L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 28 | 470 |
i
|
Bruno Ghirimoldi | 0:33:11 | ||
T. real: 00:33:11 Inici real: 09:30:43 Hora meta: 10:03:53 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 99.52 segons/100Metres Club:
57640
0:34:03
00:33:37
0:33:11
Manuele maurizi Butti
00:33:39 (Tr: 0:33:13)
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
i
Pepe Delsors
00:33:41 (Tr: 0:33:37)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
32 | 29 | 357 | Manuele maurizi Butti | 0:33:13 | |||
T. real: 00:33:13 Inici real: 09:30:42 Hora meta: 10:03:55 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 99.63 segons/100Metres Club:
54120
0:34:03
00:33:39
0:33:14
i
Bruno Ghirimoldi
00:33:37 (Tr: 0:33:11)
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
i
Pepe Delsors
00:33:41 (Tr: 0:33:37)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
33 | 30 | 326 | Andrés Barrios Duhart | 0:33:25 | |||
T. real: 00:33:25 Inici real: 09:30:47 Hora meta: 10:04:11 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 100.22 segons/100Metres Club:
39160
0:34:13
00:33:55
0:33:37
i
Bruno Ghirimoldi
00:33:37 (Tr: 0:33:11)
Manuele maurizi Butti
00:33:39 (Tr: 0:33:13)
i
Pepe Delsors
00:33:41 (Tr: 0:33:37)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
34 | 31 | 491 |
i
|
Pepe Delsors | 0:33:37 | ||
T. real: 00:33:37 Inici real: 09:30:21 Hora meta: 10:03:57 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 100.81 segons/100Metres Club: piscina sant jordi
48620
0:34:03
00:33:41
0:33:19
i
Bruno Ghirimoldi
00:33:37 (Tr: 0:33:11)
Manuele maurizi Butti
00:33:39 (Tr: 0:33:13)
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57) |
|||||||
35 | 32 | 379 | Gonzalo Berthet Struzzo | 0:33:51 | |||
T. real: 00:33:51 Inici real: 09:31:00 Hora meta: 10:04:51 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 101.52 segons/100Metres Club: club team hybrid
122650
0:35:30
00:34:35
0:33:39
Manuele maurizi Butti
00:33:39 (Tr: 0:33:13)
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
i
Pepe Delsors
00:33:41 (Tr: 0:33:37)
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09) |
|||||||
36 | 33 | 481 |
i
|
Lucas Staudinger López | 0:33:51 | ||
T. real: 00:33:51 Inici real: 09:31:09 Hora meta: 10:04:59 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 101.52 segons/100Metres Club:
105380
0:35:31
00:34:43
0:33:55
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:34:35 (Tr: 0:33:51)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09) |
|||||||
37 | 34 | 200 |
i
|
Vamis Xhagjika | 0:33:57 | ||
T. real: 00:33:57 Inici real: 09:30:22 Hora meta: 10:04:19 Cat:M30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 101.85 segons/100Metres Club:
219340
0:35:43
00:34:03
0:32:24
i
Bruno Ghirimoldi
00:33:37 (Tr: 0:33:11)
Manuele maurizi Butti
00:33:39 (Tr: 0:33:13)
Andrés Barrios Duhart
00:33:55 (Tr: 0:33:25)
i
Pepe Delsors
00:33:41 (Tr: 0:33:37)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:34:35 (Tr: 0:33:51)
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18) |
|||||||
38 | 35 | 378 | Fran Soler Bescós | 0:34:41 | |||
T. real: 00:34:41 Inici real: 09:30:40 Hora meta: 10:05:20 Cat:M30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 104.02 segons/100Metres Club:
64680
0:35:33
00:35:04
0:34:35
Gonzalo Berthet Struzzo
00:34:35 (Tr: 0:33:51)
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09) |
|||||||
39 | 36 | 371 | Manel Canet Armario | 0:34:55 | |||
T. real: 00:34:55 Inici real: 09:30:35 Hora meta: 10:05:29 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 104.72 segons/100Metres Club: club team hybrid
160270
0:36:26
00:35:13
0:34:01
Gonzalo Berthet Struzzo
00:34:35 (Tr: 0:33:51)
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00) |
|||||||
40 | 37 | 461 |
i
|
Marcio Zaquela | 0:34:58 | ||
T. real: 00:34:58 Inici real: 09:31:02 Hora meta: 10:05:59 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 104.85 segons/100Metres Club:
219340
0:37:23
00:35:43
0:34:03
Gonzalo Berthet Struzzo
00:34:35 (Tr: 0:33:51)
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
i
Vamis Xhagjika
00:34:03 (Tr: 0:33:57)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10) |
|||||||
41 | 38 | 368 |
i
|
Daniel Trillo Mohedano | 0:35:09 | ||
T. real: 00:35:09 Inici real: 09:30:21 Hora meta: 10:05:30 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 105.43 segons/100Metres Club:
82390
0:35:51
00:35:14
0:34:36
i
Lucas Staudinger López
00:34:43 (Tr: 0:33:51)
Fran Soler Bescós
00:35:04 (Tr: 0:34:41)
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22) |
|||||||
42 | 39 | 427 |
i
|
Jose antonio Ruiz Trigo | 0:35:16 | ||
T. real: 00:35:16 Inici real: 09:31:26 Hora meta: 10:06:42 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 105.8 segons/100Metres Club: club natacio onades
160270
0:37:39
00:36:26
0:35:13
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
43 | 40 | 111 |
i
|
Juanjo Caparros Molino | 0:35:18 | ||
T. real: 00:35:18 Inici real: 09:30:33 Hora meta: 10:05:50 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 105.86 segons/100Metres Club:
46970
0:35:56
00:35:34
0:35:13
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51) |
|||||||
44 | 41 | 201 |
i
|
Jakub Wojas | 0:35:22 | ||
T. real: 00:35:22 Inici real: 09:30:45 Hora meta: 10:06:07 Cat:M30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 106.1 segons/100Metres Club:
82390
0:36:29
00:35:51
0:35:14
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00) |
|||||||
45 | 42 | 343 |
i
|
Quim Ramis Pla | 0:35:39 | ||
T. real: 00:35:39 Inici real: 09:30:38 Hora meta: 10:06:17 Cat:M50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 106.95 segons/100Metres Club: ski club camprodon
4400
0:36:03
00:36:01
0:35:59
|
|||||||
46 | 43 | 502 |
i
|
Facundo Seigal | 0:35:51 | ||
T. real: 00:35:51 Inici real: 09:30:21 Hora meta: 10:06:12 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 107.52 segons/100Metres Club:
101420
0:36:42
00:35:56
0:35:10
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04) |
|||||||
47 | 44 | 500 |
i
|
José Ghergo | 0:35:52 | ||
T. real: 00:35:52 Inici real: 09:30:34 Hora meta: 10:06:25 Cat:M60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 107.56 segons/100Metres Club:
39600
0:36:27
00:36:09
0:35:51
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00) |
|||||||
48 | 4 | 501 |
i
|
Soledad Cardoso | 0:35:52 | ||
T. real: 00:35:52 Inici real: 09:30:21 Hora meta: 10:06:12 Cat:W40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:16 Sexe:F Ritme: 107.56 segons/100Metres Club:
16170
0:36:03
00:35:56
0:35:49
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00) |
|||||||
49 | 5 | 412 |
i
|
Nicola Walsh | 0:35:52 | ||
T. real: 00:35:52 Inici real: 09:31:07 Hora meta: 10:06:58 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:16 Sexe:F Ritme: 107.57 segons/100Metres Club: mullingar jets
101420
0:37:28
00:36:42
0:35:56
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13) |
|||||||
50 | 6 | 339 | Neus Gilabert Bertomeu | 0:35:58 | |||
T. real: 00:35:58 Inici real: 09:30:23 Hora meta: 10:06:20 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:16 Sexe:F Ritme: 107.89 segons/100Metres Club: proam
117480
0:36:58
00:36:04
0:35:11
Manel Canet Armario
00:35:13 (Tr: 0:34:55)
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Daniel Trillo Mohedano
00:35:14 (Tr: 0:35:09)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43) |
|||||||
51 | 45 | 301 | Fco. javier Fernandez Soriano | 0:36:00 | |||
T. real: 00:36:00 Inici real: 09:30:20 Hora meta: 10:06:19 Cat:M50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 107.95 segons/100Metres Club: vallserena club
108130
0:36:53
00:36:03
0:35:14
i
Marcio Zaquela
00:35:43 (Tr: 0:34:58)
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Juanjo Caparros Molino
00:35:34 (Tr: 0:35:18)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43) |
|||||||
52 | 7 | 394 | Esther Castells Cuscó | 0:36:04 | |||
T. real: 00:36:04 Inici real: 09:30:51 Hora meta: 10:06:54 Cat:W40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:16 Sexe:F Ritme: 108.16 segons/100Metres Club:
118250
0:37:31
00:36:38
0:35:44
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
Jakub Wojas
00:35:51 (Tr: 0:35:22)
i
Quim Ramis Pla
00:36:01 (Tr: 0:35:39)
i
Facundo Seigal
00:35:56 (Tr: 0:35:51)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Soledad Cardoso
00:35:56 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13) |
|||||||
53 | 46 | 349 |
i
|
Ricardo Santiago | 0:36:29 | ||
T. real: 00:36:29 Inici real: 09:30:45 Hora meta: 10:07:14 Cat:M60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 109.41 segons/100Metres Club: cnb
117480
0:37:51
00:36:58
0:36:04
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Nikita Pikovich
00:37:50 (Tr: 0:37:03)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
54 | 47 | 398 | Juan Porras Domínguez | 0:36:43 | |||
T. real: 00:36:43 Inici real: 09:30:26 Hora meta: 10:07:09 Cat:M50 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 110.12 segons/100Metres Club: club natacio cerdanyola
108130
0:37:42
00:36:53
0:36:03
i
Jose antonio Ruiz Trigo
00:36:26 (Tr: 0:35:16)
i
José Ghergo
00:36:09 (Tr: 0:35:52)
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Neus Gilabert Bertomeu
00:36:04 (Tr: 0:35:58)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:36:03 (Tr: 0:36:00)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
55 | 48 | 419 |
i
|
David Roca Pascual | 0:36:43 | ||
T. real: 00:36:43 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 10:07:47 Cat:M30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 110.13 segons/100Metres Club:
118250
0:38:25
00:37:31
0:36:38
i
Nicola Walsh
00:36:42 (Tr: 0:35:52)
Esther Castells Cuscó
00:36:38 (Tr: 0:36:04)
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
Nikita Pikovich
00:37:50 (Tr: 0:37:03)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
56 | 49 | 459 |
i
|
Nikita Pikovich | 0:37:03 | ||
T. real: 00:37:03 Inici real: 09:31:03 Hora meta: 10:08:06 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 111.15 segons/100Metres Club:
113960
0:38:41
00:37:50
0:36:58
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
57 | 8 | 302 |
i
|
Emma Bosch Boleda | 0:37:10 | ||
T. real: 00:37:10 Inici real: 09:30:19 Hora meta: 10:07:29 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:16 Sexe:F Ritme: 111.49 segons/100Metres Club: cn cervera
45430
0:37:34
00:37:13
0:36:53
i
Ricardo Santiago
00:36:58 (Tr: 0:36:29)
Juan Porras Domínguez
00:36:53 (Tr: 0:36:43)
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
58 | 50 | 396 |
i
|
Juan Corominas Guerin | 0:37:13 | ||
T. real: 00:37:13 Inici real: 09:30:31 Hora meta: 10:07:43 Cat:M60 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 111.62 segons/100Metres Club: ce marnaton
11990
0:37:33
00:37:27
0:37:22
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Tom D Hoore
00:37:33 (Tr: 0:37:18) |
|||||||
59 | 51 | 316 | Julio cesar Escobar Ascanio | 0:37:16 | |||
T. real: 00:37:16 Inici real: 09:30:47 Hora meta: 10:08:02 Cat:M30 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 111.77 segons/100Metres Club:
4400
0:37:48
00:37:46
0:37:44
|
|||||||
60 | 52 | 526 |
i
|
Tom D Hoore | 0:37:18 | ||
T. real: 00:37:18 Inici real: 09:30:31 Hora meta: 10:07:49 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:16 Sexe:M Ritme: 111.85 segons/100Metres Club:
42460
0:37:52
00:37:33
0:37:13
i
David Roca Pascual
00:37:31 (Tr: 0:36:43)
i
Nikita Pikovich
00:37:50 (Tr: 0:37:03)
i
Emma Bosch Boleda
00:37:13 (Tr: 0:37:10)
i
Juan Corominas Guerin
00:37:27 (Tr: 0:37:13)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:37:46 (Tr: 0:37:16) |
|||||||