L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 56 | 589 |
i
|
Imane Alilou Amharraf | 0:04:31 | ||
T. real: 00:04:31 T. oficial: 00:04:31 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:56 Cat:BenF Pos. categoria: 56 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:01 min/km Club:
6250
0:04:34
00:04:31
0:04:28
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34) |
|||||||
152 | 57 | 560 |
i
|
Noa Rodriguez Romero | 0:04:31 | ||
T. real: 00:04:31 T. oficial: 00:04:31 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:56 Cat:BenF Pos. categoria: 57 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:01 min/km Club:
5748
0:04:34
00:04:31
0:04:28
i
Imane Alilou Amharraf
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34) |
|||||||
153 | 58 | 596 |
i
|
Jana Tapias Caro | 0:04:31 | ||
T. real: 00:04:31 T. oficial: 00:04:31 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:56 Cat:BenF Pos. categoria: 58 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:01 min/km Club:
5130
0:04:34
00:04:31
0:04:29
i
Imane Alilou Amharraf
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34) |
|||||||
154 | 96 | 545 |
i
|
Mark Pernia Sánchez | 0:04:32 | ||
T. real: 00:04:32 T. oficial: 00:04:32 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:57 Cat:BenM Pos. categoria: 96 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:02 min/km Club:
4400
0:04:34
00:04:32
0:04:30
i
Imane Alilou Amharraf
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34) |
|||||||
155 | 59 | 632 |
i
|
Claudia Mesas Puchades | 0:04:32 | ||
T. real: 00:04:32 T. oficial: 00:04:32 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:57 Cat:BenF Pos. categoria: 59 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:02 min/km Club:
6703
0:04:35
00:04:32
0:04:29
i
Imane Alilou Amharraf
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35) |
|||||||
156 | 60 | 44 |
i
|
Habibata Barri Diano | 0:04:32 | ||
T. real: 00:04:32 T. oficial: 00:04:32 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:57 Cat:BenF Pos. categoria: 60 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:03 min/km Club: escola ponent
6641
0:04:35
00:04:32
0:04:29
i
Imane Alilou Amharraf
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35) |
|||||||
157 | 97 | 598 |
i
|
Lluc Torruella Garcia | 0:04:34 | ||
T. real: 00:04:34 T. oficial: 00:04:34 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:44:59 Cat:BenM Pos. categoria: 97 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:05 min/km Club:
4430
0:04:36
00:04:34
0:04:32
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36) |
|||||||
158 | 98 | 582 |
i
|
Aniol Camp Laborda | 0:04:35 | ||
T. real: 00:04:35 T. oficial: 00:04:35 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:00 Cat:BenM Pos. categoria: 98 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:06 min/km Club:
6703
0:04:38
00:04:35
0:04:32
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37) |
|||||||
159 | 99 | 31 |
i
|
Ousmane Taouda | 0:04:35 | ||
T. real: 00:04:35 T. oficial: 00:04:35 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:00 Cat:BenM Pos. categoria: 99 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:07 min/km Club: escola ponent
6641
0:04:38
00:04:35
0:04:32
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38) |
|||||||
160 | 61 | 886 |
i
|
Gemma Cutrina Valor | 0:04:36 | ||
T. real: 00:04:36 T. oficial: 00:04:36 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:01 Cat:BenF Pos. categoria: 61 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:07 min/km Club:
10628
0:04:40
00:04:36
0:04:31
i
Noa Rodriguez Romero
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Jana Tapias Caro
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40) |
|||||||
161 | 100 | 527 |
i
|
Aleix Padros Vila | 0:04:37 | ||
T. real: 00:04:37 T. oficial: 00:04:37 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:02 Cat:BenM Pos. categoria: 100 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:09 min/km Club:
11096
0:04:42
00:04:37
0:04:31
i
Mark Pernia Sánchez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Claudia Mesas Puchades
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Habibata Barri Diano
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Lluc Torruella Garcia
00:04:34 (Tr: 0:04:34)
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42) |
|||||||
162 | 101 | 32 |
i
|
Ousseynou Cisse | 0:04:38 | ||
T. real: 00:04:38 T. oficial: 00:04:38 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:03 Cat:BenM Pos. categoria: 101 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:11 min/km Club: escola ponent
8349
0:04:42
00:04:38
0:04:34
i
Aniol Camp Laborda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Ousmane Taouda
00:04:35 (Tr: 0:04:35)
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42) |
|||||||
163 | 62 | 27 |
i
|
Malak Cachou | 0:04:40 | ||
T. real: 00:04:40 T. oficial: 00:04:40 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:05 Cat:BenF Pos. categoria: 62 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:14 min/km Club: escola ponent
10628
0:04:45
00:04:40
0:04:36
i
Gemma Cutrina Valor
00:04:36 (Tr: 0:04:36)
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45) |
|||||||
164 | 102 | 34 |
i
|
Sekou Bayo Keita | 0:04:42 | ||
T. real: 00:04:42 T. oficial: 00:04:42 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:07 Cat:BenM Pos. categoria: 102 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:15 min/km Club: escola ponent
11096
0:04:47
00:04:42
0:04:37
i
Aleix Padros Vila
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47) |
|||||||
165 | 103 | 40 |
i
|
Yero Sabaly Mballo | 0:04:42 | ||
T. real: 00:04:42 T. oficial: 00:04:42 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:07 Cat:BenM Pos. categoria: 103 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:16 min/km Club: escola ponent
8349
0:04:46
00:04:42
0:04:38
i
Ousseynou Cisse
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46) |
|||||||
166 | 63 | 477 |
i
|
Martina Canal García | 0:04:43 | ||
T. real: 00:04:43 T. oficial: 00:04:43 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:08 Cat:BenF Pos. categoria: 63 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:17 min/km Club:
4787
0:04:45
00:04:43
0:04:40
i
Malak Cachou
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45) |
|||||||
167 | 64 | 485 |
i
|
Gal·la Martínez Gascón | 0:04:43 | ||
T. real: 00:04:43 T. oficial: 00:04:43 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:08 Cat:BenF Pos. categoria: 64 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:18 min/km Club:
4400
0:04:45
00:04:43
0:04:41
i
Sekou Bayo Keita
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45) |
|||||||
168 | 104 | 497 |
i
|
Aleix Jiménez Pérez | 0:04:44 | ||
T. real: 00:04:44 T. oficial: 00:04:44 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:09 Cat:BenM Pos. categoria: 104 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:18 min/km Club:
4422
0:04:46
00:04:44
0:04:42
i
Yero Sabaly Mballo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46) |
|||||||
169 | 65 | 487 |
i
|
Ariadna Bullich Algaba | 0:04:45 | ||
T. real: 00:04:45 T. oficial: 00:04:45 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:10 Cat:BenF Pos. categoria: 65 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:19 min/km Club:
4479
0:04:47
00:04:45
0:04:43
i
Martina Canal García
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47) |
|||||||
170 | 66 | 466 |
i
|
Binta Ndao Camp | 0:04:45 | ||
T. real: 00:04:45 T. oficial: 00:04:45 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:10 Cat:BenF Pos. categoria: 66 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:20 min/km Club:
4400
0:04:47
00:04:45
0:04:43
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47) |
|||||||
171 | 105 | 38 |
i
|
Yassim Bougzir El Morabit | 0:04:46 | ||
T. real: 00:04:46 T. oficial: 00:04:46 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:11 Cat:BenM Pos. categoria: 105 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: escola ponent
5027
0:04:48
00:04:46
0:04:43
i
Gal·la Martínez Gascón
00:04:43 (Tr: 0:04:43)
i
Aleix Jiménez Pérez
00:04:44 (Tr: 0:04:44)
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48) |
|||||||
172 | 67 | 516 |
i
|
Daniela Martinez Iranzo-diaz | 0:04:47 | ||
T. real: 00:04:47 T. oficial: 00:04:47 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:12 Cat:BenF Pos. categoria: 67 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:22 min/km Club:
4400
0:04:49
00:04:47
0:04:45
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48) |
|||||||
173 | 68 | 534 |
i
|
Ona Arredondo Delbino | 0:04:47 | ||
T. real: 00:04:47 T. oficial: 00:04:47 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:12 Cat:BenF Pos. categoria: 68 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:22 min/km Club:
4631
0:04:49
00:04:47
0:04:45
i
Ariadna Bullich Algaba
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Binta Ndao Camp
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49) |
|||||||
174 | 69 | 499 |
i
|
Gala Egea Sanz | 0:04:48 | ||
T. real: 00:04:48 T. oficial: 00:04:48 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:13 Cat:BenF Pos. categoria: 69 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:24 min/km Club:
5027
0:04:50
00:04:48
0:04:46
i
Yassim Bougzir El Morabit
00:04:46 (Tr: 0:04:46)
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49) |
|||||||
175 | 70 | 23 |
i
|
Daniela Nunfio De Leon | 0:04:48 | ||
T. real: 00:04:48 T. oficial: 00:04:48 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:13 Cat:BenF Pos. categoria: 70 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:24 min/km Club: escola ponent
4400
0:04:50
00:04:48
0:04:46
i
Daniela Martinez Iranzo-diaz
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49) |
|||||||
176 | 71 | 491 |
i
|
Aina Seguer Molina | 0:04:49 | ||
T. real: 00:04:49 T. oficial: 00:04:49 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:14 Cat:BenF Pos. categoria: 71 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:25 min/km Club:
4631
0:04:51
00:04:49
0:04:47
i
Ona Arredondo Delbino
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Lucía Díaz Gómez
00:04:50 (Tr: 0:04:50) |
|||||||
177 | 72 | 478 |
i
|
Clàudia Boquet Blasco | 0:04:49 | ||
T. real: 00:04:49 T. oficial: 00:04:49 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:14 Cat:BenF Pos. categoria: 72 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:25 min/km Club:
4661
0:04:51
00:04:49
0:04:47
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Lucía Díaz Gómez
00:04:50 (Tr: 0:04:50)
i
Cheiko omoruyi Sylla
00:04:51 (Tr: 0:04:51) |
|||||||
178 | 106 | 526 |
i
|
Esteve Aranda Kononenko | 0:04:49 | ||
T. real: 00:04:49 T. oficial: 00:04:49 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:14 Cat:BenM Pos. categoria: 106 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club:
4400
0:04:51
00:04:49
0:04:47
i
Gala Egea Sanz
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Daniela Nunfio De Leon
00:04:48 (Tr: 0:04:48)
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Lucía Díaz Gómez
00:04:50 (Tr: 0:04:50)
i
Cheiko omoruyi Sylla
00:04:51 (Tr: 0:04:51) |
|||||||
179 | 73 | 578 |
i
|
Lucía Díaz Gómez | 0:04:50 | ||
T. real: 00:04:50 T. oficial: 00:04:50 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:15 Cat:BenF Pos. categoria: 73 Inici cursa:17:40:25 Sexe:F Ritme: 6:27 min/km Club:
4400
0:04:52
00:04:50
0:04:48
i
Aina Seguer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Cheiko omoruyi Sylla
00:04:51 (Tr: 0:04:51) |
|||||||
180 | 107 | 22 |
i
|
Cheiko omoruyi Sylla | 0:04:51 | ||
T. real: 00:04:51 T. oficial: 00:04:51 Inici real: 17:40:25 Hora meta: 17:45:16 Cat:BenM Pos. categoria: 107 Inici cursa:17:40:25 Sexe:M Ritme: 6:28 min/km Club: escola ponent
4661
0:04:53
00:04:51
0:04:49
i
Clàudia Boquet Blasco
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Esteve Aranda Kononenko
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Lucía Díaz Gómez
00:04:50 (Tr: 0:04:50) |
|||||||