SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

09 juny 2019

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:41:45

T. oficial: 01:41:45

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:41:47

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 87.21 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:46:33
01:41:45
1:36:56
Marc Franquet Casademont
01:41:57 (Tr: 1:41:57)
i
Pierre Koeune
01:42:31 (Tr: 1:42:31)
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)

T. real: 01:41:57

T. oficial: 01:41:57

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:41:59

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 87.38 segons/100Metres

Club:

1:46:33
01:41:57
1:37:20
i
Youssef Ismael Aguirre
01:41:45 (Tr: 1:41:45)
i
Pierre Koeune
01:42:31 (Tr: 1:42:31)
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)

T. real: 01:42:31

T. oficial: 01:42:31

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:42:33

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 87.86 segons/100Metres

Club: us carmaux

1:46:33
01:42:31
1:38:28
i
Youssef Ismael Aguirre
01:41:45 (Tr: 1:41:45)
Marc Franquet Casademont
01:41:57 (Tr: 1:41:57)
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)

T. real: 01:44:17

T. oficial: 01:44:17

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:44:19

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 89.38 segons/100Metres

Club:

1:46:50
01:44:17
1:41:45
i
Youssef Ismael Aguirre
01:41:45 (Tr: 1:41:45)
Marc Franquet Casademont
01:41:57 (Tr: 1:41:57)
i
Pierre Koeune
01:42:31 (Tr: 1:42:31)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)

T. real: 01:45:25

T. oficial: 01:45:25

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:45:27

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 90.35 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:48:54
01:45:25
1:41:57
Marc Franquet Casademont
01:41:57 (Tr: 1:41:57)
i
Pierre Koeune
01:42:31 (Tr: 1:42:31)
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)
i
Marina González León
01:48:45 (Tr: 1:48:45)

T. real: 01:45:31

T. oficial: 01:45:31

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:45:33

Cat:W30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 90.44 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:48:32
01:45:31
1:42:31
i
Pierre Koeune
01:42:31 (Tr: 1:42:31)
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)

T. real: 01:46:33

T. oficial: 01:46:33

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:46:35

Cat:W18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 91.33 segons/100Metres

Club:

1:48:49
01:46:33
1:44:17
i
Raul Montilla Caceres
01:44:17 (Tr: 1:44:17)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)
i
Marina González León
01:48:45 (Tr: 1:48:45)

T. real: 01:46:41

T. oficial: 01:46:41

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:46:43

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 91.43 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:47:56
01:46:41
1:45:25
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:45:25 (Tr: 1:45:25)
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)

T. real: 01:46:43

T. oficial: 01:46:43

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:46:45

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 91.46 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:47:54
01:46:43
1:45:31
Elisenda Llorens Masana
01:45:31 (Tr: 1:45:31)
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)

T. real: 01:47:09

T. oficial: 01:47:09

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:47:11

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 91.84 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:48:35
01:47:09
1:45:44
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)

T. real: 01:47:17

T. oficial: 01:47:17

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:47:19

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 91.95 segons/100Metres

Club:

1:48:41
01:47:17
1:45:53
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)

T. real: 01:47:32

T. oficial: 01:47:32

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:47:34

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 92.16 segons/100Metres

Club:

1:48:45
01:47:32
1:46:18
i
Molly Supple
01:46:33 (Tr: 1:46:33)
i
Pablo Ros
01:46:41 (Tr: 1:46:41)
i
Joan Canet Sans
01:46:43 (Tr: 1:46:43)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)
i
Marina González León
01:48:45 (Tr: 1:48:45)

T. real: 01:48:35

T. oficial: 01:48:35

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:48:37

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 93.06 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:50:00
01:48:35
1:47:09
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:09 (Tr: 1:47:09)
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)
i
Marina González León
01:48:45 (Tr: 1:48:45)

T. real: 01:48:41

T. oficial: 01:48:41

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:48:43

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 93.16 segons/100Metres

Club: cnp- empordá

1:50:06
01:48:41
1:47:17
i
Manel Vaca Lopez
01:47:17 (Tr: 1:47:17)
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
i
Marina González León
01:48:45 (Tr: 1:48:45)

T. real: 01:48:45

T. oficial: 01:48:45

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:48:47

Cat:W18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 93.21 segons/100Metres

Club: tricet10

1:49:58
01:48:45
1:47:32
i
Aleix Bacardit
01:47:32 (Tr: 1:47:32)
i
Miquel Cortés Rovira
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Jordi Obrador Pons
01:48:41 (Tr: 1:48:41)