02 min/km Club: club atletisme parets
19408
0:02:10
00:02:01
0:01:53
i
Leyre Vázquez Rincones
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Aday Ruiz Pérez
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Nil Colombo Baldich
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10) |
|||||||
5 | 3 | 226 |
i
|
Marc Susín Martorell | 0:02:01 | ||
T. real: 00:02:01 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:03 Cat:PreBM Pos. categoria: 3 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:02 min/km Club:
15976
0:02:09
00:02:01
0:01:54
i
Aday Ruiz Pérez
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Nil Colombo Baldich
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
6 | 4 | 229 |
i
|
Alex Paez Ortega | 0:02:04 | ||
T. real: 00:02:04 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:06 Cat:PreBM Pos. categoria: 4 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club:
9992
0:02:09
00:02:04
0:01:59
i
Nil Colombo Baldich
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
7 | 5 | 183 |
i
|
Alex Jimenez Villa | 0:02:04 | ||
T. real: 00:02:04 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:06 Cat:PreBM Pos. categoria: 5 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:08 min/km Club: c.a. canovelles
8197
0:02:08
00:02:04
0:02:00
i
Ona Lapuente Tomàs
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
8 | 6 | 213 |
i
|
Gerard Parera Viaña | 0:02:06 | ||
T. real: 00:02:06 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:08 Cat:PreBM Pos. categoria: 6 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:11 min/km Club:
10016
0:02:11
00:02:06
0:02:01
i
Marc Susín Martorell
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10) |
|||||||
9 | 7 | 292 |
i
|
Alex Diaz | 0:02:08 | ||
T. real: 00:02:08 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:10 Cat:PreBM Pos. categoria: 7 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: cagandoleches
8164
0:02:11
00:02:08
0:02:04
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10) |
|||||||
10 | 8 | 208 |
i
|
Carles Godino Fernàndez | 0:02:08 | ||
T. real: 00:02:08 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:10 Cat:PreBM Pos. categoria: 8 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
11488
0:02:13
00:02:08
0:02:03
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13) |
|||||||
11 | 9 | 180 |
i
|
Achraf Boudhane El Kabous | 0:02:08 | ||
T. real: 00:02:08 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:10 Cat:PreBM Pos. categoria: 9 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:16 min/km Club: lliure
11871
0:02:14
00:02:08
0:02:03
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14) |
|||||||
12 | 10 | 267 |
i
|
Eros Carballo Crestemayer | 0:02:10 | ||
T. real: 00:02:10 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:12 Cat:PreBM Pos. categoria: 10 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:19 min/km Club:
14889
0:02:16
00:02:10
0:02:03
i
Alex Paez Ortega
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Alex Jimenez Villa
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Gerard Parera Viaña
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Alex Diaz
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16) |
|||||||
13 | 11 | 275 |
i
|
Quim Corbera Marquez | 0:02:13 | ||
T. real: 00:02:13 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:15 Cat:PreBM Pos. categoria: 11 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:26 min/km Club:
11488
0:02:18
00:02:13
0:02:08
i
Carles Godino Fernàndez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18) |
|||||||
14 | 12 | 197 |
i
|
Marc Reyero Casas | 0:02:14 | ||
T. real: 00:02:14 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:16 Cat:PreBM Pos. categoria: 12 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:27 min/km Club:
11871
0:02:19
00:02:14
0:02:08
i
Achraf Boudhane El Kabous
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18) |
|||||||
15 | 13 | 282 |
i
|
Marc Facerias Arnés | 0:02:16 | ||
T. real: 00:02:16 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:18 Cat:PreBM Pos. categoria: 13 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club:
14889
0:02:23
00:02:16
0:02:10
i
Eros Carballo Crestemayer
00:02:10 (Tr: 0:02:10)
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
16 | 14 | 270 |
i
|
Hugo López | 0:02:17 | ||
T. real: 00:02:17 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:19 Cat:PreBM Pos. categoria: 14 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
9471
0:02:22
00:02:17
0:02:13
i
Quim Corbera Marquez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20) |
|||||||
17 | 3 | 280 |
i
|
Alèxia Pedragosa Font | 0:02:18 | ||
T. real: 00:02:18 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:20 Cat:PreBF Pos. categoria: 3 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 4:35 min/km Club:
8764
0:02:22
00:02:18
0:02:14
i
Marc Reyero Casas
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20) |
|||||||
18 | 15 | 251 |
i
|
Jaume Puig Puigferrat | 0:02:18 | ||
T. real: 00:02:18 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:20 Cat:PreBM Pos. categoria: 15 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
7539
0:02:22
00:02:18
0:02:15
i
Marc Facerias Arnés
00:02:16 (Tr: 0:02:16)
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
19 | 16 | 262 |
i
|
Pol Ramirez | 0:02:20 | ||
T. real: 00:02:20 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:22 Cat:PreBM Pos. categoria: 16 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club:
5555
0:02:23
00:02:20
0:02:17
i
Hugo López
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
20 | 17 | 279 |
i
|
Daniel Lucero Cortés | 0:02:20 | ||
T. real: 00:02:20 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:22 Cat:PreBM Pos. categoria: 17 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club:
5649
0:02:23
00:02:20
0:02:18
i
Alèxia Pedragosa Font
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
21 | 18 | 191 |
i
|
Nil Altimira Mur | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:24 Cat:PreBM Pos. categoria: 18 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club:
7539
0:02:25
00:02:22
0:02:18
i
Jaume Puig Puigferrat
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25) |
|||||||
22 | 19 | 157 |
i
|
Pol Navarro Ganduxé | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:24 Cat:PreBM Pos. categoria: 19 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club:
5222
0:02:25
00:02:22
0:02:20
i
Pol Ramirez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24) |
|||||||
23 | 4 | 245 |
i
|
Lucia Julia De Sousa | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:24 Cat:PreBF Pos. categoria: 4 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 4:44 min/km Club: club atlètic granollers
4754
0:02:25
00:02:22
0:02:20
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24) |
|||||||
24 | 5 | 158 |
i
|
Gina Navarro Ganduxé | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:24 Cat:PreBF Pos. categoria: 5 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 4:44 min/km Club:
5341
0:02:25
00:02:22
0:02:20
i
Daniel Lucero Cortés
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25) |
|||||||
25 | 20 | 189 |
i
|
Joel Alguacil Hernández | 0:02:24 | ||
T. real: 00:02:24 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:26 Cat:PreBM Pos. categoria: 20 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:47 min/km Club:
6087
0:02:26
00:02:24
0:02:21
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Ada Cortina Fernandez
00:02:26 (Tr: 0:02:26) |
|||||||
26 | 21 | 237 |
i
|
Arnau Torres | 0:02:24 | ||
T. real: 00:02:24 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:26 Cat:PreBM Pos. categoria: 21 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:47 min/km Club: ampa ponent
5603
0:02:26
00:02:24
0:02:21
i
Nil Altimira Mur
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Pol Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Lucia Julia De Sousa
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Ada Cortina Fernandez
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Pol Marti Trujillo
00:02:26 (Tr: 0:02:26) |
|||||||
27 | 22 | 287 |
i
|
Zhicheng Zheng | 0:02:25 | ||
T. real: 00:02:25 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:27 Cat:PreBM Pos. categoria: 22 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club:
5341
0:02:27
00:02:25
0:02:22
i
Gina Navarro Ganduxé
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Ada Cortina Fernandez
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Pol Marti Trujillo
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Eiden Ardite Canals
00:02:27 (Tr: 0:02:27) |
|||||||
28 | 6 | 194 |
i
|
Ada Cortina Fernandez | 0:02:26 | ||
T. real: 00:02:26 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:28 Cat:PreBF Pos. categoria: 6 Inici cursa:17:28:02 Sexe:F Ritme: 4:52 min/km Club:
6087
0:02:29
00:02:26
0:02:24
i
Joel Alguacil Hernández
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Pol Marti Trujillo
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Eiden Ardite Canals
00:02:27 (Tr: 0:02:27) |
|||||||
29 | 23 | 144 |
i
|
Pol Marti Trujillo | 0:02:26 | ||
T. real: 00:02:26 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:28 Cat:PreBM Pos. categoria: 23 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club:
5603
0:02:29
00:02:26
0:02:24
i
Arnau Torres
00:02:24 (Tr: 0:02:24)
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Ada Cortina Fernandez
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Eiden Ardite Canals
00:02:27 (Tr: 0:02:27) |
|||||||
30 | 24 | 151 |
i
|
Eiden Ardite Canals | 0:02:27 | ||
T. real: 00:02:27 Inici real: 17:28:02 Hora meta: 17:30:29 Cat:PreBM Pos. categoria: 24 Inici cursa:17:28:02 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
4400
0:02:29
00:02:27
0:02:25
i
Zhicheng Zheng
00:02:25 (Tr: 0:02:25)
i
Ada Cortina Fernandez
00:02:26 (Tr: 0:02:26)
i
Pol Marti Trujillo
00:02:26 (Tr: 0:02:26) |
|||||||