SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Barcelona

4K

21 maig 2022

2K 4K 4x500

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:52:15

Inici real: 08:30:16

Hora meta: 09:22:30

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 78.37 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

0:54:07
00:52:16
0:50:26
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)

T. real: 00:52:26

Inici real: 08:30:14

Hora meta: 09:22:40

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 78.65 segons/100Metres

Club:

0:54:07
00:52:26
0:50:46
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)

T. real: 00:52:46

Inici real: 08:30:15

Hora meta: 09:23:00

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 79.13 segons/100Metres

Club: dauphin du toec

0:54:07
00:52:46
0:51:26
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)

T. real: 00:52:49

Inici real: 08:30:15

Hora meta: 09:23:03

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 79.21 segons/100Metres

Club: aquamasters

0:54:07
00:52:49
0:51:32
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)

T. real: 00:52:53

Inici real: 08:30:16

Hora meta: 09:23:08

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 79.31 segons/100Metres

Club:

0:54:16
00:52:54
0:51:33
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)

T. real: 00:53:03

Inici real: 08:30:16

Hora meta: 09:23:18

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 79.56 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

0:56:13
00:53:04
0:49:56
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)

T. real: 00:54:05

Inici real: 08:30:16

Hora meta: 09:24:21

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 81.11 segons/100Metres

Club: marnaton

0:56:23
00:54:07
0:51:51
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)

T. real: 00:54:14

Inici real: 08:30:17

Hora meta: 09:24:30

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 81.33 segons/100Metres

Club:

0:56:52
00:54:16
0:51:40
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:16 (Tr: 0:52:15)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:26 (Tr: 0:52:26)
i
Victor Laemle
00:52:46 (Tr: 0:52:46)
Javier Navarro Guillén
00:52:49 (Tr: 0:52:49)
i
Stephane Oris
00:52:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)

T. real: 00:56:11

Inici real: 08:30:17

Hora meta: 09:26:27

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 84.25 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

0:59:22
00:56:13
0:53:04
i
Jordi Diaz Martin
00:53:04 (Tr: 0:53:03)
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)

T. real: 00:56:19

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:26:37

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 84.46 segons/100Metres

Club: c.n.aquamàsters

0:58:39
00:56:23
0:54:07
i
Albert Cortés Rovira
00:54:07 (Tr: 0:54:05)
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)

T. real: 00:56:52

Inici real: 08:30:15

Hora meta: 09:27:06

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 85.29 segons/100Metres

Club: club natació farners

0:59:28
00:56:52
0:54:16
Antonio Pons Martinez
00:54:16 (Tr: 0:54:14)
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:56:56

Inici real: 08:30:16

Hora meta: 09:27:12

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 85.4 segons/100Metres

Club:

0:58:40
00:56:58
0:55:16
Joan francesc Morcillo Espuny
00:56:13 (Tr: 0:56:11)
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)

T. real: 00:58:35

Inici real: 08:30:14

Hora meta: 09:28:49

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 87.88 segons/100Metres

Club: f.a.s.t.

1:00:48
00:58:35
0:56:23
i
Dani Morales Robert
00:56:23 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:58:36

Inici real: 08:30:18

Hora meta: 09:28:53

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:F

Ritme: 87.88 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:00:26
00:58:39
0:56:52
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:58:37

Inici real: 08:30:17

Hora meta: 09:28:54

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 87.92 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:00:22
00:58:40
0:56:58
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:58:39

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:28:58

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 87.97 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

0:59:12
00:58:44
0:58:15
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)

T. real: 00:59:04

Inici real: 08:30:18

Hora meta: 09:29:22

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 88.59 segons/100Metres

Club: ce marnaton

0:59:36
00:59:08
0:58:39
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)

T. real: 00:59:05

Inici real: 08:30:18

Hora meta: 09:29:22

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 88.6 segons/100Metres

Club:

1:01:10
00:59:08
0:57:06
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)

T. real: 00:59:06

Inici real: 08:30:20

Hora meta: 09:29:26

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 88.65 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:01:22
00:59:12
0:57:01
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)

T. real: 00:59:23

Inici real: 08:30:17

Hora meta: 09:29:40

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:F

Ritme: 89.07 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:02:06
00:59:26
0:56:46
i
Jordi Corominas Jódar
00:56:52 (Tr: 0:56:52)
i
Chales Valet
00:56:58 (Tr: 0:56:56)
i
Guillermo Boerio Datas
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Anna Serra Balaguero
00:58:39 (Tr: 0:58:36)
Francisco Carriere Jordana
00:58:40 (Tr: 0:58:37)
i
Albert Arribas
00:58:44 (Tr: 0:58:39)
Youssef Ismael Aguirre
00:59:08 (Tr: 0:59:04)
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)

T. real: 01:01:02

Inici real: 08:30:22

Hora meta: 09:31:24

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 91.54 segons/100Metres

Club:

1:03:12
01:01:10
0:59:08
i
Michael Thiele
00:59:08 (Tr: 0:59:05)
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)

T. real: 01:01:18

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:31:36

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 91.94 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:03:33
01:01:22
0:59:12
i
Alejandro Pardo
00:59:12 (Tr: 0:59:06)
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)

T. real: 01:01:42

Inici real: 08:30:38

Hora meta: 09:32:20

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 92.54 segons/100Metres

Club:

1:04:46
01:02:06
0:59:26
i
Mireia Gómez Albareda
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:04:05 (Tr: 1:03:57)

T. real: 01:01:54

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:32:13

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 92.83 segons/100Metres

Club: marnaton

1:03:32
01:01:59
1:00:25
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)

T. real: 01:02:03

Inici real: 08:30:20

Hora meta: 09:32:23

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:14

Sexe:F

Ritme: 93.06 segons/100Metres

Club: atlantis

1:03:58
01:02:09
1:00:19
i
Pierre Gavila
01:01:10 (Tr: 1:01:02)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:01:22 (Tr: 1:01:18)
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)

T. real: 01:03:24

Inici real: 08:30:25

Hora meta: 09:33:48

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 95.08 segons/100Metres

Club: ce mediterrani

1:05:03
01:03:34
1:02:06
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:04:05 (Tr: 1:03:57)

T. real: 01:03:29

Inici real: 08:30:18

Hora meta: 09:33:46

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 95.21 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:05:06
01:03:32
1:01:59
Nacho Nieto Garcia
01:02:06 (Tr: 1:01:42)
Xavier Salip Fernandez
01:01:59 (Tr: 1:01:54)
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:04:05 (Tr: 1:03:57)

T. real: 01:03:49

Inici real: 08:30:24

Hora meta: 09:34:12

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 95.72 segons/100Metres

Club:

1:05:48
01:03:58
1:02:09
i
Renata Montalvão Souza
01:02:09 (Tr: 1:02:03)
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:04:05 (Tr: 1:03:57)

T. real: 01:03:51

Inici real: 08:30:20

Hora meta: 09:34:10

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 95.76 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:04:18
01:03:56
1:03:34
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:04:05 (Tr: 1:03:57)

T. real: 01:03:57

Inici real: 08:30:22

Hora meta: 09:34:19

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:30:14

Sexe:M

Ritme: 95.91 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:04:37
01:04:05
1:03:32
i
Ferran Fernández
01:03:34 (Tr: 1:03:24)
i
Oscar Corominas Morilla
01:03:32 (Tr: 1:03:29)
i
Barril Abella
01:03:58 (Tr: 1:03:49)
i
Alberto Compte
01:03:56 (Tr: 1:03:51)