SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

1,5K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:34:06

Inici real: 12:31:07

Hora meta: 13:05:12

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 136.35 segons/100Metres

Club:

0:36:18
00:34:41
0:33:04
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:34:08

Inici real: 12:31:29

Hora meta: 13:05:36

Cat:M60

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 136.48 segons/100Metres

Club:

0:36:18
00:35:05
0:33:51
i
Jose Olle Valls
00:34:41 (Tr: 0:34:06)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:34:30

Inici real: 12:31:27

Hora meta: 13:05:57

Cat: M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 137.94 segons/100Metres

Club:

0:36:18
00:35:26
0:34:33
i
Jose Olle Valls
00:34:41 (Tr: 0:34:06)
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:34:30

Inici real: 12:30:56

Hora meta: 13:05:26

Cat:W40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:30:31

Sexe:F

Ritme: 138.0 segons/100Metres

Club:

0:36:18
00:34:55
0:33:31
i
Jose Olle Valls
00:34:41 (Tr: 0:34:06)
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:34:53

Inici real: 12:31:22

Hora meta: 13:06:14

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 139.51 segons/100Metres

Club:

0:36:22
00:35:43
0:35:05
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:35:17

Inici real: 12:31:33

Hora meta: 13:06:49

Cat:W18

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:30:31

Sexe:F

Ritme: 141.09 segons/100Metres

Club:

0:37:11
00:36:18
0:35:26
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)

T. real: 00:35:17

Inici real: 12:31:33

Hora meta: 13:06:49

Cat: M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 141.1 segons/100Metres

Club:

0:37:42
00:36:18
0:34:55
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
Eduardo Blanco Bernard
00:37:33 (Tr: 0:37:05)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:35:23

Inici real: 12:30:31

Hora meta: 13:05:54

Cat: M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 141.51 segons/100Metres

Club:

0:36:51
00:35:23
0:33:55
i
Jose Olle Valls
00:34:41 (Tr: 0:34:06)
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)

T. real: 00:35:46

Inici real: 12:31:07

Hora meta: 13:06:52

Cat:W40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:30:31

Sexe:F

Ritme: 143.02 segons/100Metres

Club:

0:37:30
00:36:21
0:35:12
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:35:58

Inici real: 12:30:46

Hora meta: 13:06:44

Cat:W50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:30:31

Sexe:F

Ritme: 143.81 segons/100Metres

Club:

0:37:33
00:36:13
0:34:52
i
Miquel àngel Higueras Morejón
00:35:05 (Tr: 0:34:08)
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Verónica Barea Cancho
00:34:55 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
Eduardo Blanco Bernard
00:37:33 (Tr: 0:37:05)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:36:19

Inici real: 12:31:04

Hora meta: 13:07:22

Cat:M60

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 145.21 segons/100Metres

Club: cn aiguafreda

0:38:19
00:36:51
0:35:23
i
Julio Rejas Redondo
00:35:26 (Tr: 0:34:30)
Txema Colomer López
00:35:43 (Tr: 0:34:53)
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Carlos Veloso Alcala
00:35:23 (Tr: 0:35:23)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
Eduardo Blanco Bernard
00:37:33 (Tr: 0:37:05)
Lluís Torrents Saenz De Pablo
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:37:03

Inici real: 12:30:58

Hora meta: 13:08:01

Cat:JnM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 148.16 segons/100Metres

Club:

0:38:38
00:37:30
0:36:21
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
Eduardo Blanco Bernard
00:37:33 (Tr: 0:37:05)
Lluís Torrents Saenz De Pablo
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:37:05

Inici real: 12:31:00

Hora meta: 13:08:04

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 148.33 segons/100Metres

Club:

0:38:54
00:37:33
0:36:13
i
Anna Marcos Macia
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Isidro Masso
00:36:18 (Tr: 0:35:17)
i
Emilie Clauzade
00:36:21 (Tr: 0:35:46)
i
María joão Rodrigues Marques Alves
00:36:13 (Tr: 0:35:58)
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
Lluís Torrents Saenz De Pablo
00:37:46 (Tr: 0:37:16)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:37:16

Inici real: 12:31:01

Hora meta: 13:08:17

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 149.04 segons/100Metres

Club:

0:38:40
00:37:46
0:36:51
i
Enrique Enrich
00:36:51 (Tr: 0:36:19)
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)
Eduardo Blanco Bernard
00:37:33 (Tr: 0:37:05)
i
David Machado Fuentes
00:37:28 (Tr: 0:37:28)

T. real: 00:37:28

Inici real: 12:30:32

Hora meta: 13:07:59

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:30:31

Sexe:M

Ritme: 149.84 segons/100Metres

Club:

0:37:30
00:37:28
0:37:26
i
Izan Blanco Geremia
00:37:30 (Tr: 0:37:03)