SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:14:13

Inici real: 09:04:07

Hora meta: 11:18:19

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.04 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

2:15:29
02:15:27
2:15:25
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)

T. real: 02:14:14

Inici real: 09:04:06

Hora meta: 11:18:20

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.05 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:15:30
02:15:28
2:15:26
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)

T. real: 02:14:20

Inici real: 09:03:51

Hora meta: 11:18:11

Cat:M60

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.14 segons/100Metres

Club:

2:15:21
02:15:19
2:15:17

T. real: 02:14:21

Inici real: 09:04:33

Hora meta: 11:18:54

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.16 segons/100Metres

Club: geieg

2:16:36
02:16:02
2:15:27
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)

T. real: 02:14:33

Inici real: 09:03:32

Hora meta: 11:18:04

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.32 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

2:15:14
02:15:12
2:15:10

T. real: 02:14:41

Inici real: 09:04:25

Hora meta: 11:19:05

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.44 segons/100Metres

Club:

2:17:07
02:16:13
2:15:19
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)

T. real: 02:14:46

Inici real: 09:03:09

Hora meta: 11:17:55

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 115.51 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

2:16:25
02:15:03
2:13:40
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Marc Guindo Falcó
02:15:12 (Tr: 2:14:33)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Laia Segarra
02:15:01 (Tr: 2:14:59)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)

T. real: 02:14:59

Inici real: 09:02:55

Hora meta: 11:17:53

Cat:W30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 115.69 segons/100Metres

Club:

2:17:40
02:15:01
2:12:23
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Marc Guindo Falcó
02:15:12 (Tr: 2:14:33)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Ruben Vázquez Rodriguez
02:15:03 (Tr: 2:14:46)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)

T. real: 02:15:29

Inici real: 09:03:54

Hora meta: 11:19:23

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 116.13 segons/100Metres

Club: cn tarraco

2:16:48
02:16:31
2:16:13
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)

T. real: 02:16:10

Inici real: 09:03:08

Hora meta: 11:19:17

Cat:W50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 116.7 segons/100Metres

Club: club esportiu lloret aigües obertes

2:17:48
02:16:25
2:15:03
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Marc Guindo Falcó
02:15:12 (Tr: 2:14:33)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Ruben Vázquez Rodriguez
02:15:03 (Tr: 2:14:46)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)

T. real: 02:16:12

Inici real: 09:04:21

Hora meta: 11:20:32

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 116.73 segons/100Metres

Club:

2:20:19
02:17:40
2:15:01
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Marc Guindo Falcó
02:15:12 (Tr: 2:14:33)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Ruben Vázquez Rodriguez
02:15:03 (Tr: 2:14:46)
i
Laia Segarra
02:15:01 (Tr: 2:14:59)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)
Albert Franzi Cros
02:18:11 (Tr: 2:16:35)
Pau Duran
02:17:52 (Tr: 2:16:42)

T. real: 02:16:15

Inici real: 09:03:01

Hora meta: 11:19:15

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 116.77 segons/100Metres

Club:

2:17:52
02:16:23
2:14:54
i
Adria Codinachs Grau
02:15:27 (Tr: 2:14:13)
i
Marc Subira
02:15:28 (Tr: 2:14:14)
Ramon Bosch Dalamau
02:15:19 (Tr: 2:14:20)
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Marc Guindo Falcó
02:15:12 (Tr: 2:14:33)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Ruben Vázquez Rodriguez
02:15:03 (Tr: 2:14:46)
i
Laia Segarra
02:15:01 (Tr: 2:14:59)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)
Pau Duran
02:17:52 (Tr: 2:16:42)

T. real: 02:16:22

Inici real: 09:03:12

Hora meta: 11:19:34

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 116.89 segons/100Metres

Club:

2:17:52
02:16:42
2:15:31
i
Josep Pi I Renart
02:16:02 (Tr: 2:14:21)
Josep maria Buiza Grillo
02:16:13 (Tr: 2:14:41)
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
Pau Duran
02:17:52 (Tr: 2:16:42)

T. real: 02:16:35

Inici real: 09:04:28

Hora meta: 11:21:03

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 117.07 segons/100Metres

Club:

2:18:42
02:18:11
2:17:40
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
Pau Duran
02:17:52 (Tr: 2:16:42)

T. real: 02:16:42

Inici real: 09:04:03

Hora meta: 11:20:44

Cat:M50

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 117.16 segons/100Metres

Club: metropolitan gal·lileu

2:19:22
02:17:52
2:16:23
i
Oriol Bozzo Balbastre
02:16:31 (Tr: 2:15:29)
i
Adriana Port Casamitjana
02:16:25 (Tr: 2:16:10)
i
Noel Autó
02:17:40 (Tr: 2:16:12)
i
David Marimon Estrany
02:16:23 (Tr: 2:16:15)
i
Iñigo Aizpurua Corta
02:16:42 (Tr: 2:16:22)
Albert Franzi Cros
02:18:11 (Tr: 2:16:35)