L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 440 |
i
|
Henry Folch | 0:30:17 | ||
T. real: 00:30:17 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:41:08 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 90.82 segons/100Metres Club:
406670
0:33:22
00:30:17
0:27:12
i
Ivan Martino
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22) |
|||||||
2 | 2 | 485 |
i
|
Ivan Martino | 0:31:48 | ||
T. real: 00:31:48 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:42:39 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 95.37 segons/100Metres Club:
206360
0:33:22
00:31:48
0:30:14
i
Henry Folch
00:30:17 (Tr: 0:30:17)
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22) |
|||||||
3 | 3 | 553 |
i
|
Bruno Bordoy Sánchez | 0:33:02 | ||
T. real: 00:33:02 Inici real: 09:10:55 Hora meta: 09:43:57 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 99.09 segons/100Metres Club: c. e. marnaton
371470
0:35:55
00:33:06
0:30:17
i
Henry Folch
00:30:17 (Tr: 0:30:17)
i
Ivan Martino
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05) |
|||||||
4 | 4 | 464 | Mahmoud Refaat | 0:33:05 | |||
T. real: 00:33:05 Inici real: 09:10:54 Hora meta: 09:43:58 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 99.22 segons/100Metres Club: aquamasters
374440
0:35:57
00:33:07
0:30:17
i
Henry Folch
00:30:17 (Tr: 0:30:17)
i
Ivan Martino
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54) |
|||||||
5 | 5 | 421 | Manel Canet Armario | 0:33:15 | |||
T. real: 00:33:15 Inici real: 09:10:53 Hora meta: 09:44:07 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 99.72 segons/100Metres Club:
193600
0:34:44
00:33:16
0:31:48
i
Ivan Martino
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37) |
|||||||
6 | 1 | 520 |
i
|
Elisa Follet | 0:33:21 | ||
T. real: 00:33:21 Inici real: 09:10:55 Hora meta: 09:44:16 Cat:F18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 100.02 segons/100Metres Club:
73260
0:33:58
00:33:25
0:32:51
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56) |
|||||||
7 | 6 | 442 | Jose luis Belvis | 0:33:22 | |||
T. real: 00:33:22 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:44:13 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 100.06 segons/100Metres Club: bcn triathlon total 3
123530
0:34:18
00:33:22
0:32:26
i
Bruno Bordoy Sánchez
00:33:06 (Tr: 0:33:02)
Mahmoud Refaat
00:33:07 (Tr: 0:33:05)
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18) |
|||||||
8 | 7 | 525 |
i
|
Daniel Vilardell Regué | 0:33:53 | ||
T. real: 00:33:53 Inici real: 09:10:55 Hora meta: 09:44:47 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 101.64 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
92070
0:34:38
00:33:56
0:33:15
Manel Canet Armario
00:33:16 (Tr: 0:33:15)
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37) |
|||||||
9 | 8 | 406 | Enrique Ribón Calabia | 0:33:56 | |||
T. real: 00:33:56 Inici real: 09:10:54 Hora meta: 09:44:49 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 101.76 segons/100Metres Club: cn aquamàsters
89760
0:34:39
00:33:58
0:33:17
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37) |
|||||||
10 | 2 | 466 |
i
|
Emma Bosch Boleda | 0:34:18 | ||
T. real: 00:34:18 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:45:09 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 102.87 segons/100Metres Club: cn cervera
123530
0:35:14
00:34:18
0:33:22
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
Jose luis Belvis
00:33:22 (Tr: 0:33:22)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05) |
|||||||
11 | 9 | 494 |
i
|
Joseba Goicoechea Irigaray | 0:34:37 | ||
T. real: 00:34:37 Inici real: 09:10:53 Hora meta: 09:45:29 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 103.81 segons/100Metres Club:
92070
0:35:20
00:34:38
0:33:56
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05) |
|||||||
12 | 10 | 428 | Gonzalo gabriel Berthet Struzzo | 0:34:37 | |||
T. real: 00:34:37 Inici real: 09:10:53 Hora meta: 09:45:30 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 103.82 segons/100Metres Club: team gas
168190
0:35:55
00:34:39
0:33:22
i
Elisa Follet
00:33:25 (Tr: 0:33:21)
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54) |
|||||||
13 | 11 | 471 |
i
|
Adrià De Moya Dalmau | 0:34:48 | ||
T. real: 00:34:48 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:45:39 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 104.35 segons/100Metres Club:
153780
0:35:57
00:34:48
0:33:38
i
Daniel Vilardell Regué
00:33:56 (Tr: 0:33:53)
Enrique Ribón Calabia
00:33:58 (Tr: 0:33:56)
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57) |
|||||||
14 | 12 | 602 |
i
|
Jose manuel Cisneros Ruiz | 0:35:05 | ||
T. real: 00:35:05 Inici real: 09:10:52 Hora meta: 09:45:57 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 105.25 segons/100Metres Club: uecanoia triatló
140910
0:36:10
00:35:06
0:34:02
i
Emma Bosch Boleda
00:34:18 (Tr: 0:34:18)
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08) |
|||||||
15 | 13 | 432 | Fco. javier Fernandez Soriano | 0:35:54 | |||
T. real: 00:35:54 Inici real: 09:10:52 Hora meta: 09:46:46 Cat:M60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 107.69 segons/100Metres Club: vallserena club
168190
0:37:12
00:35:55
0:34:39
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08)
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19) |
|||||||
16 | 14 | 444 |
i
|
Tomas Corredor | 0:35:57 | ||
T. real: 00:35:57 Inici real: 09:10:52 Hora meta: 09:46:48 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 107.83 segons/100Metres Club:
186120
0:37:22
00:35:57
0:34:33
i
Joseba Goicoechea Irigaray
00:34:38 (Tr: 0:34:37)
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:34:39 (Tr: 0:34:37)
i
Adrià De Moya Dalmau
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08)
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19)
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14) |
|||||||
17 | 3 | 457 | Lucia Albano | 0:36:08 | |||
T. real: 00:36:08 Inici real: 09:10:53 Hora meta: 09:47:01 Cat:F50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 108.38 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
170060
0:37:27
00:36:10
0:34:53
i
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:35:06 (Tr: 0:35:05)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19)
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14)
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19) |
|||||||
18 | 15 | 3 | Diego Swine | 0:36:19 | |||
T. real: 00:36:19 Inici real: 09:11:11 Hora meta: 09:47:30 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 108.94 segons/100Metres Club:
151470
0:37:47
00:36:39
0:35:30
Fco. javier Fernandez Soriano
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08)
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14)
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19)
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37) |
|||||||
19 | 16 | 599 |
i
|
Alex jonathan Kung | 0:37:14 | ||
T. real: 00:37:14 Inici real: 09:10:59 Hora meta: 09:48:13 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 111.69 segons/100Metres Club:
186120
0:38:47
00:37:22
0:35:57
i
Tomas Corredor
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08)
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19)
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19)
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37)
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
20 | 4 | 586 |
i
|
Iratxe Ruiz Santisteban | 0:37:19 | ||
T. real: 00:37:19 Inici real: 09:11:00 Hora meta: 09:48:18 Cat:F18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 111.91 segons/100Metres Club: mungia igeriketa taldea
170060
0:38:45
00:37:27
0:36:10
Lucia Albano
00:36:10 (Tr: 0:36:08)
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19)
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14)
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37)
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
21 | 5 | 555 |
i
|
Ines Aguilera Gerlach | 0:37:37 | ||
T. real: 00:37:37 Inici real: 09:11:01 Hora meta: 09:48:38 Cat:F30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 112.85 segons/100Metres Club: club team hybrid
151470
0:38:56
00:37:47
0:36:39
Diego Swine
00:36:39 (Tr: 0:36:19)
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14)
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19)
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
22 | 17 | 515 |
i
|
Guillermo Velasco Díez | 0:37:50 | ||
T. real: 00:37:50 Inici real: 09:11:37 Hora meta: 09:49:27 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 113.47 segons/100Metres Club:
161920
0:39:49
00:38:36
0:37:22
i
Alex jonathan Kung
00:37:22 (Tr: 0:37:14)
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19)
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14)
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Xavier Masriera Vilaseca
00:39:33 (Tr: 0:39:13)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
23 | 18 | 456 | Aleix Senyis | 0:38:12 | |||
T. real: 00:38:12 Inici real: 09:10:52 Hora meta: 09:49:04 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 114.58 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
100540
0:38:59
00:38:13
0:37:27
i
Iratxe Ruiz Santisteban
00:37:27 (Tr: 0:37:19)
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37)
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58) |
|||||||
24 | 19 | 523 |
i
|
Nando Server | 0:38:14 | ||
T. real: 00:38:14 Inici real: 09:11:14 Hora meta: 09:49:28 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 114.7 segons/100Metres Club: club triatló atles
109670
0:39:27
00:38:37
0:37:47
i
Ines Aguilera Gerlach
00:37:47 (Tr: 0:37:37)
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
25 | 6 | 533 |
i
|
Patricia Lozano Lozano | 0:38:27 | ||
T. real: 00:38:27 Inici real: 09:11:30 Hora meta: 09:49:57 Cat:F30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 115.32 segons/100Metres Club:
65780
0:39:35
00:39:06
0:38:36
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Xavier Masriera Vilaseca
00:39:33 (Tr: 0:39:13)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
26 | 7 | 511 |
i
|
Inés Sabaté Ferrer | 0:38:29 | ||
T. real: 00:38:29 Inici real: 09:11:19 Hora meta: 09:49:48 Cat:F18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:10:51 Sexe:F Ritme: 115.43 segons/100Metres Club: club marnaton
96800
0:39:41
00:38:57
0:38:13
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
Aleix Senyis
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14)
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Xavier Masriera Vilaseca
00:39:33 (Tr: 0:39:13)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
27 | 20 | 409 | Joan marc Ramón Cordero | 0:38:58 | |||
T. real: 00:38:58 Inici real: 09:10:51 Hora meta: 09:49:49 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 116.86 segons/100Metres Club: club esportiu meditarrani
50050
0:39:20
00:38:58
0:38:35
i
Guillermo Velasco Díez
00:38:36 (Tr: 0:37:50)
i
Nando Server
00:38:37 (Tr: 0:38:14)
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
28 | 21 | 418 | Aitor Morales Saenz De Urturi | 0:39:00 | |||
T. real: 00:39:00 Inici real: 09:11:13 Hora meta: 09:50:13 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 116.99 segons/100Metres Club: birrasterium
36410
0:39:39
00:39:22
0:39:06
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
i
Xavier Masriera Vilaseca
00:39:33 (Tr: 0:39:13)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
29 | 22 | 438 |
i
|
Xavier Masriera Vilaseca | 0:39:13 | ||
T. real: 00:39:13 Inici real: 09:11:11 Hora meta: 09:50:24 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 117.61 segons/100Metres Club:
78210
0:40:08
00:39:33
0:38:57
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
i
Inés Sabaté Ferrer
00:38:57 (Tr: 0:38:29)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Joan Guasch Savido
00:39:20 (Tr: 0:39:15) |
|||||||
30 | 23 | 499 |
i
|
Joan Guasch Savido | 0:39:15 | ||
T. real: 00:39:15 Inici real: 09:10:57 Hora meta: 09:50:11 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:10:51 Sexe:M Ritme: 117.7 segons/100Metres Club: club proam
50050
0:39:43
00:39:20
0:38:58
i
Patricia Lozano Lozano
00:39:06 (Tr: 0:38:27)
Joan marc Ramón Cordero
00:38:58 (Tr: 0:38:58)
Aitor Morales Saenz De Urturi
00:39:22 (Tr: 0:39:00)
i
Xavier Masriera Vilaseca
00:39:33 (Tr: 0:39:13) |
|||||||