SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3,5K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:11:58

Inici real: 10:55:53

Hora meta: 12:07:51

Cat:M40

Pos. categoria: 66

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 143.92 segons/100Metres

Club: club natacio cerdanyola

1:18:57
01:12:59
1:07:00
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:08

Inici real: 10:59:35

Hora meta: 12:11:43

Cat:M50

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 144.27 segons/100Metres

Club:

1:20:43
01:16:51
1:12:59
i
Juan Porras Domínguez
01:12:59 (Tr: 1:11:58)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Cristina Blancafort Casas
01:19:56 (Tr: 1:13:28)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:14

Inici real: 10:57:29

Hora meta: 12:09:43

Cat:M40

Pos. categoria: 67

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 144.46 segons/100Metres

Club: club esportiu marnaton

1:18:57
01:14:51
1:10:44
i
Juan Porras Domínguez
01:12:59 (Tr: 1:11:58)
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:20

Inici real: 10:56:51

Hora meta: 12:09:11

Cat:W40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 144.66 segons/100Metres

Club: geieg

1:18:57
01:14:19
1:09:41
i
Juan Porras Domínguez
01:12:59 (Tr: 1:11:58)
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:21

Inici real: 10:59:12

Hora meta: 12:11:32

Cat:M18

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 144.67 segons/100Metres

Club:

1:16:52
01:16:40
1:16:28
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)

T. real: 01:12:30

Inici real: 11:00:32

Hora meta: 12:13:02

Cat:M60

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 145.0 segons/100Metres

Club:

1:21:30
01:18:10
1:14:51
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Cristina Blancafort Casas
01:19:56 (Tr: 1:13:28)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:31

Inici real: 11:01:19

Hora meta: 12:13:49

Cat:W50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 145.0 segons/100Metres

Club:

1:23:35
01:18:57
1:14:19
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Cristina Blancafort Casas
01:19:56 (Tr: 1:13:28)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:31

Inici real: 10:59:14

Hora meta: 12:11:44

Cat:M50

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 145.0 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:17:04
01:16:52
1:16:40
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)

T. real: 01:12:33

Inici real: 10:57:32

Hora meta: 12:10:05

Cat:M50

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 145.1 segons/100Metres

Club:

1:19:56
01:15:13
1:10:31
i
Juan Porras Domínguez
01:12:59 (Tr: 1:11:58)
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Cristina Blancafort Casas
01:19:56 (Tr: 1:13:28)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:12:51

Inici real: 10:55:02

Hora meta: 12:07:52

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 145.68 segons/100Metres

Club:

1:17:48
01:13:00
1:08:12
i
Juan Porras Domínguez
01:12:59 (Tr: 1:11:58)
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:13:22

Inici real: 10:58:07

Hora meta: 12:11:29

Cat:M18

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 146.73 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:16:39
01:16:37
1:16:35

T. real: 01:13:28

Inici real: 11:01:21

Hora meta: 12:14:48

Cat:W18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 146.9 segons/100Metres

Club:

1:24:38
01:19:56
1:15:13
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Anna De Lera Tatjer
01:17:48 (Tr: 1:13:38)

T. real: 01:13:38

Inici real: 10:59:03

Hora meta: 12:12:40

Cat:W50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 147.26 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:22:37
01:17:48
1:13:00
i
Joan-marc Lauga
01:16:51 (Tr: 1:12:08)
i
Jan Güell Rotllan
01:14:51 (Tr: 1:12:14)
i
Yola Juli Via
01:14:19 (Tr: 1:12:20)
i
Unai De La Rica
01:16:40 (Tr: 1:12:21)
Germà Mal.léjac Bonfill
01:18:10 (Tr: 1:12:30)
i
Mireia Bisbe Vives
01:18:57 (Tr: 1:12:31)
i
Alfonso Bartolome Rodriguez
01:16:52 (Tr: 1:12:31)
Alex Cuadra Cabezas
01:15:13 (Tr: 1:12:33)
i
Fernando Oriol Flores
01:13:00 (Tr: 1:12:51)
i
Sebastián Díaz
01:16:37 (Tr: 1:13:22)
i
Cristina Blancafort Casas
01:19:56 (Tr: 1:13:28)
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:13:50

Inici real: 10:55:57

Hora meta: 12:09:46

Cat:W40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 147.64 segons/100Metres

Club:

1:14:56
01:14:54
1:14:52
i
Elisabet Marin Garcia
01:14:54 (Tr: 1:13:52)

T. real: 01:13:52

Inici real: 10:55:55

Hora meta: 12:09:46

Cat:W30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 147.7 segons/100Metres

Club:

1:14:56
01:14:54
1:14:52
i
Marga Costas Rof
01:14:54 (Tr: 1:13:50)