SubCurses

8RESULTATS

Marnatón Cadaqués

6,5k

16 setembre 2017

2_5K 4K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:08:43

T. oficial: 01:08:43

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:02:00

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 63.43 segons/100Metres

Club:

1:19:00
01:08:43
0:58:27
i
Pol Gil Tarazona
01:08:46 (Tr: 1:08:46)
i
Alberto Martinez
01:10:14 (Tr: 1:10:14)
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)

T. real: 01:08:46

T. oficial: 01:08:46

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:02:03

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 63.47 segons/100Metres

Club:

1:19:00
01:08:46
0:58:33
i
Raul Santiago
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Alberto Martinez
01:10:14 (Tr: 1:10:14)
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)

T. real: 01:10:14

T. oficial: 01:10:14

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:03:31

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 64.82 segons/100Metres

Club:

1:19:00
01:10:14
1:01:28
i
Raul Santiago
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Pol Gil Tarazona
01:08:46 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)

T. real: 01:14:49

T. oficial: 01:14:49

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:08:06

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 69.05 segons/100Metres

Club: club natació radikal swim

1:20:55
01:14:49
1:08:43
i
Raul Santiago
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Pol Gil Tarazona
01:08:46 (Tr: 1:08:46)
i
Alberto Martinez
01:10:14 (Tr: 1:10:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)

T. real: 01:15:19

T. oficial: 01:15:19

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:08:36

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 69.51 segons/100Metres

Club: c.n. castalia castellón costa azaha

1:21:51
01:15:19
1:08:46
i
Pol Gil Tarazona
01:08:46 (Tr: 1:08:46)
i
Alberto Martinez
01:10:14 (Tr: 1:10:14)
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:18:58

T. oficial: 01:18:58

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:15

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 72.89 segons/100Metres

Club:

1:27:42
01:18:58
1:10:14
i
Alberto Martinez
01:10:14 (Tr: 1:10:14)
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:19:00

T. oficial: 01:19:00

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:17

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 72.91 segons/100Metres

Club: c.n.terrassa

1:23:10
01:19:00
1:14:49
i
Gerard Alemany Mora
01:14:49 (Tr: 1:14:49)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:19:06

T. oficial: 01:19:06

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:23

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 73.0 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:22:53
01:19:06
1:15:19
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:15:19 (Tr: 1:15:19)
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:19:15

T. oficial: 01:19:15

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:32

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 73.15 segons/100Metres

Club: vo2 team

1:19:56
01:19:15
1:18:35
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)

T. real: 01:19:31

T. oficial: 01:19:31

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:48

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 73.39 segons/100Metres

Club: eada business school

1:20:24
01:19:31
1:18:38
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)

T. real: 01:19:40

T. oficial: 01:19:40

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:12:57

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:F

Ritme: 73.53 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:20:37
01:19:40
1:18:43
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)

T. real: 01:19:56

T. oficial: 01:19:56

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:13:13

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 73.77 segons/100Metres

Club: geieg waterpolo

1:21:16
01:19:56
1:18:35
i
Albert Cortés Rovira
01:18:58 (Tr: 1:18:58)
Mario Guillen Martinez
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
George Savescu
01:19:06 (Tr: 1:19:06)
i
Santi Pellejero Gacia
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:20:24

T. oficial: 01:20:24

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:13:41

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 74.2 segons/100Metres

Club: swim emotions team

1:21:17
01:20:24
1:19:31
i
Jordi Díaz Martín
01:19:31 (Tr: 1:19:31)
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:20:37

T. oficial: 01:20:37

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:13:54

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 74.41 segons/100Metres

Club:

1:21:34
01:20:37
1:19:40
i
Mireia Gómez
01:19:40 (Tr: 1:19:40)
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Mikhail Malgin
01:21:16 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:21:16

T. oficial: 01:21:16

Inici real: 09:53:17

Hora meta: 11:14:33

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:53:17

Sexe:M

Ritme: 75.01 segons/100Metres

Club: world class krestovskiy

1:22:36
01:21:16
1:19:56
i
Miquel Suñer Comalat
01:19:56 (Tr: 1:19:56)
i
Oscar Corominas Morilla
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Antonio Pons Martinez
01:20:37 (Tr: 1:20:37)