SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

10 de juny de 2018

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:44

T. oficial: 01:21:44

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:21:56

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 70.06 segons/100Metres

Club:

1:32:27
01:21:44
1:11:01
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:49 (Tr: 1:21:49)
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)

T. real: 01:21:49

T. oficial: 01:21:49

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:22:01

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 70.12 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:32:27
01:21:49
1:11:10
i
Adrian Gonzalez
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)

T. real: 01:32:01

T. oficial: 01:32:01

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:32:13

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 78.86 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:42:17
01:32:01
1:21:44
i
Adrian Gonzalez
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:49 (Tr: 1:21:49)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:32:01

T. oficial: 01:32:01

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:32:13

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 78.86 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:42:17
01:32:01
1:21:44
i
Adrian Gonzalez
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:49 (Tr: 1:21:49)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:32:07

T. oficial: 01:32:07

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:32:19

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 78.96 segons/100Metres

Club:

1:42:26
01:32:07
1:21:49
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:49 (Tr: 1:21:49)
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:32:27

T. oficial: 01:32:27

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:32:39

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 79.23 segons/100Metres

Club: club natació granollers

1:36:36
01:32:27
1:28:17
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)

T. real: 01:32:27

T. oficial: 01:32:27

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:32:39

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:F

Ritme: 79.24 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:37:08
01:32:27
1:27:47
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)

T. real: 01:33:41

T. oficial: 01:33:41

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:33:53

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 80.29 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:37:13
01:33:41
1:30:09
i
Jordi Diaz Martin
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Mario Guillen Martinez
01:32:01 (Tr: 1:32:01)
i
Guillermo Matas Velasco
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)

T. real: 01:36:36

T. oficial: 01:36:36

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:36:48

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 82.8 segons/100Metres

Club:

1:40:46
01:36:36
1:32:27
i
Marc Tost Bonet
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:08

T. oficial: 01:37:08

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:20

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 83.26 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:41:49
01:37:08
1:32:27
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:27 (Tr: 1:32:27)
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:13

T. oficial: 01:37:13

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:25

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 83.32 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:40:45
01:37:13
1:33:41
3936 dt276b5
George Savescu
01:33:41 (Tr: 1:33:41)
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:14

T. oficial: 01:37:14

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:26

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:12

Sexe:F

Ritme: 83.33 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:37:51
01:37:14
1:36:36
i
Antonio Pons Martínez
01:36:36 (Tr: 1:36:36)
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:16

T. oficial: 01:37:16

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:28

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 83.36 segons/100Metres

Club:

1:37:29
01:37:16
1:37:03
i
Jonathan Gomez Garcia
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:26

T. oficial: 01:37:26

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:38

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 83.51 segons/100Metres

Club: world class krestovsky

1:37:39
01:37:26
1:37:13
i
Felix Parrilla Morales
01:37:13 (Tr: 1:37:13)
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Fernando Arce
01:37:29 (Tr: 1:37:29)

T. real: 01:37:29

T. oficial: 01:37:29

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:37:41

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:12

Sexe:M

Ritme: 83.56 segons/100Metres

Club:

1:37:45
01:37:29
1:37:14
i
Mireia Gómez
01:37:14 (Tr: 1:37:14)
i
Albert Cortés Rovira
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Mikhail Malgin
01:37:26 (Tr: 1:37:26)