Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

09 juny 2019

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:35

T. oficial: 01:21:35

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:21:37

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 69.93 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:31:55
01:21:35
1:11:15
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)

T. real: 01:27:00

T. oficial: 01:27:00

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:27:02

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 74.57 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:32:25
01:27:00
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)

T. real: 01:27:00

T. oficial: 01:27:00

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:27:02

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 74.57 segons/100Metres

Club: head swimming

1:32:25
01:27:00
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)

T. real: 01:27:10

T. oficial: 01:27:10

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:27:12

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 74.71 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:32:45
01:27:10
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)

T. real: 01:30:16

T. oficial: 01:30:16

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:30:18

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 77.36 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:33:31
01:30:16
1:27:00
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)

T. real: 01:31:38

T. oficial: 01:31:38

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:31:40

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 78.54 segons/100Metres

Club: sant boi

1:36:16
01:31:38
1:27:00
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)

T. real: 01:31:55

T. oficial: 01:31:55

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:31:57

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 78.78 segons/100Metres

Club:

1:36:40
01:31:55
1:27:10
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)

T. real: 01:32:03

T. oficial: 01:32:03

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:32:05

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 78.9 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:33:51
01:32:03
1:30:16
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:32:03

T. oficial: 01:32:03

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:32:05

Cat:W18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 78.9 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:33:47
01:32:03
1:30:20
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:32:34

T. oficial: 01:32:34

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:32:36

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 79.34 segons/100Metres

Club: club natacio cervera

1:34:05
01:32:34
1:31:03
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)

T. real: 01:32:44

T. oficial: 01:32:44

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:32:46

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 79.49 segons/100Metres

Club: world class krestovsky

1:34:57
01:32:44
1:30:32
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)

T. real: 01:33:47

T. oficial: 01:33:47

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:33:49

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 80.38 segons/100Metres

Club:

1:35:39
01:33:47
1:31:55
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)

T. real: 01:34:05

T. oficial: 01:34:05

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:34:07

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 80.63 segons/100Metres

Club: junior fc

1:35:39
01:34:05
1:32:30
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)

T. real: 01:34:57

T. oficial: 01:34:57

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:34:59

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 81.38 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:37:10
01:34:57
1:32:44
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)

T. real: 01:35:39

T. oficial: 01:35:39

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:35:41

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 81.98 segons/100Metres

Club: geieg / diversport

1:37:32
01:35:39
1:33:47
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)