SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:55:31

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 10:58:23

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 99.01 segons/100Metres

Club: geieg

1:58:56
01:55:31
1:52:06
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)

T. real: 01:56:04

Inici real: 09:03:30

Hora meta: 10:59:34

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 99.48 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:58:56
01:56:42
1:54:28
i
Adrià Luque Serrano
01:55:31 (Tr: 1:55:31)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)

T. real: 01:56:04

Inici real: 09:03:30

Hora meta: 10:59:34

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 99.49 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:58:56
01:56:42
1:54:28
i
Adrià Luque Serrano
01:55:31 (Tr: 1:55:31)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)

T. real: 01:58:30

Inici real: 09:05:52

Hora meta: 11:04:22

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 101.57 segons/100Metres

Club: bcn swimmers

2:07:28
02:01:30
1:55:31
i
Adrià Luque Serrano
01:55:31 (Tr: 1:55:31)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)
i
Guillaume Rolland
02:04:11 (Tr: 2:02:22)
i
Aleix Bacardit
02:03:26 (Tr: 2:02:45)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)
i
Sergi Sanesteban Domènech
02:04:38 (Tr: 2:03:32)

T. real: 01:58:42

Inici real: 09:04:03

Hora meta: 11:02:44

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 101.73 segons/100Metres

Club:

2:03:03
01:59:52
1:56:42
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)

T. real: 01:58:52

Inici real: 09:03:05

Hora meta: 11:01:57

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 101.88 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

2:02:14
01:59:05
1:55:56
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)

T. real: 01:58:56

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:01:48

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 101.94 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:01:29
01:58:56
1:56:23
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Sonia Rojas Farreras
01:56:42 (Tr: 1:56:04)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)

T. real: 01:59:32

Inici real: 09:02:59

Hora meta: 11:02:30

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 102.45 segons/100Metres

Club: radikalswim

2:01:28
01:59:38
1:57:48
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)

T. real: 02:00:56

Inici real: 09:04:10

Hora meta: 11:05:06

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 103.65 segons/100Metres

Club:

2:05:22
02:02:14
1:59:05
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)
i
Guillaume Rolland
02:04:11 (Tr: 2:02:22)
i
Aleix Bacardit
02:03:26 (Tr: 2:02:45)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)
i
Sergi Sanesteban Domènech
02:04:38 (Tr: 2:03:32)

T. real: 02:01:16

Inici real: 09:03:06

Hora meta: 11:04:21

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 103.93 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:04:02
02:01:29
1:58:56
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Juan Rumeu Mila
01:59:05 (Tr: 1:58:52)
i
Alejandro Pardo
01:58:56 (Tr: 1:58:56)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)
i
Aleix Bacardit
02:03:26 (Tr: 2:02:45)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)

T. real: 02:01:17

Inici real: 09:03:04

Hora meta: 11:04:20

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 103.94 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:03:18
02:01:28
1:59:38
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Victor Cabanas Pegado
01:59:52 (Tr: 1:58:42)
i
Jose Lecha
01:59:38 (Tr: 1:59:32)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)

T. real: 02:02:22

Inici real: 09:04:41

Hora meta: 11:07:03

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 104.88 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

2:06:09
02:04:11
2:02:14
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Aleix Bacardit
02:03:26 (Tr: 2:02:45)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)
i
Sergi Sanesteban Domènech
02:04:38 (Tr: 2:03:32)

T. real: 02:02:45

Inici real: 09:03:33

Hora meta: 11:06:18

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 105.2 segons/100Metres

Club:

2:05:23
02:03:26
2:01:29
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Guillaume Rolland
02:04:11 (Tr: 2:02:22)
i
Jose ignacio Tejedor Arroyo
02:02:54 (Tr: 2:02:54)
i
Sergi Sanesteban Domènech
02:04:38 (Tr: 2:03:32)

T. real: 02:02:54

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:05:46

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 105.34 segons/100Metres

Club:

2:04:38
02:02:54
2:01:10
Jordi Ribas Estevan
02:01:30 (Tr: 1:58:30)
i
Oriol Forner Andres
02:02:14 (Tr: 2:00:56)
i
Youssef Ismael Aguirre
02:01:29 (Tr: 2:01:16)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:01:28 (Tr: 2:01:17)
i
Guillaume Rolland
02:04:11 (Tr: 2:02:22)
i
Aleix Bacardit
02:03:26 (Tr: 2:02:45)
i
Sergi Sanesteban Domènech
02:04:38 (Tr: 2:03:32)

T. real: 02:03:32

Inici real: 09:03:58

Hora meta: 11:07:30

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 105.88 segons/100Metres

Club:

2:05:05
02:04:38
2:04:11
i
Guillaume Rolland
02:04:11 (Tr: 2:02:22)