L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 137 | 15 |
i
|
Marco Estrada Diaz | 2:38:46 | ||
T. real: 02:38:46 T. oficial: 02:38:46 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:41:56 Cat:M40 Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 136.08 segons/100Metres Club:
318667
2:41:11
02:38:46
2:36:21
i
Jordi Flaquer
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
David Remi
02:38:51 (Tr: 2:38:51)
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11) |
|||||||
152 | 138 | 290 |
i
|
Jordi Flaquer | 2:38:49 | ||
T. real: 02:38:49 T. oficial: 02:38:49 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:41:59 Cat:M40 Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 136.12 segons/100Metres Club:
312950
2:41:11
02:38:49
2:36:27
i
Marco Estrada Diaz
02:38:46 (Tr: 2:38:46)
i
David Remi
02:38:51 (Tr: 2:38:51)
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11) |
|||||||
153 | 139 | 311 |
i
|
David Remi | 2:38:51 | ||
T. real: 02:38:51 T. oficial: 02:38:51 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:42:01 Cat:M50 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 136.15 segons/100Metres Club:
307887
2:41:11
02:38:51
2:36:31
i
Marco Estrada Diaz
02:38:46 (Tr: 2:38:46)
i
Jordi Flaquer
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11) |
|||||||
154 | 140 | 154 |
i
|
Israel Muñoz Reche | 2:39:02 | ||
T. real: 02:39:02 T. oficial: 02:39:02 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:42:12 Cat:M40 Pos. categoria: 60 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 136.31 segons/100Metres Club:
282917
2:41:11
02:39:02
2:36:54
i
Marco Estrada Diaz
02:38:46 (Tr: 2:38:46)
i
Jordi Flaquer
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
David Remi
02:38:51 (Tr: 2:38:51)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11) |
|||||||
155 | 141 | 34 |
i
|
Joan enric Guilayn Llinàs | 2:39:40 | ||
T. real: 02:39:40 T. oficial: 02:39:40 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:42:50 Cat:M50 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 136.85 segons/100Metres Club:
201410
2:41:11
02:39:40
2:38:08
i
Marco Estrada Diaz
02:38:46 (Tr: 2:38:46)
i
Jordi Flaquer
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
David Remi
02:38:51 (Tr: 2:38:51)
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11) |
|||||||
156 | 15 | 278 |
i
|
Anastasia Shornikova | 2:40:21 | ||
T. real: 02:40:21 T. oficial: 02:40:21 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:43:31 Cat:W18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 137.43 segons/100Metres Club:
197337
2:41:51
02:40:21
2:38:51
i
David Remi
02:38:51 (Tr: 2:38:51)
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38) |
|||||||
157 | 16 | 152 |
i
|
Maria donadeu j Donadeu Junoy | 2:41:11 | ||
T. real: 02:41:11 T. oficial: 02:41:11 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:21 Cat:W30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 138.15 segons/100Metres Club: nadapedaleacorre
282917
2:43:20
02:41:11
2:39:02
i
Israel Muñoz Reche
02:39:02 (Tr: 2:39:02)
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22) |
|||||||
158 | 142 | 22 | Pau Codera Navarro | 2:41:11 | |||
T. real: 02:41:11 T. oficial: 02:41:11 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:21 Cat:M30 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.15 segons/100Metres Club:
201410
2:42:43
02:41:11
2:39:40
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22) |
|||||||
159 | 17 | 23 | Anna Sicart Domec | 2:41:11 | |||
T. real: 02:41:11 T. oficial: 02:41:11 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:21 Cat:W30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 138.16 segons/100Metres Club: c.e. triathlon bcn
111432
2:42:02
02:41:11
2:40:21
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38) |
|||||||
160 | 143 | 125 | Sergi Mañes Morata | 2:41:21 | |||
T. real: 02:41:21 T. oficial: 02:41:21 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:31 Cat:M30 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.29 segons/100Metres Club:
24530
2:41:32
02:41:21
2:41:10
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32) |
|||||||
161 | 18 | 80 |
i
|
Anna Padros | 2:41:30 | ||
T. real: 02:41:30 T. oficial: 02:41:30 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:40 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 138.42 segons/100Metres Club:
40920
2:41:48
02:41:30
2:41:11
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38) |
|||||||
162 | 144 | 65 |
i
|
Oriol Setó | 2:41:31 | ||
T. real: 02:41:31 T. oficial: 02:41:31 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:41 Cat:M30 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.44 segons/100Metres Club: piri
42900
2:41:50
02:41:31
2:41:11
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38) |
|||||||
163 | 145 | 101 |
i
|
Vicenç Lloret Noguer | 2:41:32 | ||
T. real: 02:41:32 T. oficial: 02:41:32 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:42 Cat:M50 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.45 segons/100Metres Club:
109557
2:42:22
02:41:32
2:40:42
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22) |
|||||||
164 | 146 | 202 |
i
|
Enrique Sentís Hortet | 2:41:34 | ||
T. real: 02:41:34 T. oficial: 02:41:34 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:44 Cat:M60 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.48 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
280390
2:43:41
02:41:34
2:39:27
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22)
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
165 | 147 | 149 |
i
|
Ramon Lopez Contreras | 2:41:38 | ||
T. real: 02:41:38 T. oficial: 02:41:38 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:44:48 Cat:M30 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 138.54 segons/100Metres Club:
308112
2:43:58
02:41:38
2:39:18
i
Joan enric Guilayn Llinàs
02:39:40 (Tr: 2:39:40)
i
Anastasia Shornikova
02:40:21 (Tr: 2:40:21)
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22)
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58) |
|||||||
166 | 148 | 283 |
i
|
Raul Cano Aparicio | 2:42:22 | ||
T. real: 02:42:22 T. oficial: 02:42:22 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:45:32 Cat:M50 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 139.16 segons/100Metres Club: cnm
212962
2:43:59
02:42:22
2:40:45
i
Maria donadeu j Donadeu Junoy
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Pau Codera Navarro
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Anna Sicart Domec
02:41:11 (Tr: 2:41:11)
Sergi Mañes Morata
02:41:21 (Tr: 2:41:21)
i
Anna Padros
02:41:30 (Tr: 2:41:30)
i
Oriol Setó
02:41:31 (Tr: 2:41:31)
i
Vicenç Lloret Noguer
02:41:32 (Tr: 2:41:32)
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58)
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59) |
|||||||
167 | 149 | 92 |
i
|
Marc Criado Alvarez | 2:43:41 | ||
T. real: 02:43:41 T. oficial: 02:43:41 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:46:51 Cat:M30 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 140.3 segons/100Metres Club: amateur
280390
2:45:49
02:43:41
2:41:34
i
Enrique Sentís Hortet
02:41:34 (Tr: 2:41:34)
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58)
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59)
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37) |
|||||||
168 | 150 | 33 |
i
|
Ramon Roldan Planas | 2:43:58 | ||
T. real: 02:43:58 T. oficial: 02:43:58 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:47:08 Cat:M30 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 140.54 segons/100Metres Club: hospitalet
308112
2:46:18
02:43:58
2:41:38
i
Ramon Lopez Contreras
02:41:38 (Tr: 2:41:38)
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22)
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59)
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00) |
|||||||
169 | 151 | 144 |
i
|
Fernando Lopez Safont | 2:43:59 | ||
T. real: 02:43:59 T. oficial: 02:43:59 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:47:09 Cat:M18 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 140.55 segons/100Metres Club:
262017
2:45:58
02:43:59
2:42:00
i
Raul Cano Aparicio
02:42:22 (Tr: 2:42:22)
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58)
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58) |
|||||||
170 | 19 | 222 |
i
|
Valeria Enrich | 2:44:10 | ||
T. real: 02:44:10 T. oficial: 02:44:10 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:47:20 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 140.71 segons/100Metres Club: polo
238037
2:45:58
02:44:10
2:42:22
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58)
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58) |
|||||||
171 | 152 | 220 |
i
|
Victor Enrich Serra | 2:44:37 | ||
T. real: 02:44:37 T. oficial: 02:44:37 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:47:47 Cat:M40 Pos. categoria: 61 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 141.1 segons/100Metres Club:
180950
2:46:00
02:44:37
2:43:15
i
Marc Criado Alvarez
02:43:41 (Tr: 2:43:41)
i
Ramon Roldan Planas
02:43:58 (Tr: 2:43:58)
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59)
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00) |
|||||||
172 | 20 | 20 |
i
|
Marta Arrue Astrain | 2:45:58 | ||
T. real: 02:45:58 T. oficial: 02:45:58 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:49:08 Cat:W30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 142.25 segons/100Metres Club: triku club deportivo
262017
2:47:57
02:45:58
2:43:59
i
Fernando Lopez Safont
02:43:59 (Tr: 2:43:59)
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09) |
|||||||
173 | 153 | 156 |
i
|
Iker Mellado Blanco | 2:45:58 | ||
T. real: 02:45:58 T. oficial: 02:45:58 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:49:08 Cat:M30 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 142.26 segons/100Metres Club: triku club deportivo
238037
2:47:47
02:45:58
2:44:10
i
Valeria Enrich
02:44:10 (Tr: 2:44:10)
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09) |
|||||||
174 | 154 | 137 |
i
|
Roger Pasarell Viñas | 2:46:00 | ||
T. real: 02:46:00 T. oficial: 02:46:00 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:49:10 Cat:M30 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 142.27 segons/100Metres Club:
180950
2:47:22
02:46:00
2:44:37
i
Victor Enrich Serra
02:44:37 (Tr: 2:44:37)
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09) |
|||||||
175 | 155 | 170 |
i
|
Nestor Lopez-garin Sexmilo | 2:46:00 | ||
T. real: 02:46:00 T. oficial: 02:46:00 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:49:10 Cat:M40 Pos. categoria: 62 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 142.28 segons/100Metres Club: sp3
134090
2:47:01
02:46:00
2:44:59
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01) |
|||||||
176 | 21 | 50 |
i
|
Rebecca Smith | 2:46:32 | ||
T. real: 02:46:32 T. oficial: 02:46:32 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:49:42 Cat:W40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:03:10 Sexe:F Ritme: 142.74 segons/100Metres Club: run2livebcn.cat
81400
2:47:09
02:46:32
2:45:55
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09) |
|||||||
177 | 156 | 282 |
i
|
Jose luis Almeda Ollé | 2:46:56 | ||
T. real: 02:46:56 T. oficial: 02:46:56 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:50:06 Cat:M40 Pos. categoria: 63 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 143.08 segons/100Metres Club:
224730
2:48:38
02:46:56
2:45:14
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09)
i
Tatxo Benet Ferran
02:48:38 (Tr: 2:48:38) |
|||||||
178 | 157 | 120 |
i
|
Toni Domenech Cuervo | 2:47:01 | ||
T. real: 02:47:01 T. oficial: 02:47:01 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:50:11 Cat:M50 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 143.15 segons/100Metres Club: club esportiu triathlonbcn
214167
2:48:38
02:47:01
2:45:24
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09)
i
Tatxo Benet Ferran
02:48:38 (Tr: 2:48:38) |
|||||||
179 | 158 | 16 | Juan carlos Elias Gadea | 2:47:09 | |||
T. real: 02:47:09 T. oficial: 02:47:09 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:50:19 Cat:M50 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 143.27 segons/100Metres Club:
196017
2:48:38
02:47:09
2:45:40
i
Marta Arrue Astrain
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Iker Mellado Blanco
02:45:58 (Tr: 2:45:58)
i
Roger Pasarell Viñas
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Nestor Lopez-garin Sexmilo
02:46:00 (Tr: 2:46:00)
i
Rebecca Smith
02:46:32 (Tr: 2:46:32)
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
i
Tatxo Benet Ferran
02:48:38 (Tr: 2:48:38) |
|||||||
180 | 159 | 236 |
i
|
Tatxo Benet Ferran | 2:48:38 | ||
T. real: 02:48:38 T. oficial: 02:48:38 Inici real: 09:03:10 Hora meta: 11:51:48 Cat:M50 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:03:10 Sexe:M Ritme: 144.54 segons/100Metres Club: cn l'hospitalet
224730
2:50:20
02:48:38
2:46:56
i
Jose luis Almeda Ollé
02:46:56 (Tr: 2:46:56)
i
Toni Domenech Cuervo
02:47:01 (Tr: 2:47:01)
Juan carlos Elias Gadea
02:47:09 (Tr: 2:47:09) |
|||||||