L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 61 | 413 |
i
|
Marc Mondange | 0:32:35 (tr 0:32:35 ) | ||
T. real: 00:32:35 T. oficial: 00:32:35 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:17 Cat:M30 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 97.74 segons/100Metres Club:
86020
0:33:14
00:32:35
0:31:56
i
Marius Zorrilla Nebot
00:32:38 (Tr: 0:32:38)
i
Gonzalez-corona Flores
00:32:42 (Tr: 0:32:42)
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
62 | 62 | 492 |
i
|
Marius Zorrilla Nebot | 0:32:38 (tr 0:32:38 ) | ||
T. real: 00:32:38 T. oficial: 00:32:38 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:20 Cat:M30 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 97.87 segons/100Metres Club: club triatlo cingles de berti
80407
0:33:14
00:32:38
0:32:01
i
Marc Mondange
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Gonzalez-corona Flores
00:32:42 (Tr: 0:32:42)
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
63 | 63 | 559 |
i
|
Gonzalez-corona Flores | 0:32:42 (tr 0:32:42 ) | ||
T. real: 00:32:42 T. oficial: 00:32:42 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:24 Cat:M30 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 98.06 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
72050
0:33:14
00:32:42
0:32:09
i
Marc Mondange
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:32:38 (Tr: 0:32:38)
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
64 | 64 | 452 | Marc Gomez Santamaria | 0:32:56 (tr 0:32:56 ) | |||
T. real: 00:32:56 T. oficial: 00:32:56 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:38 Cat:M30 Pos. categoria: 26 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 98.77 segons/100Metres Club:
45100
0:33:16
00:32:56
0:32:35
i
Marc Mondange
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:32:38 (Tr: 0:32:38)
i
Gonzalez-corona Flores
00:32:42 (Tr: 0:32:42)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14) |
|||||||
65 | 65 | 536 |
i
|
Daniel Cruz Bardera | 0:33:02 (tr 0:33:02 ) | ||
T. real: 00:33:02 T. oficial: 00:33:02 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:44 Cat:M30 Pos. categoria: 27 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 99.09 segons/100Metres Club: trimaniacs
53570
0:33:27
00:33:02
0:32:38
i
Marius Zorrilla Nebot
00:32:38 (Tr: 0:32:38)
i
Gonzalez-corona Flores
00:32:42 (Tr: 0:32:42)
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26) |
|||||||
66 | 66 | 448 |
i
|
Sergio Castelnuovo | 0:33:05 (tr 0:33:05 ) | ||
T. real: 00:33:05 T. oficial: 00:33:05 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:47 Cat:M40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 99.21 segons/100Metres Club: ingredients.cat
50712
0:33:28
00:33:05
0:32:42
i
Gonzalez-corona Flores
00:32:42 (Tr: 0:32:42)
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26) |
|||||||
67 | 67 | 410 | Alejo Coral Alcolea | 0:33:14 (tr 0:33:14 ) | |||
T. real: 00:33:14 T. oficial: 00:33:14 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:02:56 Cat:M40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 99.7 segons/100Metres Club:
40920
0:33:33
00:33:14
0:32:56
Marc Gomez Santamaria
00:32:56 (Tr: 0:32:56)
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26)
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28) |
|||||||
68 | 68 | 562 |
i
|
Pablo Amaya Aguilar | 0:33:21 (tr 0:33:21 ) | ||
T. real: 00:33:21 T. oficial: 00:33:21 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:03 Cat:M30 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 100.02 segons/100Metres Club: swim and beer
40917
0:33:39
00:33:21
0:33:02
i
Daniel Cruz Bardera
00:33:02 (Tr: 0:33:02)
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26)
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28)
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39) |
|||||||
69 | 69 | 592 | David Camps I Russinés | 0:33:26 (tr 0:33:26 ) | |||
T. real: 00:33:26 T. oficial: 00:33:26 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:08 Cat:M40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 100.25 segons/100Metres Club: c.n. catalunya
45760
0:33:46
00:33:26
0:33:05
i
Sergio Castelnuovo
00:33:05 (Tr: 0:33:05)
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28)
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44) |
|||||||
70 | 70 | 357 |
i
|
Ricardo Castella Oriach | 0:33:28 (tr 0:33:28 ) | ||
T. real: 00:33:28 T. oficial: 00:33:28 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:10 Cat:M40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 100.37 segons/100Metres Club: cercle sabadelles
29700
0:33:41
00:33:28
0:33:14
Alejo Coral Alcolea
00:33:14 (Tr: 0:33:14)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26)
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40) |
|||||||
71 | 71 | 525 |
i
|
Alexandre Lopez Muriel | 0:33:35 (tr 0:33:35 ) | ||
T. real: 00:33:35 T. oficial: 00:33:35 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:17 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 100.75 segons/100Metres Club: club natacio benicarlo
32012
0:33:50
00:33:35
0:33:21
i
Pablo Amaya Aguilar
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26)
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49) |
|||||||
72 | 72 | 373 |
i
|
Nacho Cortes Caro | 0:33:39 (tr 0:33:39 ) | ||
T. real: 00:33:39 T. oficial: 00:33:39 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:21 Cat:M40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 100.92 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
29370
0:33:52
00:33:39
0:33:26
David Camps I Russinés
00:33:26 (Tr: 0:33:26)
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28)
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52) |
|||||||
73 | 73 | 514 |
i
|
Jordi Carrillo Losilla | 0:33:40 (tr 0:33:40 ) | ||
T. real: 00:33:40 T. oficial: 00:33:40 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:22 Cat:M40 Pos. categoria: 20 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.0 segons/100Metres Club:
27392
0:33:53
00:33:40
0:33:28
i
Ricardo Castella Oriach
00:33:28 (Tr: 0:33:28)
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52) |
|||||||
74 | 74 | 499 | Nacho Nieto Garcia | 0:33:44 (tr 0:33:44 ) | |||
T. real: 00:33:44 T. oficial: 00:33:44 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:26 Cat:M40 Pos. categoria: 21 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.16 segons/100Metres Club:
18150
0:33:52
00:33:44
0:33:35
i
Alexandre Lopez Muriel
00:33:35 (Tr: 0:33:35)
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51) |
|||||||
75 | 75 | 504 |
i
|
Julián Sánchez Sánchez | 0:33:48 (tr 0:33:48 ) | ||
T. real: 00:33:48 T. oficial: 00:33:48 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:30 Cat:M30 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.36 segons/100Metres Club:
19470
0:33:57
00:33:48
0:33:39
i
Nacho Cortes Caro
00:33:39 (Tr: 0:33:39)
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56) |
|||||||
76 | 76 | 378 |
i
|
Yvan Servieres | 0:33:49 (tr 0:33:49 ) | ||
T. real: 00:33:49 T. oficial: 00:33:49 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:31 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.45 segons/100Metres Club: club nautique auch
19800
0:33:58
00:33:49
0:33:40
i
Jordi Carrillo Losilla
00:33:40 (Tr: 0:33:40)
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58) |
|||||||
77 | 77 | 368 | Josep Planas Vicente | 0:33:51 (tr 0:33:51 ) | |||
T. real: 00:33:51 T. oficial: 00:33:51 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:33 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.53 segons/100Metres Club:
16170
0:33:58
00:33:51
0:33:44
Nacho Nieto Garcia
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58) |
|||||||
78 | 78 | 494 |
i
|
Juan mª Camara Serrano | 0:33:52 (tr 0:33:52 ) | ||
T. real: 00:33:52 T. oficial: 00:33:52 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:34 Cat:M60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.58 segons/100Metres Club: fundacio claror
9460
0:33:56
00:33:52
0:33:48
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56) |
|||||||
79 | 79 | 449 |
i
|
David Galceran | 0:33:53 (tr 0:33:53 ) | ||
T. real: 00:33:53 T. oficial: 00:33:53 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:35 Cat:M50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.62 segons/100Metres Club: marnaton
9462
0:33:57
00:33:53
0:33:49
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
80 | 80 | 459 |
i
|
Alberto Toribio Echegoyen | 0:33:54 (tr 0:33:54 ) | ||
T. real: 00:33:54 T. oficial: 00:33:54 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:36 Cat:M30 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.69 segons/100Metres Club:
8362
0:33:58
00:33:54
0:33:51
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58) |
|||||||
81 | 81 | 419 |
i
|
Thiery Marc | 0:33:56 (tr 0:33:56 ) | ||
T. real: 00:33:56 T. oficial: 00:33:56 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:38 Cat:M50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.78 segons/100Metres Club: cercle des nageurs de villefranche
8690
0:34:00
00:33:56
0:33:52
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59) |
|||||||
82 | 82 | 552 | Albert Dausà Rodríguez | 0:33:57 (tr 0:33:57 ) | |||
T. real: 00:33:57 T. oficial: 00:33:57 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:39 Cat:M30 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.84 segons/100Metres Club: swimcerclats
9462
0:34:02
00:33:57
0:33:53
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00) |
|||||||
83 | 83 | 529 |
i
|
Lucas Serer Nuchera | 0:33:58 (tr 0:33:58 ) | ||
T. real: 00:33:58 T. oficial: 00:33:58 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:40 Cat:M30 Pos. categoria: 32 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.88 segons/100Metres Club:
19137
0:34:07
00:33:58
0:33:49
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07) |
|||||||
84 | 84 | 313 |
i
|
Pablo Ros Fernández | 0:33:59 (tr 0:33:59 ) | ||
T. real: 00:33:59 T. oficial: 00:33:59 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:41 Cat:M30 Pos. categoria: 33 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.92 segons/100Metres Club: radikal swim
21780
0:34:09
00:33:59
0:33:49
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07)
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09) |
|||||||
85 | 85 | 346 | Armando Jiménez Sánchez | 0:34:00 (tr 0:34:00 ) | |||
T. real: 00:34:00 T. oficial: 00:34:00 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:42 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 101.98 segons/100Metres Club: aqm
28820
0:34:13
00:34:00
0:33:47
i
Julián Sánchez Sánchez
00:33:48 (Tr: 0:33:48)
i
Yvan Servieres
00:33:49 (Tr: 0:33:49)
Josep Planas Vicente
00:33:51 (Tr: 0:33:51)
i
Juan mª Camara Serrano
00:33:52 (Tr: 0:33:52)
i
David Galceran
00:33:53 (Tr: 0:33:53)
i
Alberto Toribio Echegoyen
00:33:54 (Tr: 0:33:54)
i
Thiery Marc
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07)
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emmanuel Coyac
00:34:13 (Tr: 0:34:13) |
|||||||
86 | 86 | 330 |
i
|
Victor Mora | 0:34:07 (tr 0:34:07 ) | ||
T. real: 00:34:07 T. oficial: 00:34:07 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:49 Cat:M18 Pos. categoria: 12 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 102.32 segons/100Metres Club:
21892
0:34:17
00:34:07
0:33:57
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emmanuel Coyac
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Nestor Falcon Gonzalez
00:34:17 (Tr: 0:34:17) |
|||||||
87 | 87 | 474 |
i
|
Aritza Menchaca | 0:34:09 (tr 0:34:09 ) | ||
T. real: 00:34:09 T. oficial: 00:34:09 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:51 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 102.42 segons/100Metres Club: bojos per nadar
27282
0:34:21
00:34:09
0:33:56
Albert Dausà Rodríguez
00:33:57 (Tr: 0:33:57)
i
Lucas Serer Nuchera
00:33:58 (Tr: 0:33:58)
i
Pablo Ros Fernández
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07)
i
Emmanuel Coyac
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Nestor Falcon Gonzalez
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Julien Lacombe
00:34:21 (Tr: 0:34:21) |
|||||||
88 | 88 | 367 |
i
|
Emmanuel Coyac | 0:34:13 (tr 0:34:13 ) | ||
T. real: 00:34:13 T. oficial: 00:34:13 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:55 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 102.63 segons/100Metres Club: cn auch
28820
0:34:26
00:34:13
0:34:00
Armando Jiménez Sánchez
00:34:00 (Tr: 0:34:00)
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07)
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
Nestor Falcon Gonzalez
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Julien Lacombe
00:34:21 (Tr: 0:34:21) |
|||||||
89 | 89 | 445 | Nestor Falcon Gonzalez | 0:34:17 (tr 0:34:17 ) | |||
T. real: 00:34:17 T. oficial: 00:34:17 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:03:59 Cat:M30 Pos. categoria: 34 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 102.82 segons/100Metres Club:
21892
0:34:27
00:34:17
0:34:07
i
Victor Mora
00:34:07 (Tr: 0:34:07)
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emmanuel Coyac
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
i
Julien Lacombe
00:34:21 (Tr: 0:34:21) |
|||||||
90 | 90 | 371 |
i
|
Julien Lacombe | 0:34:21 (tr 0:34:21 ) | ||
T. real: 00:34:21 T. oficial: 00:34:21 Inici real: 10:29:42 Hora meta: 11:04:03 Cat:M30 Pos. categoria: 35 Inici cursa:10:29:42 Sexe:M Ritme: 103.04 segons/100Metres Club:
27282
0:34:34
00:34:21
0:34:09
i
Aritza Menchaca
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emmanuel Coyac
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Nestor Falcon Gonzalez
00:34:17 (Tr: 0:34:17) |
|||||||