SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Barcelona

3 km

04 maig 2019

2 km 3 km 5 km Relleus

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:57:20

T. oficial: 00:57:20

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:20

Cat:W30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 114.64 segons/100Metres

Club:

0:58:06
00:57:20
0:56:34
Fernando Do-couto
00:57:24 (Tr: 0:57:24)
i
Frank Trittel
00:57:35 (Tr: 0:57:35)
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)

T. real: 00:57:24

T. oficial: 00:57:24

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:24

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 114.78 segons/100Metres

Club: club natacio atlètic-barceloneta

0:58:06
00:57:24
0:56:42
i
Elisabeth Ter Horst
00:57:20 (Tr: 0:57:20)
i
Frank Trittel
00:57:35 (Tr: 0:57:35)
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)

T. real: 00:57:35

T. oficial: 00:57:35

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:35

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 115.15 segons/100Metres

Club: c.e. rayoteam

0:58:06
00:57:35
0:57:04
i
Elisabeth Ter Horst
00:57:20 (Tr: 0:57:20)
Fernando Do-couto
00:57:24 (Tr: 0:57:24)
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)

T. real: 00:57:39

T. oficial: 00:57:39

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:39

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 115.3 segons/100Metres

Club:

0:58:06
00:57:39
0:57:13
i
Elisabeth Ter Horst
00:57:20 (Tr: 0:57:20)
Fernando Do-couto
00:57:24 (Tr: 0:57:24)
i
Frank Trittel
00:57:35 (Tr: 0:57:35)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)

T. real: 00:57:40

T. oficial: 00:57:40

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:40

Cat:M30

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 115.32 segons/100Metres

Club:

0:58:10
00:57:40
0:57:10
i
Elisabeth Ter Horst
00:57:20 (Tr: 0:57:20)
Fernando Do-couto
00:57:24 (Tr: 0:57:24)
i
Frank Trittel
00:57:35 (Tr: 0:57:35)
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)

T. real: 00:57:48

T. oficial: 00:57:48

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:57:48

Cat:JnM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 115.57 segons/100Metres

Club: club esportiu bonasport

0:58:15
00:57:48
0:57:20
Fernando Do-couto
00:57:24 (Tr: 0:57:24)
i
Frank Trittel
00:57:35 (Tr: 0:57:35)
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)

T. real: 00:58:06

T. oficial: 00:58:06

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:06

Cat:W30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 116.18 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

0:58:32
00:58:06
0:57:39
i
Joan Aguilar Lopez
00:57:39 (Tr: 0:57:39)
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:10

T. oficial: 00:58:10

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:10

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.31 segons/100Metres

Club:

0:58:40
00:58:10
0:57:40
i
Guillem Caldentey Adrover
00:57:40 (Tr: 0:57:40)
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:15

T. oficial: 00:58:15

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:15

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.49 segons/100Metres

Club:

0:58:42
00:58:15
0:57:48
i
Max Bueno Mengod
00:57:48 (Tr: 0:57:48)
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:16

T. oficial: 00:58:16

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:16

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.51 segons/100Metres

Club:

0:58:25
00:58:16
0:58:06
i
Mariana Lima Nogueira De Souza
00:58:06 (Tr: 0:58:06)
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:18

T. oficial: 00:58:18

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:18

Cat:M30

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.57 segons/100Metres

Club:

0:58:25
00:58:18
0:58:10
i
Nacho Garcia Munte
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:19

T. oficial: 00:58:19

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:19

Cat:M50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.61 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

0:58:25
00:58:19
0:58:13
i
Josep Sanchez Salamí
00:58:15 (Tr: 0:58:15)
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:22

T. oficial: 00:58:22

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:22

Cat:W18

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 116.71 segons/100Metres

Club:

0:58:28
00:58:22
0:58:16
Albert Serra Mingorance
00:58:16 (Tr: 0:58:16)
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:24

T. oficial: 00:58:24

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:24

Cat:M30

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.78 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

0:58:30
00:58:24
0:58:18
i
Pau Gilabert Álvarez
00:58:18 (Tr: 0:58:18)
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
Jordi Castellano Granell
00:58:25 (Tr: 0:58:25)

T. real: 00:58:25

T. oficial: 00:58:25

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:58:25

Cat:M18

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 116.81 segons/100Metres

Club:

0:58:31
00:58:25
0:58:19
i
Toti Camprubi
00:58:19 (Tr: 0:58:19)
i
Claudia Roca
00:58:22 (Tr: 0:58:22)
David Berdiel Acer
00:58:24 (Tr: 0:58:24)