SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:46:57

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:49:49

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 91.67 segons/100Metres

Club:

1:49:37
01:46:57
1:44:18
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)

T. real: 01:47:03

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:49:55

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 91.76 segons/100Metres

Club: club natacio molins de rei

1:49:37
01:47:03
1:44:29
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)

T. real: 01:47:08

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:50:00

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 91.82 segons/100Metres

Club: cn montjuic

1:49:37
01:47:08
1:44:39
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)

T. real: 01:47:12

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:50:04

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 91.88 segons/100Metres

Club: poliesportiu salvador gimeno

1:49:37
01:47:12
1:44:47
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)

T. real: 01:47:14

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:50:06

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 91.91 segons/100Metres

Club: club natacion sant adria

1:50:45
01:47:14
1:43:43
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)

T. real: 01:48:05

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:50:57

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 92.64 segons/100Metres

Club: albi triathlon

1:53:29
01:48:05
1:42:42
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)

T. real: 01:49:37

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:52:29

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 93.95 segons/100Metres

Club: nof

1:55:29
01:49:37
1:43:46
i
Minerva Pujol Ulied
01:46:57 (Tr: 1:46:57)
Marc Franquet Casademont
01:47:03 (Tr: 1:47:03)
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:50:45

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:53:37

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 94.92 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:54:26
01:50:45
1:47:04
i
Juli Tello Paricio
01:47:08 (Tr: 1:47:08)
i
Guillermo Boerio Datas
01:47:12 (Tr: 1:47:12)
i
Jordi Burgueño Barroso
01:47:14 (Tr: 1:47:14)
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)

T. real: 01:53:29

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:56:21

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 97.27 segons/100Metres

Club: club natacio igualada

1:58:53
01:53:29
1:48:05
i
Pierre Koeune
01:48:05 (Tr: 1:48:05)
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)
i
Núria Soriano Santigosa
01:56:16 (Tr: 1:54:51)
i
Christophe Lagathu
01:56:34 (Tr: 1:55:08)
i
Nacho Julià Manresa
01:56:20 (Tr: 1:55:10)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:54:03

Inici real: 09:04:18

Hora meta: 10:58:21

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 97.75 segons/100Metres

Club:

2:01:21
01:55:29
1:49:37
i
Yoann Ramplou
01:49:37 (Tr: 1:49:37)
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)
i
Núria Soriano Santigosa
01:56:16 (Tr: 1:54:51)
i
Christophe Lagathu
01:56:34 (Tr: 1:55:08)
i
Nacho Julià Manresa
01:56:20 (Tr: 1:55:10)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:54:26

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:57:18

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 98.09 segons/100Metres

Club:

1:58:08
01:54:26
1:50:45
i
Albert Arribas Puvill
01:50:45 (Tr: 1:50:45)
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Núria Soriano Santigosa
01:56:16 (Tr: 1:54:51)
i
Christophe Lagathu
01:56:34 (Tr: 1:55:08)
i
Nacho Julià Manresa
01:56:20 (Tr: 1:55:10)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:54:51

Inici real: 09:04:18

Hora meta: 10:59:08

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 98.43 segons/100Metres

Club: cnb

1:59:03
01:56:16
1:53:29
i
Marc Badia Vaqués
01:53:29 (Tr: 1:53:29)
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)
i
Christophe Lagathu
01:56:34 (Tr: 1:55:08)
i
Nacho Julià Manresa
01:56:20 (Tr: 1:55:10)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:55:08

Inici real: 09:04:18

Hora meta: 10:59:26

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 98.69 segons/100Metres

Club: vo2 triatló

1:57:40
01:56:34
1:55:29
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Núria Soriano Santigosa
01:56:16 (Tr: 1:54:51)
i
Nacho Julià Manresa
01:56:20 (Tr: 1:55:10)

T. real: 01:55:10

Inici real: 09:04:02

Hora meta: 10:59:12

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 98.71 segons/100Metres

Club: metroplitan galileo

1:58:14
01:56:20
1:54:26
i
Raul Montilla Caceres
01:55:29 (Tr: 1:54:03)
i
Alex Pérez Merino
01:54:26 (Tr: 1:54:26)
i
Núria Soriano Santigosa
01:56:16 (Tr: 1:54:51)
i
Christophe Lagathu
01:56:34 (Tr: 1:55:08)
Joan Canet Sans
01:55:25 (Tr: 1:55:25)

T. real: 01:55:25

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:58:17

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 98.92 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:55:27
01:55:25
1:55:23