SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:03:36

Inici real: 09:03:40

Hora meta: 11:07:16

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 105.93 segons/100Metres

Club: cn prat

2:07:05
02:04:24
2:01:42
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)

T. real: 02:03:41

Inici real: 09:03:49

Hora meta: 11:07:29

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 106.0 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

2:07:05
02:04:37
2:02:09
i
Norman Castro Castillo
02:04:24 (Tr: 2:03:36)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)

T. real: 02:04:06

Inici real: 09:06:03

Hora meta: 11:10:09

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 106.36 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

2:10:10
02:07:17
2:04:24
i
Norman Castro Castillo
02:04:24 (Tr: 2:03:36)
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Joan Comas Moliné
02:09:42 (Tr: 2:08:40)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:04:44

Inici real: 09:02:57

Hora meta: 11:07:40

Cat:M50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 106.91 segons/100Metres

Club: ur irekiak galea taldea

2:07:05
02:04:48
2:02:31
i
Norman Castro Castillo
02:04:24 (Tr: 2:03:36)
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)

T. real: 02:05:03

Inici real: 09:03:51

Hora meta: 11:08:54

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 107.18 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

2:07:27
02:06:02
2:04:37
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)

T. real: 02:05:09

Inici real: 09:03:50

Hora meta: 11:08:59

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 107.27 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

2:06:09
02:06:07
2:06:05

T. real: 02:05:15

Inici real: 09:04:43

Hora meta: 11:09:57

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 107.35 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:09:23
02:07:05
2:04:48
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:05:40

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:08:32

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 107.71 segons/100Metres

Club: ce marnaton

2:07:43
02:05:40
2:03:38
i
Norman Castro Castillo
02:04:24 (Tr: 2:03:36)
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)

T. real: 02:05:55

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:08:47

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 107.92 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell empordà

2:08:07
02:05:55
2:03:42
i
Norman Castro Castillo
02:04:24 (Tr: 2:03:36)
Carme Salgueiro Genís
02:04:37 (Tr: 2:03:41)
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
i
Pedro Navarro Miguel
02:04:48 (Tr: 2:04:44)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)

T. real: 02:06:07

Inici real: 09:03:14

Hora meta: 11:09:21

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 108.1 segons/100Metres

Club: cn vic-etb

2:08:09
02:06:29
2:04:49
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)

T. real: 02:07:23

Inici real: 09:03:13

Hora meta: 11:10:35

Cat:M60

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 109.17 segons/100Metres

Club: fundacio claror

2:09:46
02:07:43
2:05:40
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Yago Flores
02:05:40 (Tr: 2:05:40)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Joan Comas Moliné
02:09:42 (Tr: 2:08:40)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:08:05

Inici real: 09:02:55

Hora meta: 11:10:59

Cat:M50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 109.78 segons/100Metres

Club: ss04

2:10:20
02:08:07
2:05:55
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
Oriol Combas Oller
02:06:02 (Tr: 2:05:03)
i
Imma Alemany Ortegs
02:06:07 (Tr: 2:05:09)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
Xavier Díez Bertran
02:05:55 (Tr: 2:05:55)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Joan Comas Moliné
02:09:42 (Tr: 2:08:40)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:08:08

Inici real: 09:02:53

Hora meta: 11:11:01

Cat:W50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 109.82 segons/100Metres

Club: ss04

2:09:49
02:08:09
2:06:29
i
Patricia Segurola Soler
02:07:17 (Tr: 2:04:06)
Xavier Salip Fernandez
02:07:05 (Tr: 2:05:15)
i
Francesc Gibert Genís
02:06:29 (Tr: 2:06:07)
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Joan Comas Moliné
02:09:42 (Tr: 2:08:40)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:08:40

Inici real: 09:03:55

Hora meta: 11:12:34

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 110.28 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:11:41
02:09:42
2:07:43
i
Juan m Camara
02:07:43 (Tr: 2:07:23)
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Aleix Coral Alcolea
02:09:05 (Tr: 2:08:59)

T. real: 02:08:59

Inici real: 09:02:59

Hora meta: 11:11:57

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 110.54 segons/100Metres

Club:

2:10:03
02:09:05
2:08:07
i
Peter Håkansson
02:08:07 (Tr: 2:08:05)
i
Camilla Thuné
02:08:09 (Tr: 2:08:08)
i
Joan Comas Moliné
02:09:42 (Tr: 2:08:40)