Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

09 juny 2019

3K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:00:25

T. oficial: 02:00:25

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:00:27

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 103.21 segons/100Metres

Club:

2:01:58
02:00:25
1:58:52
i
Oscar Etxaide
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)

T. real: 02:00:26

T. oficial: 02:00:26

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:00:28

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 103.23 segons/100Metres

Club:

2:01:58
02:00:26
1:58:55
i
Alex Codina Eguileor
02:00:25 (Tr: 2:00:25)
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)

T. real: 02:00:53

T. oficial: 02:00:53

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:00:55

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 103.6 segons/100Metres

Club:

2:01:58
02:00:53
1:59:47
i
Alex Codina Eguileor
02:00:25 (Tr: 2:00:25)
i
Oscar Etxaide
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)

T. real: 02:01:14

T. oficial: 02:01:14

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:01:16

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 103.9 segons/100Metres

Club: proam

2:02:02
02:01:14
2:00:25
i
Alex Codina Eguileor
02:00:25 (Tr: 2:00:25)
i
Oscar Etxaide
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)

T. real: 02:01:18

T. oficial: 02:01:18

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:01:20

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 103.96 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

2:02:16
02:01:18
2:00:20
i
Alex Codina Eguileor
02:00:25 (Tr: 2:00:25)
i
Oscar Etxaide
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)

T. real: 02:01:38

T. oficial: 02:01:38

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:01:40

Cat:M40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 104.24 segons/100Metres

Club:

2:02:57
02:01:38
2:00:18
i
Alex Codina Eguileor
02:00:25 (Tr: 2:00:25)
i
Oscar Etxaide
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)

T. real: 02:01:58

T. oficial: 02:01:58

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:02:00

Cat:M40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 104.53 segons/100Metres

Club: oarsotri triatloi taldea

2:03:06
02:01:58
2:00:49
i
Guillaume Simer
02:00:53 (Tr: 2:00:53)
i
Federico Diato
02:01:14 (Tr: 2:01:14)
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)

T. real: 02:02:16

T. oficial: 02:02:16

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:02:18

Cat:W30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 104.8 segons/100Metres

Club: proam

2:03:15
02:02:16
2:01:18
Robert Artigau Puig
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)

T. real: 02:02:57

T. oficial: 02:02:57

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:02:59

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 105.38 segons/100Metres

Club: club nautique carcassonne

2:04:16
02:02:57
2:01:38
i
Enguerrand Dubois
02:01:38 (Tr: 2:01:38)
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:06

T. oficial: 02:03:06

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:08

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 105.5 segons/100Metres

Club: de agua

2:04:14
02:03:06
2:01:58
i
Luis Serra Ventura
02:01:58 (Tr: 2:01:58)
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:07

T. oficial: 02:03:07

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:09

Cat:M40

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 105.52 segons/100Metres

Club:

2:03:58
02:03:07
2:02:16
Andrea Carroggio Díaz-plaja
02:02:16 (Tr: 2:02:16)
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:14

T. oficial: 02:03:14

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:16

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 105.62 segons/100Metres

Club:

2:03:40
02:03:14
2:02:48
i
François Peyrot
02:02:57 (Tr: 2:02:57)
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:26

T. oficial: 02:03:26

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:28

Cat:W30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:02

Sexe:F

Ritme: 105.8 segons/100Metres

Club:

2:03:47
02:03:26
2:03:06
i
Abraham Ayllon Aguado
02:03:06 (Tr: 2:03:06)
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:37

T. oficial: 02:03:37

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:39

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 105.95 segons/100Metres

Club: metroplitan galileo

2:04:07
02:03:37
2:03:07
Alvaro Urbano Martin
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Amadeo Gari Sarrau
02:03:40 (Tr: 2:03:40)

T. real: 02:03:40

T. oficial: 02:03:40

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:03:42

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 106.0 segons/100Metres

Club: club natacio atlètic-barceloneta

2:04:06
02:03:40
2:03:14
i
Tomas Morales García
02:03:14 (Tr: 2:03:14)
i
Nuria Raja Bolivar
02:03:26 (Tr: 2:03:26)
i
Hector Quero Maroto
02:03:37 (Tr: 2:03:37)