SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:50:49

Inici real: 09:04:59

Hora meta: 11:55:48

Cat:W40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 146.41 segons/100Metres

Club: piri_associació esportiva centre d´

3:18:12
02:52:56
2:27:40
Elsa Esparbe Gener
02:52:56 (Tr: 2:50:50)
i
Marcos Garcia Esteban
02:56:05 (Tr: 2:52:20)
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)

T. real: 02:50:50

Inici real: 09:04:59

Hora meta: 11:55:48

Cat:W40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 146.42 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

3:18:12
02:52:56
2:27:41
Arlette Carol Lalauze
02:52:56 (Tr: 2:50:49)
i
Marcos Garcia Esteban
02:56:05 (Tr: 2:52:20)
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)

T. real: 02:52:20

Inici real: 09:06:37

Hora meta: 11:58:57

Cat:M40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 147.71 segons/100Metres

Club:

3:18:12
02:56:05
2:33:58
Arlette Carol Lalauze
02:52:56 (Tr: 2:50:49)
Elsa Esparbe Gener
02:52:56 (Tr: 2:50:50)
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)

T. real: 02:54:49

Inici real: 09:07:46

Hora meta: 12:02:35

Cat:W30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 149.84 segons/100Metres

Club: cnab

3:18:12
02:59:43
2:41:14
Arlette Carol Lalauze
02:52:56 (Tr: 2:50:49)
Elsa Esparbe Gener
02:52:56 (Tr: 2:50:50)
i
Marcos Garcia Esteban
02:56:05 (Tr: 2:52:20)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)

T. real: 02:58:50

Inici real: 09:06:36

Hora meta: 12:05:25

Cat:M40

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 153.27 segons/100Metres

Club:

3:25:11
03:02:33
2:39:55
Arlette Carol Lalauze
02:52:56 (Tr: 2:50:49)
Elsa Esparbe Gener
02:52:56 (Tr: 2:50:50)
i
Marcos Garcia Esteban
02:56:05 (Tr: 2:52:20)
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)
Rafa Moreno Biayna
03:25:11 (Tr: 3:23:37)

T. real: 03:03:21

Inici real: 09:03:45

Hora meta: 12:07:06

Cat:M50

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 157.16 segons/100Metres

Club:

3:25:11
03:04:14
2:43:18
Arlette Carol Lalauze
02:52:56 (Tr: 2:50:49)
Elsa Esparbe Gener
02:52:56 (Tr: 2:50:50)
i
Marcos Garcia Esteban
02:56:05 (Tr: 2:52:20)
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)
Rafa Moreno Biayna
03:25:11 (Tr: 3:23:37)

T. real: 03:10:13

Inici real: 09:10:51

Hora meta: 12:21:04

Cat:M40

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 163.04 segons/100Metres

Club:

3:36:42
03:18:12
2:59:43
i
Ale Andreu
02:59:43 (Tr: 2:54:49)
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
Rafa Moreno Biayna
03:25:11 (Tr: 3:23:37)

T. real: 03:23:37

Inici real: 09:04:26

Hora meta: 12:28:03

Cat:M50

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 174.53 segons/100Metres

Club:

3:47:49
03:25:11
3:02:33
i
Mikel Marco-gardoqui
03:02:33 (Tr: 2:58:50)
i
Gustavo Vázquez Sánchez
03:04:14 (Tr: 3:03:21)
i
Pascual Cobeta Cardiel
03:18:12 (Tr: 3:10:13)