SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

06 juny 2021

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:20:50

Inici real: 09:03:21

Hora meta: 11:24:10

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 120.71 segons/100Metres

Club: cn l'hospitalet

2:25:05
02:21:18
2:17:31
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Xavier Poch Cruz
02:25:05 (Tr: 2:21:39)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:20:53

Inici real: 09:03:38

Hora meta: 11:24:31

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 120.75 segons/100Metres

Club: swimming is winning tiana

2:25:05
02:21:39
2:18:13
i
Tatxo Benet
02:21:18 (Tr: 2:20:50)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Xavier Poch Cruz
02:25:05 (Tr: 2:21:39)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:20

Inici real: 09:04:30

Hora meta: 11:25:49

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.13 segons/100Metres

Club:

2:25:05
02:22:57
2:20:49
i
Tatxo Benet
02:21:18 (Tr: 2:20:50)
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Xavier Poch Cruz
02:25:05 (Tr: 2:21:39)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:20

Inici real: 09:04:44

Hora meta: 11:26:04

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.14 segons/100Metres

Club:

2:25:06
02:23:12
2:21:18
i
Tatxo Benet
02:21:18 (Tr: 2:20:50)
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Xavier Poch Cruz
02:25:05 (Tr: 2:21:39)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:23

Inici real: 09:04:36

Hora meta: 11:25:59

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.18 segons/100Metres

Club:

2:24:35
02:23:07
2:21:39
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:26

Inici real: 09:04:35

Hora meta: 11:26:01

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.22 segons/100Metres

Club: turia extreme ibeco fandos teruel

2:23:26
02:23:09
2:22:51
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)

T. real: 02:21:39

Inici real: 09:06:18

Hora meta: 11:27:57

Cat:M50

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.41 segons/100Metres

Club:

2:26:59
02:25:05
2:23:12
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:47

Inici real: 09:04:43

Hora meta: 11:26:29

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.52 segons/100Metres

Club:

2:24:08
02:23:37
2:23:07
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:21:49

Inici real: 09:04:29

Hora meta: 11:26:18

Cat:W40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 121.56 segons/100Metres

Club: torrot-centre natació mataró

2:23:44
02:23:26
2:23:09
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)

T. real: 02:21:50

Inici real: 09:05:55

Hora meta: 11:27:45

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.57 segons/100Metres

Club:

2:24:55
02:24:53
2:24:51

T. real: 02:21:54

Inici real: 09:03:22

Hora meta: 11:25:15

Cat:M50

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 121.62 segons/100Metres

Club:

2:23:26
02:22:23
2:21:20
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)

T. real: 02:22:16

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:25:08

Cat:W40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:02:52

Sexe:F

Ritme: 121.94 segons/100Metres

Club:

2:23:52
02:22:16
2:20:40
i
Tatxo Benet
02:21:18 (Tr: 2:20:50)
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:22:38

Inici real: 09:02:52

Hora meta: 11:25:30

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 122.26 segons/100Metres

Club: cn molins

2:23:52
02:22:38
2:21:25
i
Marc Pujol-busquets
02:21:39 (Tr: 2:20:53)
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:22:56

Inici real: 09:03:22

Hora meta: 11:26:18

Cat:M50

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 122.51 segons/100Metres

Club:

2:24:29
02:23:26
2:22:23
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
i
David Verges Martinez
02:23:52 (Tr: 2:23:05)

T. real: 02:23:05

Inici real: 09:03:40

Hora meta: 11:26:44

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:02:52

Sexe:M

Ritme: 122.64 segons/100Metres

Club: swimming is winning tiana

2:25:28
02:23:52
2:22:16
i
Francesc Ramio Mier
02:22:57 (Tr: 2:21:20)
i
Raul Rosales Rodriguez
02:23:12 (Tr: 2:21:20)
i
Ramón Eizmendi Martínez-sufrategui
02:23:07 (Tr: 2:21:23)
i
Pablo Vivó Roca
02:23:09 (Tr: 2:21:26)
i
Xavier Poch Cruz
02:25:05 (Tr: 2:21:39)
i
Adrián Benítez Masip
02:23:37 (Tr: 2:21:47)
i
Rut Capdevila Matallana
02:23:26 (Tr: 2:21:49)
i
Albert Ruiz
02:24:53 (Tr: 2:21:50)
i
Jordi Panillo
02:22:23 (Tr: 2:21:54)
Susana Marín Dios
02:22:16 (Tr: 2:22:16)
Lluis Badosa Pascual
02:22:38 (Tr: 2:22:38)
Manel Monteys
02:23:26 (Tr: 2:22:56)