L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | 163 | 58 | Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui | 2:30:31 | |||
T. real: 02:30:31 T. oficial: 02:30:31 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:30:33 Cat:M50 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 129.01 segons/100Metres Club: tfswim
215490
2:32:09
02:30:31
2:28:53
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09) |
|||||||
212 | 164 | 254 |
i
|
Michael Huemmer | 2:30:55 | ||
T. real: 02:30:55 T. oficial: 02:30:55 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:30:57 Cat:M30 Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 129.36 segons/100Metres Club: club triatló múnich
162030
2:32:09
02:30:55
2:29:42
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09) |
|||||||
213 | 49 | 187 |
i
|
Maria Taylor | 2:31:13 | ||
T. real: 02:31:13 T. oficial: 02:31:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:31:15 Cat:W40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 129.61 segons/100Metres Club:
123420
2:32:09
02:31:13
2:30:17
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09) |
|||||||
214 | 50 | 175 |
i
|
Lynsey Dunne | 2:31:14 | ||
T. real: 02:31:14 T. oficial: 02:31:14 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:31:16 Cat:NoNeF Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 129.63 segons/100Metres Club: sligo masters swimming club
120120
2:32:09
02:31:14
2:30:20
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09) |
|||||||
215 | 51 | 169 |
i
|
Lisa Mcdaniel | 2:31:15 | ||
T. real: 02:31:15 T. oficial: 02:31:15 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:31:17 Cat:NoNeF Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 129.63 segons/100Metres Club:
139810
2:32:18
02:31:15
2:30:11
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18) |
|||||||
216 | 165 | 291 |
i
|
Ahmed Djilali Samet | 2:31:19 | ||
T. real: 02:31:19 T. oficial: 02:31:19 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:31:21 Cat:M50 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 129.69 segons/100Metres Club:
182820
2:32:42
02:31:19
2:29:55
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42) |
|||||||
217 | 166 | 94 |
i
|
Jordi Jubany Puigpinos | 2:32:09 | ||
T. real: 02:32:09 T. oficial: 02:32:09 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:32:11 Cat:M18 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 130.41 segons/100Metres Club:
255750
2:34:05
02:32:09
2:30:13
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42)
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05) |
|||||||
218 | 167 | 35 | Buenaventura Bergés Casas | 2:32:18 | |||
T. real: 02:32:18 T. oficial: 02:32:18 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:32:20 Cat:M50 Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 130.54 segons/100Metres Club: globaltrainer team
286990
2:34:29
02:32:18
2:30:08
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
02:30:31 (Tr: 2:30:31)
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42)
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05)
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29) |
|||||||
219 | 168 | 33 | Sergi Tintore | 2:32:42 | |||
T. real: 02:32:42 T. oficial: 02:32:42 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:32:44 Cat:M30 Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 130.87 segons/100Metres Club:
266530
2:34:43
02:32:42
2:30:40
i
Michael Huemmer
02:30:55 (Tr: 2:30:55)
i
Maria Taylor
02:31:13 (Tr: 2:31:13)
i
Lynsey Dunne
02:31:14 (Tr: 2:31:14)
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05)
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29)
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43) |
|||||||
220 | 169 | 261 |
i
|
Salvador Ruiz Tarrias | 2:34:05 | ||
T. real: 02:34:05 T. oficial: 02:34:05 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:34:07 Cat:M40 Pos. categoria: 76 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 132.07 segons/100Metres Club:
375210
2:36:56
02:34:05
2:31:15
i
Lisa Mcdaniel
02:31:15 (Tr: 2:31:15)
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42)
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29)
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43)
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56) |
|||||||
221 | 170 | 2 | Oriol Puig Godes | 2:34:29 | |||
T. real: 02:34:29 T. oficial: 02:34:29 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:34:31 Cat:M50 Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 132.41 segons/100Metres Club: club natació palamós
366300
2:37:15
02:34:29
2:31:42
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42)
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05)
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43)
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15) |
|||||||
222 | 171 | 162 |
i
|
Miguel De La Ossa Rodríguez | 2:34:43 | ||
T. real: 02:34:43 T. oficial: 02:34:43 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:34:45 Cat:M50 Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 132.6 segons/100Metres Club: club marnaton
452870
2:38:09
02:34:43
2:31:17
i
Ahmed Djilali Samet
02:31:19 (Tr: 2:31:19)
i
Jordi Jubany Puigpinos
02:32:09 (Tr: 2:32:09)
Buenaventura Bergés Casas
02:32:18 (Tr: 2:32:18)
Sergi Tintore
02:32:42 (Tr: 2:32:42)
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05)
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29)
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09) |
|||||||
223 | 52 | 123 |
i
|
Ines Echevarria Soler | 2:36:56 | ||
T. real: 02:36:56 T. oficial: 02:36:56 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:36:58 Cat:W30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 134.51 segons/100Metres Club:
375210
2:39:46
02:36:56
2:34:05
i
Salvador Ruiz Tarrias
02:34:05 (Tr: 2:34:05)
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29)
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52) |
|||||||
224 | 172 | 177 |
i
|
Ignasi Nogueras Abello | 2:37:15 | ||
T. real: 02:37:15 T. oficial: 02:37:15 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:37:17 Cat:M40 Pos. categoria: 77 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 134.78 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
366300
2:40:02
02:37:15
2:34:29
Oriol Puig Godes
02:34:29 (Tr: 2:34:29)
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43)
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54) |
|||||||
225 | 173 | 74 |
i
|
Toni Llidó | 2:38:09 | ||
T. real: 02:38:09 T. oficial: 02:38:09 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:38:11 Cat:M50 Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 135.55 segons/100Metres Club:
452870
2:41:34
02:38:09
2:34:43
i
Miguel De La Ossa Rodríguez
02:34:43 (Tr: 2:34:43)
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54) |
|||||||
226 | 174 | 192 |
i
|
Bruno Gilaranz Cosme | 2:38:31 | ||
T. real: 02:38:31 T. oficial: 02:38:31 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:38:33 Cat:M18 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 135.86 segons/100Metres Club:
208230
2:40:05
02:38:31
2:36:56
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54) |
|||||||
227 | 53 | 62 | Ana carolina Dugoni | 2:38:49 | |||
T. real: 02:38:49 T. oficial: 02:38:49 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:38:51 Cat:W40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 136.12 segons/100Metres Club: tfswim
206030
2:40:23
02:38:49
2:37:15
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54) |
|||||||
228 | 175 | 182 |
i
|
Jaime Balasch Casas | 2:38:50 | ||
T. real: 02:38:50 T. oficial: 02:38:50 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:38:52 Cat:M50 Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 136.13 segons/100Metres Club:
471790
2:42:24
02:38:50
2:35:15
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24) |
|||||||
229 | 176 | 265 |
i
|
Jesus Ferrer | 2:38:52 | ||
T. real: 02:38:52 T. oficial: 02:38:52 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:38:54 Cat:M50 Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 136.17 segons/100Metres Club:
526240
2:42:52
02:38:52
2:34:53
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52) |
|||||||
230 | 54 | 252 |
i
|
Lara Domenech | 2:39:54 | ||
T. real: 02:39:54 T. oficial: 02:39:54 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:39:56 Cat:W30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 137.05 segons/100Metres Club:
444290
2:43:16
02:39:54
2:36:32
i
Ines Echevarria Soler
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16) |
|||||||
231 | 177 | 284 |
i
|
Guido Biosca Jug | 2:42:24 | ||
T. real: 02:42:24 T. oficial: 02:42:24 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:42:26 Cat:M50 Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 139.2 segons/100Metres Club:
471790
2:45:59
02:42:24
2:38:50
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26) |
|||||||
232 | 55 | 75 | Emma Mirabet | 2:42:52 | |||
T. real: 02:42:52 T. oficial: 02:42:52 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:42:54 Cat:W40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 139.59 segons/100Metres Club: triatlo l'hospitalet
643940
2:47:44
02:42:52
2:37:59
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26)
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44) |
|||||||
233 | 56 | 95 |
i
|
Cris Perez | 2:43:16 | ||
T. real: 02:43:16 T. oficial: 02:43:16 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:43:18 Cat:W40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 139.94 segons/100Metres Club: swimemotions
800030
2:49:20
02:43:16
2:37:12
i
Ignasi Nogueras Abello
02:37:15 (Tr: 2:37:15)
i
Toni Llidó
02:38:09 (Tr: 2:38:09)
i
Bruno Gilaranz Cosme
02:38:31 (Tr: 2:38:31)
Ana carolina Dugoni
02:38:49 (Tr: 2:38:49)
i
Jaime Balasch Casas
02:38:50 (Tr: 2:38:50)
i
Jesus Ferrer
02:38:52 (Tr: 2:38:52)
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26)
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20) |
|||||||
234 | 178 | 91 |
i
|
Carlos Teixido Montemayor | 2:45:26 | ||
T. real: 02:45:26 T. oficial: 02:45:26 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:45:28 Cat:M40 Pos. categoria: 78 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 141.79 segons/100Metres Club: fasttriathlon
556930
2:49:39
02:45:26
2:41:12
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20)
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39) |
|||||||
235 | 179 | 97 | Fèlix Amat Vilaró | 2:47:44 | |||
T. real: 02:47:44 T. oficial: 02:47:44 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:47:46 Cat:NoNeM Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 143.77 segons/100Metres Club:
1037190
2:55:36
02:47:44
2:39:53
i
Lara Domenech
02:39:54 (Tr: 2:39:54)
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26)
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20)
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39)
i
Thierry Arrondo
02:55:36 (Tr: 2:55:36) |
|||||||
236 | 180 | 59 |
i
|
Antoni joaquim Fortuny Suarez | 2:49:20 | ||
T. real: 02:49:20 T. oficial: 02:49:20 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:49:22 Cat:M50 Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 145.13 segons/100Metres Club: club natacio montjuic
1212970
2:58:31
02:49:20
2:40:08
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26)
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39)
i
Thierry Arrondo
02:55:36 (Tr: 2:55:36)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:58:31 (Tr: 2:58:31) |
|||||||
237 | 57 | 176 |
i
|
Perrine Viala | 2:49:39 | ||
T. real: 02:49:39 T. oficial: 02:49:39 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:49:41 Cat:W30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 145.4 segons/100Metres Club:
1177440
2:58:34
02:49:39
2:40:44
i
Guido Biosca Jug
02:42:24 (Tr: 2:42:24)
Emma Mirabet
02:42:52 (Tr: 2:42:52)
i
Cris Perez
02:43:16 (Tr: 2:43:16)
i
Carlos Teixido Montemayor
02:45:26 (Tr: 2:45:26)
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20)
i
Thierry Arrondo
02:55:36 (Tr: 2:55:36)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:58:31 (Tr: 2:58:31)
i
Mary Foley
02:58:34 (Tr: 2:58:34) |
|||||||
238 | 181 | 43 |
i
|
Thierry Arrondo | 2:55:36 | ||
T. real: 02:55:36 T. oficial: 02:55:36 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:55:38 Cat:M40 Pos. categoria: 79 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 150.5 segons/100Metres Club:
1037190
3:03:27
02:55:36
2:47:44
Fèlix Amat Vilaró
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20)
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:58:31 (Tr: 2:58:31)
i
Mary Foley
02:58:34 (Tr: 2:58:34) |
|||||||
239 | 182 | 197 |
i
|
Carlos Gonzalez-rojas | 2:58:31 | ||
T. real: 02:58:31 T. oficial: 02:58:31 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:58:33 Cat:M60 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 153.01 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
1212970
3:07:42
02:58:31
2:49:20
i
Antoni joaquim Fortuny Suarez
02:49:20 (Tr: 2:49:20)
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39)
i
Thierry Arrondo
02:55:36 (Tr: 2:55:36)
i
Mary Foley
02:58:34 (Tr: 2:58:34) |
|||||||
240 | 58 | 172 |
i
|
Mary Foley | 2:58:34 | ||
T. real: 02:58:34 T. oficial: 02:58:34 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 11:58:36 Cat:W40 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 153.05 segons/100Metres Club: sligo masters swimming club
1177440
3:07:29
02:58:34
2:49:39
i
Perrine Viala
02:49:39 (Tr: 2:49:39)
i
Thierry Arrondo
02:55:36 (Tr: 2:55:36)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:58:31 (Tr: 2:58:31) |
|||||||