SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3,5K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:03:22

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:58:48

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 126.73 segons/100Metres

Club:

1:10:05
01:03:56
0:57:48
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:03:29

Inici real: 10:57:50

Hora meta: 12:01:19

Cat:M60

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 126.95 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:10:05
01:06:27
1:02:49
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:03:30

Inici real: 11:00:19

Hora meta: 12:03:48

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 126.97 segons/100Metres

Club:

1:13:56
01:08:56
1:03:56
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
Carola Isenberg
01:10:29 (Tr: 1:04:25)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:03:30

Inici real: 10:56:03

Hora meta: 11:59:33

Cat:M40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 126.99 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:10:05
01:04:41
0:59:18
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:03:38

Inici real: 10:55:46

Hora meta: 11:59:23

Cat:W40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 127.25 segons/100Metres

Club: club egara

1:04:58
01:04:31
1:04:04
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)

T. real: 01:03:40

Inici real: 10:56:55

Hora meta: 12:00:34

Cat:M40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 127.3 segons/100Metres

Club: crazysharks

1:06:24
01:05:42
1:05:01
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)

T. real: 01:03:47

Inici real: 11:01:10

Hora meta: 12:04:57

Cat:W30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 127.55 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:15:28
01:10:05
1:04:41
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
Carola Isenberg
01:10:29 (Tr: 1:04:25)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:03:49

Inici real: 10:56:02

Hora meta: 11:59:50

Cat:M40

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 127.62 segons/100Metres

Club: triatló hospitalet

1:06:09
01:04:58
1:03:48
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)

T. real: 01:03:51

Inici real: 10:57:26

Hora meta: 12:01:16

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 127.67 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

1:10:29
01:06:24
1:02:19
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
Carola Isenberg
01:10:29 (Tr: 1:04:25)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:04:10

Inici real: 10:57:39

Hora meta: 12:01:49

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 128.33 segons/100Metres

Club:

1:09:13
01:06:57
1:04:41
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)

T. real: 01:04:22

Inici real: 10:56:39

Hora meta: 12:01:01

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 128.73 segons/100Metres

Club:

1:07:19
01:06:09
1:04:58
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)

T. real: 01:04:25

Inici real: 11:00:56

Hora meta: 12:05:21

Cat:W30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 128.81 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:14:34
01:10:29
1:06:24
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Marine Delhorbe
01:06:30 (Tr: 1:04:51)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:04:26

Inici real: 10:59:40

Hora meta: 12:04:05

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 128.85 segons/100Metres

Club: club natació calella

1:11:29
01:09:13
1:06:57
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
i
Alba maría Mesa Salas
01:10:05 (Tr: 1:03:47)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
Carola Isenberg
01:10:29 (Tr: 1:04:25)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:04:51

Inici real: 10:56:31

Hora meta: 12:01:22

Cat:W40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:54:52

Sexe:F

Ritme: 129.7 segons/100Metres

Club: girondins natation

1:09:15
01:06:30
1:03:46
i
Aleix Subirà I Felip
01:03:56 (Tr: 1:03:22)
i
Pepe Raventós Negra
01:06:27 (Tr: 1:03:29)
i
Alex Rovira
01:08:56 (Tr: 1:03:30)
Alex Frias Chica
01:04:41 (Tr: 1:03:30)
i
Anna Martinez Bosch
01:04:31 (Tr: 1:03:38)
Michael Corell Escobés
01:05:42 (Tr: 1:03:40)
Adrian Pérez Cantero
01:04:58 (Tr: 1:03:49)
Jordi Miró Acedo
01:06:24 (Tr: 1:03:51)
i
Daniel Lastrada Montero
01:06:57 (Tr: 1:04:10)
i
Jaime Garnica Fernandez
01:06:09 (Tr: 1:04:22)
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)
i
Jose Olle Valls
01:09:15 (Tr: 1:04:57)

T. real: 01:04:57

Inici real: 10:59:10

Hora meta: 12:04:07

Cat:M60

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:52

Sexe:M

Ritme: 129.88 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:09:17
01:09:15
1:09:13
i
Guillem Gascón Jiménez
01:09:13 (Tr: 1:04:26)