SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Barcelona

3 km

04 maig 2019

2 km 3 km 5 km Relleus

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:29:55

T. oficial: 01:29:55

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:29:55

Cat:W30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 179.83 segons/100Metres

Club:

1:43:50
01:29:55
1:16:01
Alejandra Fernández Trujillo
01:30:11 (Tr: 1:30:11)
i
Luc Barthelemy
01:31:17 (Tr: 1:31:17)
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:30:11

T. oficial: 01:30:11

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:30:11

Cat:W40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 180.36 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:43:50
01:30:11
1:16:32
i
Nataliia Mykhailova
01:29:55 (Tr: 1:29:55)
i
Luc Barthelemy
01:31:17 (Tr: 1:31:17)
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:31:17

T. oficial: 01:31:17

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:31:17

Cat:M50

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 182.56 segons/100Metres

Club: nautic club de l'hers

1:43:50
01:31:17
1:18:45
i
Nataliia Mykhailova
01:29:55 (Tr: 1:29:55)
Alejandra Fernández Trujillo
01:30:11 (Tr: 1:30:11)
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:32:47

T. oficial: 01:32:47

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:32:47

Cat:W30

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 185.56 segons/100Metres

Club: ilovesupersport

1:43:50
01:32:47
1:21:45
i
Nataliia Mykhailova
01:29:55 (Tr: 1:29:55)
Alejandra Fernández Trujillo
01:30:11 (Tr: 1:30:11)
i
Luc Barthelemy
01:31:17 (Tr: 1:31:17)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:33:56

T. oficial: 01:33:56

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:33:56

Cat:W40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 187.84 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:43:50
01:33:56
1:24:01
i
Nataliia Mykhailova
01:29:55 (Tr: 1:29:55)
Alejandra Fernández Trujillo
01:30:11 (Tr: 1:30:11)
i
Luc Barthelemy
01:31:17 (Tr: 1:31:17)
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:40:04

T. oficial: 01:40:04

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:40:04

Cat:W18

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 200.1 segons/100Metres

Club:

1:48:50
01:40:04
1:31:17
i
Luc Barthelemy
01:31:17 (Tr: 1:31:17)
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Mª begoña Pérez Armentia
01:43:50 (Tr: 1:43:50)

T. real: 01:43:50

T. oficial: 01:43:50

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 11:43:50

Cat:W50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 207.65 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:54:53
01:43:50
1:32:47
i
Anastasiia Ustinova
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Silvia Gil Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:56)
i
Teresa Galofre Bores Leonori
01:40:04 (Tr: 1:40:04)