Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

09 juny 2019

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:55:05

T. oficial: 01:55:05

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:07

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 98.64 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:56:01
01:55:05
1:54:10
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)

T. real: 01:55:13

T. oficial: 01:55:13

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:15

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 98.75 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:56:01
01:55:13
1:54:24
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)

T. real: 01:55:13

T. oficial: 01:55:13

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:15

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 98.75 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:56:01
01:55:13
1:54:25
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)

T. real: 01:55:24

T. oficial: 01:55:24

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:26

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 98.9 segons/100Metres

Club:

1:56:01
01:55:24
1:54:46
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)

T. real: 01:55:50

T. oficial: 01:55:50

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:52

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 99.29 segons/100Metres

Club: cnb

1:56:28
01:55:50
1:55:13
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)

T. real: 01:55:57

T. oficial: 01:55:57

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:55:59

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 99.37 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:56:53
01:55:57
1:55:00
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)

T. real: 01:56:01

T. oficial: 01:56:01

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:56:03

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 99.44 segons/100Metres

Club: geieg

1:57:09
01:56:01
1:54:53
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)

T. real: 01:56:02

T. oficial: 01:56:02

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:56:04

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 99.45 segons/100Metres

Club:

1:57:22
01:56:02
1:54:42
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:55:05 (Tr: 1:55:05)
Sandra Ventosa Torrens
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Pepe Poblet Farrés
01:55:13 (Tr: 1:55:13)
i
Benito Gentile
01:55:24 (Tr: 1:55:24)
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)

T. real: 01:56:53

T. oficial: 01:56:53

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:56:55

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 100.18 segons/100Metres

Club: transtriatlon

1:57:50
01:56:53
1:55:57
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)

T. real: 01:57:09

T. oficial: 01:57:09

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:57:11

Cat:M30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 100.41 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:58:24
01:57:09
1:55:54
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:58:24 (Tr: 1:58:24)

T. real: 01:57:22

T. oficial: 01:57:22

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:57:24

Cat:W30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 100.59 segons/100Metres

Club:

1:59:18
01:57:22
1:55:26
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:58:24 (Tr: 1:58:24)
Nicholas Edwards
01:59:18 (Tr: 1:59:18)

T. real: 01:57:35

T. oficial: 01:57:35

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:57:37

Cat:M60

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 100.77 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:59:31
01:57:35
1:55:39
i
Joan Abella
01:55:50 (Tr: 1:55:50)
i
Javier Falco Rossetto
01:55:57 (Tr: 1:55:57)
i
Maria Rossell
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Mireia Sànchez Salamí
01:56:02 (Tr: 1:56:02)
i
Berta Romera Vazquez
01:56:53 (Tr: 1:56:53)
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:58:24 (Tr: 1:58:24)
Nicholas Edwards
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Màrius Puig Lleixà
01:59:31 (Tr: 1:59:31)

T. real: 01:58:24

T. oficial: 01:58:24

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:58:26

Cat:M18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 101.49 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:59:39
01:58:24
1:57:09
i
Dídac Marsà Visay
01:57:09 (Tr: 1:57:09)
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)
Nicholas Edwards
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Màrius Puig Lleixà
01:59:31 (Tr: 1:59:31)

T. real: 01:59:18

T. oficial: 01:59:18

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:59:20

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 102.25 segons/100Metres

Club:

2:01:14
01:59:18
1:57:22
Carme Salgueiro Genís
01:57:22 (Tr: 1:57:22)
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:58:24 (Tr: 1:58:24)
i
Màrius Puig Lleixà
01:59:31 (Tr: 1:59:31)

T. real: 01:59:31

T. oficial: 01:59:31

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:59:33

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 102.43 segons/100Metres

Club: amics de sal

2:01:27
01:59:31
1:57:35
Josep maria Serra Majem
01:57:35 (Tr: 1:57:35)
i
Guillem Urgelés Maranges
01:58:24 (Tr: 1:58:24)
Nicholas Edwards
01:59:18 (Tr: 1:59:18)