Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

XII Cursa La Maquinista

5K

02 juny 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:48:54

T. oficial: 00:51:48

Inici real: 09:04:18

Hora meta: 09:53:12

Cat:M

Pos. categoria: 254

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 9:47 min/km

Club:

0:52:02
00:51:48
0:51:33
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)

T. real: 00:48:54

T. oficial: 00:49:55

Inici real: 09:02:25

Hora meta: 09:51:19

Cat:M

Pos. categoria: 255

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 9:47 min/km

Club:

0:52:02
00:49:55
0:47:47
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)

T. real: 00:48:55

T. oficial: 00:51:53

Inici real: 09:04:22

Hora meta: 09:53:17

Cat:F

Pos. categoria: 288

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 9:47 min/km

Club:

0:52:02
00:51:53
0:51:44
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)

T. real: 00:48:57

T. oficial: 00:51:57

Inici real: 09:04:24

Hora meta: 09:53:21

Cat:F

Pos. categoria: 289

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 9:48 min/km

Club:

0:52:07
00:51:57
0:51:48
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)

T. real: 00:48:58

T. oficial: 00:51:57

Inici real: 09:04:24

Hora meta: 09:53:21

Cat:M

Pos. categoria: 256

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 9:48 min/km

Club:

0:54:00
00:51:57
0:49:55
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Ismael De La Cruz Carmona
00:49:55 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)

T. real: 00:49:00

T. oficial: 00:51:51

Inici real: 09:04:16

Hora meta: 09:53:15

Cat:M

Pos. categoria: 257

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 9:48 min/km

Club:

0:52:04
00:51:51
0:51:38
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)

T. real: 00:49:01

T. oficial: 00:52:02

Inici real: 09:04:25

Hora meta: 09:53:26

Cat:F

Pos. categoria: 290

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 9:49 min/km

Club:

0:52:07
00:52:02
0:51:57
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)

T. real: 00:49:04

T. oficial: 00:52:04

Inici real: 09:04:24

Hora meta: 09:53:28

Cat:F

Pos. categoria: 291

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 9:49 min/km

Club:

0:52:14
00:52:04
0:51:53
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)

T. real: 00:49:06

T. oficial: 00:52:04

Inici real: 09:04:23

Hora meta: 09:53:28

Cat:F

Pos. categoria: 292

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 9:50 min/km

Club:

0:52:18
00:52:04
0:51:51
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)

T. real: 00:51:37

T. oficial: 00:51:37

Inici real: 09:01:24

Hora meta: 09:53:01

Cat:F

Pos. categoria: 293

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 10:20 min/km

Club:

0:52:15
00:51:37
0:51:00
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)

T. real: 00:52:14

T. oficial: 00:52:14

Inici real: 09:01:24

Hora meta: 09:53:38

Cat:M

Pos. categoria: 258

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 10:27 min/km

Club:

1:18:26
00:52:14
0:26:03
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Ismael De La Cruz Carmona
00:49:55 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Oren Solomon
01:18:26 (Tr: 1:15:34)

T. real: 00:52:15

T. oficial: 00:52:15

Inici real: 09:01:24

Hora meta: 09:53:39

Cat:F

Pos. categoria: 294

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 10:27 min/km

Club:

1:20:38
00:52:15
0:23:51
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Ismael De La Cruz Carmona
00:49:55 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Oren Solomon
01:18:26 (Tr: 1:15:34)
i
Josefina Firpo Carderon
01:20:38 (Tr: 1:18:25)

T. real: 00:52:15

T. oficial: 00:52:15

Inici real: 09:01:24

Hora meta: 09:53:39

Cat:F

Pos. categoria: 295

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 10:27 min/km

Club:

1:20:38
00:52:15
0:23:52
i
Saar Ido
00:51:48 (Tr: 0:48:54)
i
Ismael De La Cruz Carmona
00:49:55 (Tr: 0:48:54)
i
Mireia Fuster
00:51:53 (Tr: 0:48:55)
i
Lucia Ossorio Parada
00:51:57 (Tr: 0:48:57)
i
Francisco rafae Soto
00:51:57 (Tr: 0:48:58)
i
Avinoam Solomon
00:51:51 (Tr: 0:49:00)
i
Isabel Martinez
00:52:02 (Tr: 0:49:01)
i
Andrea Soler
00:52:04 (Tr: 0:49:04)
i
Sabina Mena
00:52:04 (Tr: 0:49:06)
i
Monica Urbano Redondo
00:51:37 (Tr: 0:51:37)
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Oren Solomon
01:18:26 (Tr: 1:15:34)
i
Josefina Firpo Carderon
01:20:38 (Tr: 1:18:25)

T. real: 01:15:34

T. oficial: 01:18:26

Inici real: 09:04:16

Hora meta: 10:19:50

Cat:M

Pos. categoria: 259

Inici cursa:9:01:24

Sexe:M

Ritme: 15:07 min/km

Club:

1:44:37
01:18:26
0:52:14
i
Daniel Salazar Mediavilla
00:52:14 (Tr: 0:52:14)
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Josefina Firpo Carderon
01:20:38 (Tr: 1:18:25)

T. real: 01:18:25

T. oficial: 01:20:38

Inici real: 09:03:38

Hora meta: 10:22:02

Cat:F

Pos. categoria: 296

Inici cursa:9:01:24

Sexe:F

Ritme: 15:41 min/km

Club:

1:49:02
01:20:38
0:52:15
i
Maria Fernández
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Ana Arcos Quiñonero
00:52:15 (Tr: 0:52:15)
i
Oren Solomon
01:18:26 (Tr: 1:15:34)