L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 108 | 62 |
i
|
Carles Descalzi Farreres | 2:04:55 (tr 2:04:55) | ||
T. real: 02:04:55 T. oficial: 02:04:55 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:11:50 Cat:M40 Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 107.07 segons/100Metres Club:
234080
2:06:42
02:04:55
2:03:09
i
Xavier Cumellas Hugas
02:05:16 (Tr: 2:05:16)
i
Isma Calvo
02:05:56 (Tr: 2:05:56)
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42) |
|||||||
122 | 109 | 146 |
i
|
Xavier Cumellas Hugas | 2:05:16 (tr 2:05:16) | ||
T. real: 02:05:16 T. oficial: 02:05:16 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:12:11 Cat:M50 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 107.36 segons/100Metres Club: polo
188760
2:06:42
02:05:16
2:03:50
i
Carles Descalzi Farreres
02:04:55 (Tr: 2:04:55)
i
Isma Calvo
02:05:56 (Tr: 2:05:56)
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42) |
|||||||
123 | 110 | 287 |
i
|
Isma Calvo | 2:05:56 (tr 2:05:56) | ||
T. real: 02:05:56 T. oficial: 02:05:56 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:12:51 Cat:M50 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 107.93 segons/100Metres Club: swincerclats
133210
2:06:56
02:05:56
2:04:55
i
Carles Descalzi Farreres
02:04:55 (Tr: 2:04:55)
i
Xavier Cumellas Hugas
02:05:16 (Tr: 2:05:16)
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43) |
|||||||
124 | 111 | 278 |
i
|
Roger Bernat Botton | 2:06:22 (tr 2:06:22) | ||
T. real: 02:06:22 T. oficial: 02:06:22 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:13:17 Cat:M40 Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.3 segons/100Metres Club: c.n. caldes
189970
2:07:48
02:06:22
2:04:55
i
Carles Descalzi Farreres
02:04:55 (Tr: 2:04:55)
i
Xavier Cumellas Hugas
02:05:16 (Tr: 2:05:16)
i
Isma Calvo
02:05:56 (Tr: 2:05:56)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
125 | 112 | 15 | Juan carlos Elias Gadea | 2:06:24 (tr 2:06:24) | |||
T. real: 02:06:24 T. oficial: 02:06:24 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:13:19 Cat:M50 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.34 segons/100Metres Club: radikal swim
150370
2:07:32
02:06:24
2:05:16
i
Xavier Cumellas Hugas
02:05:16 (Tr: 2:05:16)
i
Isma Calvo
02:05:56 (Tr: 2:05:56)
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31) |
|||||||
126 | 113 | 312 |
i
|
Jose Castellá Mitjá | 2:06:28 (tr 2:06:28) | ||
T. real: 02:06:28 T. oficial: 02:06:28 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:13:23 Cat:M60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.4 segons/100Metres Club: swimfaster
81840
2:07:05
02:06:28
2:05:51
i
Isma Calvo
02:05:56 (Tr: 2:05:56)
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05) |
|||||||
127 | 114 | 133 |
i
|
Carlos Martinez Querol | 2:06:42 (tr 2:06:42) | ||
T. real: 02:06:42 T. oficial: 02:06:42 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:13:37 Cat:M18 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.59 segons/100Metres Club: unió ciclista sant cugat
64570
2:07:11
02:06:42
2:06:12
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11) |
|||||||
128 | 115 | 249 |
i
|
Bjorn Hinners | 2:06:43 (tr 2:06:43) | ||
T. real: 02:06:43 T. oficial: 02:06:43 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:13:38 Cat:M40 Pos. categoria: 56 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.61 segons/100Metres Club:
68310
2:07:14
02:06:43
2:06:12
i
Roger Bernat Botton
02:06:22 (Tr: 2:06:22)
Juan carlos Elias Gadea
02:06:24 (Tr: 2:06:24)
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14) |
|||||||
129 | 116 | 13 | Enric Santamaria Morales | 2:07:05 (tr 2:07:05) | |||
T. real: 02:07:05 T. oficial: 02:07:05 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:00 Cat:M60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 108.93 segons/100Metres Club: natació l'hospitalet
81840
2:07:43
02:07:05
2:06:28
i
Jose Castellá Mitjá
02:06:28 (Tr: 2:06:28)
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
130 | 14 | 289 |
i
|
Nicole Millar | 2:07:11 (tr 2:07:11) | ||
T. real: 02:07:11 T. oficial: 02:07:11 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:06 Cat:W30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:06:55 Sexe:F Ritme: 109.01 segons/100Metres Club:
64570
2:07:40
02:07:11
2:06:42
i
Carlos Martinez Querol
02:06:42 (Tr: 2:06:42)
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
131 | 117 | 17 |
i
|
Oriol Vidal Gallifa | 2:07:14 (tr 2:07:14) | ||
T. real: 02:07:14 T. oficial: 02:07:14 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:09 Cat:M40 Pos. categoria: 57 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.05 segons/100Metres Club: club tennis sabadell
68310
2:07:45
02:07:14
2:06:43
i
Bjorn Hinners
02:06:43 (Tr: 2:06:43)
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
132 | 118 | 315 |
i
|
David Remi | 2:07:16 (tr 2:07:16) | ||
T. real: 02:07:16 T. oficial: 02:07:16 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:11 Cat:M50 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.08 segons/100Metres Club:
28600
2:07:29
02:07:16
2:07:03
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29) |
|||||||
133 | 119 | 232 |
i
|
Jordi Llenas Gomez | 2:07:25 (tr 2:07:25) | ||
T. real: 02:07:25 T. oficial: 02:07:25 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:20 Cat:M40 Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.21 segons/100Metres Club: entrenadores natación madrid
31680
2:07:40
02:07:25
2:07:11
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
134 | 15 | 27 | Anna Sicart Domec | 2:07:27 (tr 2:07:27) | |||
T. real: 02:07:27 T. oficial: 02:07:27 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:22 Cat:W30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:06:55 Sexe:F Ritme: 109.24 segons/100Metres Club:
29370
2:07:41
02:07:27
2:07:14
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
135 | 120 | 88 |
i
|
Jordi Vives | 2:07:29 (tr 2:07:29) | ||
T. real: 02:07:29 T. oficial: 02:07:29 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:24 Cat:M18 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.26 segons/100Metres Club: swim emotions
28600
2:07:42
02:07:29
2:07:16
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38) |
|||||||
136 | 16 | 158 |
i
|
Lucía Santaolalla Vallet | 2:07:31 (tr 2:07:31) | ||
T. real: 02:07:31 T. oficial: 02:07:31 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:26 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:06:55 Sexe:F Ritme: 109.3 segons/100Metres Club:
42570
2:07:51
02:07:31
2:07:12
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51) |
|||||||
137 | 121 | 253 |
i
|
Andrew Dodd | 2:07:33 (tr 2:07:33) | ||
T. real: 02:07:33 T. oficial: 02:07:33 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:28 Cat:M40 Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.32 segons/100Metres Club: distance triatlón
42350
2:07:52
02:07:33
2:07:14
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52) |
|||||||
138 | 122 | 194 |
i
|
David Puig Chorrero | 2:07:38 (tr 2:07:38) | ||
T. real: 02:07:38 T. oficial: 02:07:38 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:33 Cat:M18 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.39 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
62700
2:08:06
02:07:38
2:07:09
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06) |
|||||||
139 | 123 | 257 |
i
|
Jaume Llinas Sobreques | 2:07:51 (tr 2:07:51) | ||
T. real: 02:07:51 T. oficial: 02:07:51 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:46 Cat:M30 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.58 segons/100Metres Club:
91850
2:08:33
02:07:51
2:07:09
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06)
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33) |
|||||||
140 | 124 | 196 |
i
|
Josep Sole Rebullida | 2:07:52 (tr 2:07:52) | ||
T. real: 02:07:52 T. oficial: 02:07:52 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:14:47 Cat:M30 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.6 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
119570
2:08:47
02:07:52
2:06:58
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06)
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33)
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47) |
|||||||
141 | 125 | 89 |
i
|
Marc Criado Alvarez | 2:08:06 (tr 2:08:06) | ||
T. real: 02:08:06 T. oficial: 02:08:06 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:15:01 Cat:M30 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 109.8 segons/100Metres Club: amateur
112200
2:08:57
02:08:06
2:07:15
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33)
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57) |
|||||||
142 | 126 | 267 |
i
|
Raul Cano Aparicio | 2:08:33 (tr 2:08:33) | ||
T. real: 02:08:33 T. oficial: 02:08:33 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:15:28 Cat:M50 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 110.17 segons/100Metres Club:
196130
2:10:02
02:08:33
2:07:03
Enric Santamaria Morales
02:07:05 (Tr: 2:07:05)
i
Nicole Millar
02:07:11 (Tr: 2:07:11)
i
Oriol Vidal Gallifa
02:07:14 (Tr: 2:07:14)
i
David Remi
02:07:16 (Tr: 2:07:16)
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06)
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57)
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02) |
|||||||
143 | 127 | 121 |
i
|
Jordi Segade Quintela | 2:08:47 (tr 2:08:47) | ||
T. real: 02:08:47 T. oficial: 02:08:47 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:15:42 Cat:M40 Pos. categoria: 60 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 110.37 segons/100Metres Club: cn prat-triatlo
196680
2:10:16
02:08:47
2:07:17
i
Jordi Llenas Gomez
02:07:25 (Tr: 2:07:25)
Anna Sicart Domec
02:07:27 (Tr: 2:07:27)
i
Jordi Vives
02:07:29 (Tr: 2:07:29)
i
Lucía Santaolalla Vallet
02:07:31 (Tr: 2:07:31)
i
Andrew Dodd
02:07:33 (Tr: 2:07:33)
i
David Puig Chorrero
02:07:38 (Tr: 2:07:38)
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06)
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33)
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57)
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02)
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16) |
|||||||
144 | 128 | 34 |
i
|
Augusto Cilento | 2:08:57 (tr 2:08:57) | ||
T. real: 02:08:57 T. oficial: 02:08:57 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:15:52 Cat:M30 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 110.52 segons/100Metres Club: fasttriatlon
174020
2:10:16
02:08:57
2:07:38
i
Jaume Llinas Sobreques
02:07:51 (Tr: 2:07:51)
i
Josep Sole Rebullida
02:07:52 (Tr: 2:07:52)
i
Marc Criado Alvarez
02:08:06 (Tr: 2:08:06)
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33)
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02)
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16) |
|||||||
145 | 17 | 235 |
i
|
Ulrike Depken | 2:10:02 (tr 2:10:02) | ||
T. real: 02:10:02 T. oficial: 02:10:02 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:16:57 Cat:W50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:06:55 Sexe:F Ritme: 111.45 segons/100Metres Club: oldenburg
196130
2:11:31
02:10:02
2:08:33
i
Raul Cano Aparicio
02:08:33 (Tr: 2:08:33)
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57)
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Victor Enrich Serra
02:10:23 (Tr: 2:10:23)
i
Albert Pruneda Vicens
02:10:29 (Tr: 2:10:29)
i
José antonio Gutiérrez García
02:10:34 (Tr: 2:10:34) |
|||||||
146 | 129 | 274 |
i
|
Tony González Borrajo | 2:10:16 (tr 2:10:16) | ||
T. real: 02:10:16 T. oficial: 02:10:16 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:17:11 Cat:M30 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 111.65 segons/100Metres Club: cn piera/naufragos
196680
2:11:45
02:10:16
2:08:47
i
Jordi Segade Quintela
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57)
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02)
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Victor Enrich Serra
02:10:23 (Tr: 2:10:23)
i
Albert Pruneda Vicens
02:10:29 (Tr: 2:10:29)
i
José antonio Gutiérrez García
02:10:34 (Tr: 2:10:34) |
|||||||
147 | 130 | 275 |
i
|
Luis Barragan Gordillo | 2:10:16 (tr 2:10:16) | ||
T. real: 02:10:16 T. oficial: 02:10:16 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:17:11 Cat:M40 Pos. categoria: 61 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 111.65 segons/100Metres Club:
174020
2:11:35
02:10:16
2:08:57
i
Augusto Cilento
02:08:57 (Tr: 2:08:57)
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02)
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Victor Enrich Serra
02:10:23 (Tr: 2:10:23)
i
Albert Pruneda Vicens
02:10:29 (Tr: 2:10:29)
i
José antonio Gutiérrez García
02:10:34 (Tr: 2:10:34) |
|||||||
148 | 131 | 226 |
i
|
Victor Enrich Serra | 2:10:23 (tr 2:10:23) | ||
T. real: 02:10:23 T. oficial: 02:10:23 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:17:18 Cat:M40 Pos. categoria: 62 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 111.74 segons/100Metres Club:
45980
2:10:44
02:10:23
2:10:02
i
Ulrike Depken
02:10:02 (Tr: 2:10:02)
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Albert Pruneda Vicens
02:10:29 (Tr: 2:10:29)
i
José antonio Gutiérrez García
02:10:34 (Tr: 2:10:34) |
|||||||
149 | 132 | 74 |
i
|
Albert Pruneda Vicens | 2:10:29 (tr 2:10:29) | ||
T. real: 02:10:29 T. oficial: 02:10:29 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:17:24 Cat:M40 Pos. categoria: 63 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 111.84 segons/100Metres Club: swimcerclats
28600
2:10:42
02:10:29
2:10:16
i
Tony González Borrajo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Victor Enrich Serra
02:10:23 (Tr: 2:10:23)
i
José antonio Gutiérrez García
02:10:34 (Tr: 2:10:34) |
|||||||
150 | 133 | 56 |
i
|
José antonio Gutiérrez García | 2:10:34 (tr 2:10:34) | ||
T. real: 02:10:34 T. oficial: 02:10:34 Inici real: 09:06:55 Hora meta: 11:17:29 Cat:M40 Pos. categoria: 64 Inici cursa:9:06:55 Sexe:M Ritme: 111.91 segons/100Metres Club: swimcerclats
39270
2:10:52
02:10:34
2:10:16
i
Luis Barragan Gordillo
02:10:16 (Tr: 2:10:16)
i
Victor Enrich Serra
02:10:23 (Tr: 2:10:23)
i
Albert Pruneda Vicens
02:10:29 (Tr: 2:10:29) |
|||||||