SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3K

09 juny 2019

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:45:31

T. oficial: 00:45:31

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:12

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 91.03 segons/100Metres

Club: club bcntriathlon total3

0:46:17
00:45:31
0:44:46
Alex Gonzalez Casas
00:45:38 (Tr: 0:45:38)
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)

T. real: 00:45:38

T. oficial: 00:45:38

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:19

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 91.27 segons/100Metres

Club: club natació premià

0:46:17
00:45:38
0:45:00
Jordi Gil Pajares
00:45:31 (Tr: 0:45:31)
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)

T. real: 00:45:44

T. oficial: 00:45:44

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:25

Cat:W30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:41

Sexe:F

Ritme: 91.46 segons/100Metres

Club: club esportiu marnaton

0:46:17
00:45:44
0:45:12
Jordi Gil Pajares
00:45:31 (Tr: 0:45:31)
Alex Gonzalez Casas
00:45:38 (Tr: 0:45:38)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)

T. real: 00:46:06

T. oficial: 00:46:06

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:47

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:41

Sexe:F

Ritme: 92.18 segons/100Metres

Club: cn prat

0:46:40
00:46:06
0:45:31
Jordi Gil Pajares
00:45:31 (Tr: 0:45:31)
Alex Gonzalez Casas
00:45:38 (Tr: 0:45:38)
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)

T. real: 00:46:08

T. oficial: 00:46:08

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:49

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 92.26 segons/100Metres

Club: accura

0:46:38
00:46:08
0:45:38
Alex Gonzalez Casas
00:45:38 (Tr: 0:45:38)
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)

T. real: 00:46:15

T. oficial: 00:46:15

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:56

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 92.5 segons/100Metres

Club:

0:46:46
00:46:15
0:45:44
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)

T. real: 00:46:17

T. oficial: 00:46:17

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:15:58

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:41

Sexe:F

Ritme: 92.54 segons/100Metres

Club: fasttriatlon

0:47:06
00:46:17
0:45:27
Jordi Gil Pajares
00:45:31 (Tr: 0:45:31)
Alex Gonzalez Casas
00:45:38 (Tr: 0:45:38)
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)

T. real: 00:46:27

T. oficial: 00:46:27

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:16:08

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 92.88 segons/100Metres

Club:

0:47:09
00:46:27
0:45:45
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)

T. real: 00:46:36

T. oficial: 00:46:36

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:16:17

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 93.2 segons/100Metres

Club: castres sport nautique

0:47:29
00:46:36
0:45:44
i
Chiara Troncarelli
00:45:44 (Tr: 0:45:44)
Marta Galbas Turmo
00:46:06 (Tr: 0:46:06)
i
Marc Alabernia Herbera
00:46:08 (Tr: 0:46:08)
i
Guillaume Nicolas
00:46:15 (Tr: 0:46:15)
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)

T. real: 00:47:06

T. oficial: 00:47:06

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:16:47

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 94.19 segons/100Metres

Club:

0:47:56
00:47:06
0:46:17
Gemma Gregoris Del Saz
00:46:17 (Tr: 0:46:17)
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)
Irma García Galadí
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Jordi Ribas Estevan
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Xavier Mañé
00:47:52 (Tr: 0:47:52)

T. real: 00:47:09

T. oficial: 00:47:09

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:16:50

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 94.27 segons/100Metres

Club: àccura- i3triathlón

0:47:51
00:47:09
0:46:27
i
Carlos Vives Gaseni
00:46:27 (Tr: 0:46:27)
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)
Irma García Galadí
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Jordi Ribas Estevan
00:47:48 (Tr: 0:47:48)

T. real: 00:47:29

T. oficial: 00:47:29

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:17:10

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 94.95 segons/100Metres

Club: entramuntanats swim portbou

0:48:21
00:47:29
0:46:36
i
Laurent Mouton
00:46:36 (Tr: 0:46:36)
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)
Irma García Galadí
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Jordi Ribas Estevan
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Xavier Mañé
00:47:52 (Tr: 0:47:52)

T. real: 00:47:44

T. oficial: 00:47:44

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:17:25

Cat:W18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:41

Sexe:F

Ritme: 95.46 segons/100Metres

Club:

0:48:22
00:47:44
0:47:06
Xavier Salip Fernandez
00:47:06 (Tr: 0:47:06)
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)
i
Jordi Ribas Estevan
00:47:48 (Tr: 0:47:48)
i
Xavier Mañé
00:47:52 (Tr: 0:47:52)

T. real: 00:47:48

T. oficial: 00:47:48

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:17:29

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 95.58 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

0:48:27
00:47:48
0:47:09
Javier Güemes Heras
00:47:09 (Tr: 0:47:09)
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)
Irma García Galadí
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Xavier Mañé
00:47:52 (Tr: 0:47:52)

T. real: 00:47:52

T. oficial: 00:47:52

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:17:33

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:41

Sexe:M

Ritme: 95.71 segons/100Metres

Club: all1 moove

0:48:15
00:47:52
0:47:29
i
Jordi Prunella Bosch
00:47:29 (Tr: 0:47:29)
Irma García Galadí
00:47:44 (Tr: 0:47:44)
i
Jordi Ribas Estevan
00:47:48 (Tr: 0:47:48)