SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3,5K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:51:14

Inici real: 10:55:39

Hora meta: 11:46:53

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 102.47 segons/100Metres

Club: cnab

0:54:30
00:52:01
0:49:32
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:51:31

Inici real: 10:55:01

Hora meta: 11:46:31

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 103.01 segons/100Metres

Club: club natacio molins de rei

0:54:30
00:51:39
0:48:48
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:51:36

Inici real: 10:54:59

Hora meta: 11:46:34

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 103.19 segons/100Metres

Club: cnab

0:54:30
00:51:42
0:48:54
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:52:06

Inici real: 10:57:13

Hora meta: 11:49:19

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 104.19 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:56:53
00:54:27
0:52:01
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:52:30

Inici real: 10:56:36

Hora meta: 11:49:06

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 105.0 segons/100Metres

Club:

0:56:50
00:54:14
0:51:39
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:52:47

Inici real: 10:55:38

Hora meta: 11:48:24

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 105.54 segons/100Metres

Club: cnab

0:55:22
00:53:32
0:51:42
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:53:00

Inici real: 10:56:22

Hora meta: 11:49:22

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 106.0 segons/100Metres

Club:

0:54:33
00:54:30
0:54:27
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)

T. real: 00:53:12

Inici real: 10:55:33

Hora meta: 11:48:44

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 106.37 segons/100Metres

Club:

0:53:54
00:53:52
0:53:50
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)

T. real: 00:53:12

Inici real: 10:55:18

Hora meta: 11:48:30

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 106.4 segons/100Metres

Club:

0:53:54
00:53:38
0:53:22
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)

T. real: 00:53:39

Inici real: 10:54:55

Hora meta: 11:48:34

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 107.29 segons/100Metres

Club: swim emotions

0:53:52
00:53:42
0:53:31
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)

T. real: 00:53:44

Inici real: 10:54:53

Hora meta: 11:48:36

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 107.44 segons/100Metres

Club: afo natación

0:54:15
00:53:44
0:53:14
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)

T. real: 00:53:46

Inici real: 10:55:00

Hora meta: 11:48:46

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 107.52 segons/100Metres

Club: fasttriatlon

0:57:38
00:53:54
0:50:09
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)
Sergi Salses Laborda
00:57:38 (Tr: 0:54:06)

T. real: 00:53:52

Inici real: 10:54:52

Hora meta: 11:48:44

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 107.73 segons/100Metres

Club: polo

0:57:38
00:53:52
0:50:06
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)
Sergi Salses Laborda
00:57:38 (Tr: 0:54:06)

T. real: 00:53:56

Inici real: 10:55:11

Hora meta: 11:49:07

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 107.84 segons/100Metres

Club: cv platja larga tarragona

0:57:38
00:54:15
0:50:51
i
Luis Hernandez Garcia
00:52:01 (Tr: 0:51:14)
i
Joan Xambo Carreras
00:51:39 (Tr: 0:51:31)
i
Paul Roddy
00:51:42 (Tr: 0:51:36)
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Filippo Welter
00:53:32 (Tr: 0:52:47)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
i
Marc Alabernia Herbera
00:53:52 (Tr: 0:53:12)
i
Michele Totta
00:53:38 (Tr: 0:53:12)
i
Oscar Corominas Morilla
00:53:42 (Tr: 0:53:39)
i
Juan luis Quadrelli
00:53:44 (Tr: 0:53:44)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Alejandro Egea Alfonzo
00:53:52 (Tr: 0:53:52)
Sergi Salses Laborda
00:57:38 (Tr: 0:54:06)

T. real: 00:54:06

Inici real: 10:58:25

Hora meta: 11:52:30

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 108.17 segons/100Metres

Club:

1:01:23
00:57:38
0:53:54
Eugenio Schillaci
00:54:27 (Tr: 0:52:06)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:54:14 (Tr: 0:52:30)
i
Josep maria Pardo Brucart
00:54:30 (Tr: 0:53:00)
Gemma Gregoris
00:53:54 (Tr: 0:53:46)
i
Ivan Corredor Grau
00:54:15 (Tr: 0:53:56)