L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 114 |
i
|
Rafael Cabanillas Quintanilla | 1:21:35 | ||
T. real: 01:21:35 T. oficial: 01:21:35 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:21:37 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 69.93 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
1363560
1:31:55
01:21:35
1:11:15
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55) |
|||||||
2 | 2 | 119 | Mario Guillen Martinez | 1:27:00 | |||
T. real: 01:27:00 T. oficial: 01:27:00 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:27:02 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 74.57 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
714890
1:32:25
01:27:00
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03) |
|||||||
3 | 3 | 210 |
i
|
Guillermo Matas Velasco | 1:27:00 | ||
T. real: 01:27:00 T. oficial: 01:27:00 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:27:02 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 74.57 segons/100Metres Club: head swimming
714892
1:32:25
01:27:00
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03) |
|||||||
4 | 4 | 223 |
i
|
Jordi Diaz Martin | 1:27:10 | ||
T. real: 01:27:10 T. oficial: 01:27:10 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:27:12 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 74.71 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
736450
1:32:45
01:27:10
1:21:35
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:21:35 (Tr: 1:21:35)
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44) |
|||||||
5 | 1 | 145 |
i
|
Ariadna Bonet Soto | 1:30:16 | ||
T. real: 01:30:16 T. oficial: 01:30:16 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:30:18 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 77.36 segons/100Metres Club: club natacio granollers
429990
1:33:31
01:30:16
1:27:00
Mario Guillen Martinez
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44) |
|||||||
6 | 5 | 50 | Marc Ferri Martinez | 1:31:38 | |||
T. real: 01:31:38 T. oficial: 01:31:38 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:31:40 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 78.54 segons/100Metres Club: sant boi
611047
1:36:16
01:31:38
1:27:00
i
Guillermo Matas Velasco
01:27:00 (Tr: 1:27:00)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14) |
|||||||
7 | 6 | 45 |
i
|
Albert Cortés Rovira | 1:31:55 | ||
T. real: 01:31:55 T. oficial: 01:31:55 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:31:57 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 78.78 segons/100Metres Club:
627110
1:36:40
01:31:55
1:27:10
i
Jordi Diaz Martin
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21) |
|||||||
8 | 2 | 220 |
i
|
Judith Torras Piedehierro | 1:32:03 | ||
T. real: 01:32:03 T. oficial: 01:32:03 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:32:05 Cat:W18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 78.9 segons/100Metres Club: club natacio granollers
236940
1:33:51
01:32:03
1:30:16
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:16 (Tr: 1:30:16)
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47) |
|||||||
9 | 3 | 148 | Aida Bertran Izquierdo | 1:32:03 | |||
T. real: 01:32:03 T. oficial: 01:32:03 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:32:05 Cat:W18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 78.9 segons/100Metres Club: club natacio granollers
228027
1:33:47
01:32:03
1:30:20
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47) |
|||||||
10 | 4 | 12 | Queralt Velasco Fernández | 1:32:34 | |||
T. real: 01:32:34 T. oficial: 01:32:34 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:32:36 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 79.34 segons/100Metres Club: club natacio cervera
199650
1:34:05
01:32:34
1:31:03
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05) |
|||||||
11 | 7 | 198 |
i
|
Mikhail Malgin | 1:32:44 | ||
T. real: 01:32:44 T. oficial: 01:32:44 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:32:46 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 79.49 segons/100Metres Club: world class krestovsky
291830
1:34:57
01:32:44
1:30:32
Marc Ferri Martinez
01:31:38 (Tr: 1:31:38)
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
12 | 8 | 102 | Alberto Alonso Arroyo | 1:33:47 | |||
T. real: 01:33:47 T. oficial: 01:33:47 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:33:49 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 80.38 segons/100Metres Club:
247280
1:35:39
01:33:47
1:31:55
i
Albert Cortés Rovira
01:31:55 (Tr: 1:31:55)
i
Judith Torras Piedehierro
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Aida Bertran Izquierdo
01:32:03 (Tr: 1:32:03)
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39) |
|||||||
13 | 9 | 212 |
i
|
Ferran Arce Saez | 1:34:05 | ||
T. real: 01:34:05 T. oficial: 01:34:05 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:34:07 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 80.63 segons/100Metres Club: junior fc
222200
1:35:46
01:34:05
1:32:24
Queralt Velasco Fernández
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46) |
|||||||
14 | 10 | 5 | Marc Curto Chulbi | 1:34:57 | |||
T. real: 01:34:57 T. oficial: 01:34:57 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:34:59 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 81.38 segons/100Metres Club: cn radikal swim
291830
1:37:10
01:34:57
1:32:44
i
Mikhail Malgin
01:32:44 (Tr: 1:32:44)
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21) |
|||||||
15 | 11 | 82 | Marc Luque Serrano | 1:35:39 | |||
T. real: 01:35:39 T. oficial: 01:35:39 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:35:41 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 81.98 segons/100Metres Club: geieg / diversport
247280
1:37:32
01:35:39
1:33:47
Alberto Alonso Arroyo
01:33:47 (Tr: 1:33:47)
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10) |
|||||||
16 | 12 | 171 |
i
|
Oscar Garcia Alvarez | 1:35:46 | ||
T. real: 01:35:46 T. oficial: 01:35:46 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:35:48 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 82.08 segons/100Metres Club:
222200
1:37:27
01:35:46
1:34:05
i
Ferran Arce Saez
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10) |
|||||||
17 | 13 | 131 | Felix Parrilla Morales | 1:36:11 | |||
T. real: 01:36:11 T. oficial: 01:36:11 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:36:13 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 82.43 segons/100Metres Club: swimemotions
162140
1:37:24
01:36:11
1:34:57
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10) |
|||||||
18 | 5 | 300 |
i
|
Marina Anson Barrientos | 1:36:14 | ||
T. real: 01:36:14 T. oficial: 01:36:14 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:36:16 Cat:JnF Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 82.48 segons/100Metres Club: club natació figueres
274010
1:38:18
01:36:14
1:34:09
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18) |
|||||||
19 | 14 | 164 |
i
|
Jean Schulze | 1:36:21 | ||
T. real: 01:36:21 T. oficial: 01:36:21 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:36:23 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 82.57 segons/100Metres Club: usc natation sportive
277860
1:38:27
01:36:21
1:34:14
Marc Curto Chulbi
01:34:57 (Tr: 1:34:57)
Marc Luque Serrano
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Oscar Garcia Alvarez
01:35:46 (Tr: 1:35:46)
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27) |
|||||||
20 | 6 | 286 |
i
|
Mireia Gómez Albareda | 1:37:10 | ||
T. real: 01:37:10 T. oficial: 01:37:10 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:37:12 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 83.28 segons/100Metres Club: swim emotions
177100
1:38:30
01:37:10
1:35:49
Felix Parrilla Morales
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30) |
|||||||
21 | 15 | 149 |
i
|
Marià Guàrdia Oliver | 1:38:18 | ||
T. real: 01:38:18 T. oficial: 01:38:18 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:38:20 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 84.26 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
274010
1:40:23
01:38:18
1:36:14
i
Marina Anson Barrientos
01:36:14 (Tr: 1:36:14)
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48) |
|||||||
22 | 16 | 206 |
i
|
Nicolas Collot | 1:38:27 | ||
T. real: 01:38:27 T. oficial: 01:38:27 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:38:29 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 84.38 segons/100Metres Club: dauphins du toec
277860
1:40:33
01:38:27
1:36:21
i
Jean Schulze
01:36:21 (Tr: 1:36:21)
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33) |
|||||||
23 | 17 | 56 | Xesco Carriere Jordana | 1:38:30 | |||
T. real: 01:38:30 T. oficial: 01:38:30 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:38:32 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 84.43 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
177100
1:39:51
01:38:30
1:37:10
i
Mireia Gómez Albareda
01:37:10 (Tr: 1:37:10)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48) |
|||||||
24 | 18 | 290 |
i
|
Sergio Vila Benjumea | 1:39:03 | ||
T. real: 01:39:03 T. oficial: 01:39:03 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:39:05 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 84.9 segons/100Metres Club: cn piera
99110
1:39:48
01:39:03
1:38:18
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48) |
|||||||
25 | 19 | 174 |
i
|
Pierre Cassagne | 1:39:13 | ||
T. real: 01:39:13 T. oficial: 01:39:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:39:15 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 85.03 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive
176000
1:40:33
01:39:13
1:37:53
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33) |
|||||||
26 | 20 | 142 | Raul Tortajada Obrado | 1:39:20 | |||
T. real: 01:39:20 T. oficial: 01:39:20 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:39:22 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 85.13 segons/100Metres Club:
285890
1:41:30
01:39:20
1:37:10
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33)
i
Joan Rovira
01:41:30 (Tr: 1:41:30) |
|||||||
27 | 21 | 51 | Oscar Pou Martinez | 1:39:48 | |||
T. real: 01:39:48 T. oficial: 01:39:48 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:39:50 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 85.54 segons/100Metres Club:
240460
1:41:37
01:39:48
1:37:59
i
Marià Guàrdia Oliver
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nicolas Collot
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
Xesco Carriere Jordana
01:38:30 (Tr: 1:38:30)
i
Sergio Vila Benjumea
01:39:03 (Tr: 1:39:03)
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33)
i
Joan Rovira
01:41:30 (Tr: 1:41:30)
i
Yoann Ramplou
01:41:37 (Tr: 1:41:37) |
|||||||
28 | 22 | 32 | Dani Morales Robert | 1:40:33 | |||
T. real: 01:40:33 T. oficial: 01:40:33 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:40:35 Cat:NoNeM Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 86.18 segons/100Metres Club:
176000
1:41:53
01:40:33
1:39:13
i
Pierre Cassagne
01:39:13 (Tr: 1:39:13)
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
i
Joan Rovira
01:41:30 (Tr: 1:41:30)
i
Yoann Ramplou
01:41:37 (Tr: 1:41:37) |
|||||||
29 | 23 | 228 |
i
|
Joan Rovira | 1:41:30 | ||
T. real: 01:41:30 T. oficial: 01:41:30 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:41:32 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 86.99 segons/100Metres Club:
285890
1:43:40
01:41:30
1:39:20
Raul Tortajada Obrado
01:39:20 (Tr: 1:39:20)
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33)
i
Yoann Ramplou
01:41:37 (Tr: 1:41:37) |
|||||||
30 | 24 | 230 |
i
|
Yoann Ramplou | 1:41:37 | ||
T. real: 01:41:37 T. oficial: 01:41:37 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 10:41:39 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 87.1 segons/100Metres Club: montpellier metropole natation
240460
1:43:27
01:41:37
1:39:48
Oscar Pou Martinez
01:39:48 (Tr: 1:39:48)
Dani Morales Robert
01:40:33 (Tr: 1:40:33)
i
Joan Rovira
01:41:30 (Tr: 1:41:30) |
|||||||