Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Maratest EL PRAT DE LLOBREGAT

K15

17 febrer 2019

K15 K30

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:29:33

T. oficial: 01:31:52

Inici real: 09:02:48

Hora meta: 10:32:20

Cat:M

Pos. categoria: 332

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

k5: 0:29:31

Hora k5 : 09:32:18

Pos k5 : 441

-

k8,8: 0:51:38

Hora k8,8 : 09:54:25

Pos k8,8 : 437

X 4 posicions

k10: 0:58:50

Hora k10 : 10:01:38

Pos k10 : 440

Y 3 posicions

k15: 1:28:24

Hora k15 : 10:31:11

Pos k15 : 421

X 19 posicions

Meta: 1:29:33

Hora meta: 10:32:20

Pos meta : 406

X 15 posicions

1:31:54
01:31:52
1:31:50

T. real: 01:29:33

T. oficial: 01:29:42

Inici real: 09:00:37

Hora meta: 10:30:10

Cat:M

Pos. categoria: 333

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: cegub

k5: 0:20:23

Hora k5 : 09:21:00

Pos k5 : 28

-

k8,8: 0:35:19

Hora k8,8 : 09:35:56

Pos k8,8 : 25

X 3 posicions

k10: 0:40:17

Hora k10 : 09:40:53

Pos k10 : 25

Z

k15: 1:00:35

Hora k15 : 10:01:12

Pos k15 : 24

X 1 posició

Meta: 1:29:33

Hora meta: 10:30:10

Pos meta : 407

Y 383 posicions

1:31:33
01:29:42
1:27:51
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)

T. real: 01:29:39

T. oficial: 01:30:23

Inici real: 09:01:12

Hora meta: 10:30:51

Cat:F

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club:

k5: 0:28:16

Hora k5 : 09:29:28

Pos k5 : 380

-

k8,8: 0:49:58

Hora k8,8 : 09:51:10

Pos k8,8 : 391

Y 11 posicions

k10: 0:57:00

Hora k10 : 09:58:12

Pos k10 : 395

Y 4 posicions

k15: 1:28:11

Hora k15 : 10:29:22

Pos k15 : 417

Y 22 posicions

Meta: 1:29:39

Hora meta: 10:30:51

Pos meta : 408

X 9 posicions

1:31:33
01:30:23
1:29:12
Manel Garcia Vallejo
01:29:42 (Tr: 1:29:33)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)

T. real: 01:29:48

T. oficial: 01:30:27

Inici real: 09:01:07

Hora meta: 10:30:55

Cat:F

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

k5: 0:28:20

Hora k5 : 09:29:27

Pos k5 : 382

-

k8,8: 0:49:59

Hora k8,8 : 09:51:06

Pos k8,8 : 392

Y 10 posicions

k10: 0:57:14

Hora k10 : 09:58:21

Pos k10 : 403

Y 11 posicions

k15: 1:28:33

Hora k15 : 10:29:40

Pos k15 : 422

Y 19 posicions

Meta: 1:29:48

Hora meta: 10:30:55

Pos meta : 409

X 13 posicions

1:31:33
01:30:27
1:29:21
Manel Garcia Vallejo
01:29:42 (Tr: 1:29:33)
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)

T. real: 01:29:54

T. oficial: 01:32:33

Inici real: 09:03:08

Hora meta: 10:33:01

Cat:M

Pos. categoria: 334

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

k5: 0:29:03

Hora k5 : 09:32:10

Pos k5 : 422

-

k8,8: 0:50:52

Hora k8,8 : 09:54:00

Pos k8,8 : 419

X 3 posicions

k10: 0:58:09

Hora k10 : 10:01:16

Pos k10 : 424

Y 5 posicions

k15: 1:28:40

Hora k15 : 10:31:48

Pos k15 : 424

Z

Meta: 1:29:54

Hora meta: 10:33:01

Pos meta : 410

X 14 posicions

1:35:25
01:32:33
1:29:42
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Manel Garcia Vallejo
01:29:42 (Tr: 1:29:33)
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:29:56

T. oficial: 01:31:43

Inici real: 09:02:15

Hora meta: 10:32:11

Cat:M

Pos. categoria: 335

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

k5: 0:28:44

Hora k5 : 09:30:59

Pos k5 : 401

-

k8,8: 0:50:15

Hora k8,8 : 09:52:29

Pos k8,8 : 407

Y 6 posicions

k10: 0:57:23

Hora k10 : 09:59:37

Pos k10 : 409

Y 2 posicions

k15: 1:28:39

Hora k15 : 10:30:53

Pos k15 : 423

Y 14 posicions

Meta: 1:29:56

Hora meta: 10:32:11

Pos meta : 411

X 12 posicions

1:33:03
01:31:43
1:30:23
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:08

T. oficial: 01:31:33

Inici real: 09:01:53

Hora meta: 10:32:01

Cat:F

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: thalassa

k5: 0:28:46

Hora k5 : 09:30:39

Pos k5 : 405

-

k8,8: 0:50:49

Hora k8,8 : 09:52:42

Pos k8,8 : 418

Y 13 posicions

k10: 0:57:55

Hora k10 : 09:59:48

Pos k10 : 420

Y 2 posicions

k15: 1:28:54

Hora k15 : 10:30:47

Pos k15 : 426

Y 6 posicions

Meta: 1:30:08

Hora meta: 10:32:01

Pos meta : 412

X 14 posicions

1:32:39
01:31:33
1:30:27
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:09

T. oficial: 01:32:19

Inici real: 09:02:38

Hora meta: 10:32:47

Cat:M

Pos. categoria: 336

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: tena team

k5: 0:29:46

Hora k5 : 09:32:24

Pos k5 : 451

-

k8,8: 0:52:06

Hora k8,8 : 09:54:44

Pos k8,8 : 448

X 3 posicions

k10: 0:59:37

Hora k10 : 10:02:15

Pos k10 : 454

Y 6 posicions

k15: 1:29:00

Hora k15 : 10:31:38

Pos k15 : 430

X 24 posicions

Meta: 1:30:09

Hora meta: 10:32:47

Pos meta : 413

X 17 posicions

1:32:28
01:32:19
1:32:11
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)

T. real: 01:30:10

T. oficial: 01:32:20

Inici real: 09:02:39

Hora meta: 10:32:48

Cat:F

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: tena team

k5: 0:29:46

Hora k5 : 09:32:24

Pos k5 : 450

-

k8,8: 0:52:06

Hora k8,8 : 09:54:44

Pos k8,8 : 447

X 3 posicions

k10: 0:59:36

Hora k10 : 10:02:14

Pos k10 : 453

Y 6 posicions

k15: 1:29:00

Hora k15 : 10:31:38

Pos k15 : 429

X 24 posicions

Meta: 1:30:10

Hora meta: 10:32:48

Pos meta : 414

X 15 posicions

1:32:57
01:32:20
1:31:43
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:14

T. oficial: 01:30:40

Inici real: 09:00:55

Hora meta: 10:31:08

Cat:F

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club: j'arribu

k5: 0:30:17

Hora k5 : 09:31:11

Pos k5 : 464

-

k8,8: 0:52:31

Hora k8,8 : 09:53:25

Pos k8,8 : 454

X 10 posicions

k10: 0:59:41

Hora k10 : 10:00:35

Pos k10 : 456

Y 2 posicions

k15: 1:29:08

Hora k15 : 10:30:02

Pos k15 : 432

X 24 posicions

Meta: 1:30:14

Hora meta: 10:31:08

Pos meta : 415

X 17 posicions

1:32:29
01:30:40
1:28:51
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Manel Garcia Vallejo
01:29:42 (Tr: 1:29:33)
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)

T. real: 01:30:14

T. oficial: 01:32:28

Inici real: 09:02:42

Hora meta: 10:32:56

Cat:F

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k5: 0:30:49

Hora k5 : 09:33:30

Pos k5 : 482

-

k8,8: 0:51:36

Hora k8,8 : 09:54:17

Pos k8,8 : 435

X 47 posicions

k10: 0:58:38

Hora k10 : 10:01:19

Pos k10 : 435

Z

k15: 1:28:49

Hora k15 : 10:31:31

Pos k15 : 425

X 10 posicions

Meta: 1:30:14

Hora meta: 10:32:56

Pos meta : 416

X 9 posicions

1:32:37
01:32:28
1:32:19
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:16

T. oficial: 01:31:29

Inici real: 09:01:42

Hora meta: 10:31:57

Cat:F

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k5: 0:29:02

Hora k5 : 09:30:43

Pos k5 : 420

-

k8,8: 0:51:14

Hora k8,8 : 09:52:55

Pos k8,8 : 425

Y 5 posicions

k10: 0:58:25

Hora k10 : 10:00:07

Pos k10 : 428

Y 3 posicions

k15: 1:28:57

Hora k15 : 10:30:39

Pos k15 : 427

X 1 posició

Meta: 1:30:16

Hora meta: 10:31:57

Pos meta : 417

X 10 posicions

1:32:31
01:31:29
1:30:27
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:19

T. oficial: 01:32:29

Inici real: 09:02:39

Hora meta: 10:32:57

Cat:F

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:00:28

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k5: 0:30:04

Hora k5 : 09:32:42

Pos k5 : 459

-

k8,8: 0:51:47

Hora k8,8 : 09:54:25

Pos k8,8 : 443

X 16 posicions

k10: 0:58:44

Hora k10 : 10:01:22

Pos k10 : 436

X 7 posicions

k15: 1:29:08

Hora k15 : 10:31:47

Pos k15 : 433

X 3 posicions

Meta: 1:30:19

Hora meta: 10:32:57

Pos meta : 418

X 15 posicions

1:34:18
01:32:29
1:30:40
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Jaume Corella Vallverdu
01:30:42 (Tr: 1:30:20)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:20

T. oficial: 01:30:42

Inici real: 09:00:50

Hora meta: 10:31:10

Cat:M

Pos. categoria: 337

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k5: 0:26:57

Hora k5 : 09:27:47

Pos k5 : 312

-

k8,8: 0:48:20

Hora k8,8 : 09:49:10

Pos k8,8 : 351

Y 39 posicions

k10: 0:55:38

Hora k10 : 09:56:28

Pos k10 : 360

Y 9 posicions

k15: 1:28:57

Hora k15 : 10:29:47

Pos k15 : 428

Y 68 posicions

Meta: 1:30:20

Hora meta: 10:31:10

Pos meta : 419

X 9 posicions

1:32:31
01:30:42
1:28:52
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Manel Garcia Vallejo
01:29:42 (Tr: 1:29:33)
i
Kateryna Guskova
01:30:23 (Tr: 1:29:39)
Esther Gibert I Horts
01:30:27 (Tr: 1:29:48)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
Montse Moya Ramos
01:30:40 (Tr: 1:30:14)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)
Oscar Muñoz Mila
01:32:31 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:30:22

T. oficial: 01:32:31

Inici real: 09:02:38

Hora meta: 10:32:59

Cat:M

Pos. categoria: 338

Inici cursa:9:00:28

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k5: 0:29:12

Hora k5 : 09:31:49

Pos k5 : 427

-

k8,8: 0:51:17

Hora k8,8 : 09:53:54

Pos k8,8 : 426

X 1 posició

k10: 0:58:32

Hora k10 : 10:01:09

Pos k10 : 432

Y 6 posicions

k15: 1:29:07

Hora k15 : 10:31:44

Pos k15 : 431

X 1 posició

Meta: 1:30:22

Hora meta: 10:32:59

Pos meta : 420

X 11 posicions

1:33:33
01:32:31
1:31:29
i
Guillem Segarra Riola
01:31:52 (Tr: 1:29:33)
Josep Fernández Expósito
01:32:33 (Tr: 1:29:54)
Alex Arcos
01:31:43 (Tr: 1:29:56)
i
Manuela Sancho Blanco
01:31:33 (Tr: 1:30:08)
i
Raúl Cobos Quesada
01:32:19 (Tr: 1:30:09)
Míriam Gutiérrez
01:32:20 (Tr: 1:30:10)
i
Kesia Ruiz Gomez
01:32:28 (Tr: 1:30:14)
i
Chidaine Nathalie
01:31:29 (Tr: 1:30:16)
Elisabet Gracia Brinquis
01:32:29 (Tr: 1:30:19)