SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Barcelona

4,5K

30 octubre 2021

1,5K 3K 4,5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:50:11

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:27:56

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 60.22 segons/100Metres

Club: cn mataro

0:58:00
00:50:11
0:42:23
i
Manuel Lires Sueldo
00:52:08 (Tr: 0:52:08)
i
Pol Gil Tarazona
00:52:12 (Tr: 0:52:12)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)

T. real: 00:52:08

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:29:53

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 62.55 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

0:58:00
00:52:08
0:46:15
i
Guillem Pujol Belmonte
00:50:11 (Tr: 0:50:11)
i
Pol Gil Tarazona
00:52:12 (Tr: 0:52:12)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)

T. real: 00:52:12

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:29:57

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 62.64 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

0:58:00
00:52:12
0:46:24
i
Guillem Pujol Belmonte
00:50:11 (Tr: 0:50:11)
i
Manuel Lires Sueldo
00:52:08 (Tr: 0:52:08)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)

T. real: 00:55:40

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:33:25

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 66.78 segons/100Metres

Club: centre natació mataró

1:01:08
00:55:40
0:50:11
i
Guillem Pujol Belmonte
00:50:11 (Tr: 0:50:11)
i
Manuel Lires Sueldo
00:52:08 (Tr: 0:52:08)
i
Pol Gil Tarazona
00:52:12 (Tr: 0:52:12)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)

T. real: 00:57:38

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:35:23

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 69.16 segons/100Metres

Club: club esportiu meditarrani

1:03:09
00:57:38
0:52:08
i
Manuel Lires Sueldo
00:52:08 (Tr: 0:52:08)
i
Pol Gil Tarazona
00:52:12 (Tr: 0:52:12)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)

T. real: 00:57:41

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:35:26

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 69.21 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:03:09
00:57:41
0:52:12
i
Pol Gil Tarazona
00:52:12 (Tr: 0:52:12)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)

T. real: 00:58:00

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:35:45

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 69.6 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:00:21
00:58:00
0:55:40
i
Claudia Giralt Pidemont
00:55:40 (Tr: 0:55:40)
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)

T. real: 00:58:59

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:36:44

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 70.78 segons/100Metres

Club: head team

1:00:21
00:58:59
0:57:38
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)

T. real: 00:59:02

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:36:47

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 70.82 segons/100Metres

Club: club esportiu mediterrani

1:00:58
00:59:02
0:57:06
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)

T. real: 00:59:14

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:36:59

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 71.08 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:02:15
00:59:14
0:56:14
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)

T. real: 00:59:14

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:36:59

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 71.08 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:02:36
00:59:14
0:55:53
i
Genis Armengol Trives
00:57:38 (Tr: 0:57:38)
i
Laura Rodríguez Santaularia
00:57:41 (Tr: 0:57:41)
i
Jordi Diaz Martin
00:58:00 (Tr: 0:58:00)
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)

T. real: 01:00:58

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:38:43

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 73.14 segons/100Metres

Club: c.n.molins de rei

1:03:21
01:00:58
0:58:34
i
Guillermo Matas Velasco
00:58:59 (Tr: 0:58:59)
i
Jordi Rosés Martí
00:59:02 (Tr: 0:59:02)
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)

T. real: 01:02:15

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:40:00

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 74.69 segons/100Metres

Club:

1:05:15
01:02:15
0:59:14
Mario Guillen Martinez
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)

T. real: 01:02:36

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:40:21

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 75.11 segons/100Metres

Club: sk sydsim

1:05:58
01:02:36
0:59:14
George Savescu
00:59:14 (Tr: 0:59:14)
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)

T. real: 01:03:21

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:41:06

Cat:M18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 76.01 segons/100Metres

Club: csm puteaux

1:05:45
01:03:21
1:00:58
Jordi Sanchis I Domènech
01:00:58 (Tr: 1:00:58)
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)

T. real: 01:04:57

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:42:42

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 77.93 segons/100Metres

Club: poliesportiu salvador gimeno

1:07:39
01:04:57
1:02:15
Antonio Pons Martínez
01:02:15 (Tr: 1:02:15)
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)

T. real: 01:05:09

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:42:54

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 78.18 segons/100Metres

Club: club natacio molins de rei

1:07:43
01:05:09
1:02:36
i
Ulrika Thuné
01:02:36 (Tr: 1:02:36)
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)

T. real: 01:05:26

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:43:11

Cat:M18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 78.51 segons/100Metres

Club:

1:07:31
01:05:26
1:03:21
i
Quentin Wojtecki
01:03:21 (Tr: 1:03:21)
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)

T. real: 01:05:27

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:43:12

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 78.54 segons/100Metres

Club: sccm marseille

1:06:54
01:05:27
1:04:01
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)

T. real: 01:05:33

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:43:18

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 78.65 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:07:12
01:05:33
1:03:54
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)

T. real: 01:05:34

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:43:19

Cat:W18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 78.68 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:07:16
01:05:34
1:03:52
i
Guillermo Boerio Datas
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Marc Franquet Casademont
01:05:09 (Tr: 1:05:09)
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)

T. real: 01:06:54

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:44:39

Cat:W18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 80.26 segons/100Metres

Club: club esportiu mediterrani

1:08:20
01:06:54
1:05:27
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)

T. real: 01:07:12

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:44:57

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 80.64 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

1:09:05
01:07:12
1:05:19
i
Charles Valet
01:05:26 (Tr: 1:05:26)
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)

T. real: 01:07:16

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:45:01

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 80.72 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:09:07
01:07:16
1:05:26
i
Alain Amar
01:05:27 (Tr: 1:05:27)
i
Dani Morales Robert
01:05:33 (Tr: 1:05:33)
Anna Serra Balaguero
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)

T. real: 01:07:57

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:45:42

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 81.52 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:09:09
01:07:57
1:06:44
i
Anna aida Martí Arasa
01:06:54 (Tr: 1:06:54)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Minerva Pujol Ulied
01:09:09 (Tr: 1:09:09)

T. real: 01:09:05

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:46:50

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 82.89 segons/100Metres

Club:

1:10:58
01:09:05
1:07:12
Joan francesc Morcillo Espuny
01:07:12 (Tr: 1:07:12)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Minerva Pujol Ulied
01:09:09 (Tr: 1:09:09)
i
Carlo alberto Fossati
01:09:14 (Tr: 1:09:14)
i
Jordi Clavel
01:09:17 (Tr: 1:09:17)

T. real: 01:09:07

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:46:52

Cat:M18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 82.92 segons/100Metres

Club: club esportiu marnaton

1:10:57
01:09:07
1:07:16
i
Youssef Ismael Aguirre
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Minerva Pujol Ulied
01:09:09 (Tr: 1:09:09)
i
Carlo alberto Fossati
01:09:14 (Tr: 1:09:14)
i
Jordi Clavel
01:09:17 (Tr: 1:09:17)

T. real: 01:09:09

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:46:54

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:37:45

Sexe:F

Ritme: 82.98 segons/100Metres

Club: geieg

1:10:22
01:09:09
1:07:57
i
Albert Arribas Puvill
01:07:57 (Tr: 1:07:57)
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Carlo alberto Fossati
01:09:14 (Tr: 1:09:14)
i
Jordi Clavel
01:09:17 (Tr: 1:09:17)

T. real: 01:09:14

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:46:59

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 83.07 segons/100Metres

Club:

1:09:23
01:09:14
1:09:05
i
Michael Thiele
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Minerva Pujol Ulied
01:09:09 (Tr: 1:09:09)
i
Jordi Clavel
01:09:17 (Tr: 1:09:17)

T. real: 01:09:17

Inici real: 08:37:45

Hora meta: 09:47:02

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:37:45

Sexe:M

Ritme: 83.13 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:09:27
01:09:17
1:09:07
i
Miquel Cortés Rovira
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Minerva Pujol Ulied
01:09:09 (Tr: 1:09:09)
i
Carlo alberto Fossati
01:09:14 (Tr: 1:09:14)