L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
361 | 233 | 1180 |
i
|
Roberto Tous | 1:50:23 | ||
T. real: 01:50:23 T. oficial: 01:50:23 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:50:03 Cat:M30 Pos. categoria: 52 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 147.16 segons/100Metres Club:
183920
1:51:46
01:50:23
1:48:59
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46) |
|||||||
362 | 129 | 1258 |
i
|
Yvonne Corberó | 1:50:28 | ||
T. real: 01:50:28 T. oficial: 01:50:28 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:50:08 Cat:W50 Pos. categoria: 27 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 147.27 segons/100Metres Club: europa sports center
173250
1:51:46
01:50:28
1:49:09
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46) |
|||||||
363 | 234 | 1232 |
i
|
Jose maria Balasch Casas | 1:50:34 | ||
T. real: 01:50:34 T. oficial: 01:50:34 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:50:14 Cat:M50 Pos. categoria: 47 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 147.41 segons/100Metres Club:
159170
1:51:46
01:50:34
1:49:22
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46) |
|||||||
364 | 130 | 1025 |
i
|
Beatriz Leon Duran | 1:51:24 | ||
T. real: 01:51:24 T. oficial: 01:51:24 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:51:04 Cat:W40 Pos. categoria: 50 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 148.53 segons/100Metres Club:
135850
1:52:26
01:51:24
1:50:23
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56) |
|||||||
365 | 131 | 1073 |
i
|
Clara Garcia Plana | 1:51:41 | ||
T. real: 01:51:41 T. oficial: 01:51:41 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:51:21 Cat:W40 Pos. categoria: 51 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 148.9 segons/100Metres Club: piri vilassar de mar
161810
1:52:55
01:51:41
1:50:28
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56) |
|||||||
366 | 132 | 1047 |
i
|
Susanna Tamboleo Fernàndez | 1:51:41 | ||
T. real: 01:51:41 T. oficial: 01:51:41 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:51:21 Cat:W40 Pos. categoria: 52 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 148.91 segons/100Metres Club:
177760
1:53:02
01:51:41
1:50:20
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02) |
|||||||
367 | 133 | 1098 |
i
|
Delais Sabine | 1:51:46 | ||
T. real: 01:51:46 T. oficial: 01:51:46 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:51:26 Cat:W40 Pos. categoria: 53 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 149.02 segons/100Metres Club:
447370
1:55:10
01:51:46
1:48:23
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02)
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10) |
|||||||
368 | 134 | 1308 |
i
|
Carla Rodés Desvalls | 1:51:56 | ||
T. real: 01:51:56 T. oficial: 01:51:56 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:51:36 Cat:W18 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 149.24 segons/100Metres Club:
670120
1:57:01
01:51:56
1:46:52
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02)
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10)
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01) |
|||||||
369 | 235 | 765 |
i
|
Oriol Busto Marchante | 1:53:02 | ||
T. real: 01:53:02 T. oficial: 01:53:02 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:52:42 Cat:M50 Pos. categoria: 48 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 150.7 segons/100Metres Club: piri vilassar de mar
554180
1:57:14
01:53:02
1:48:50
i
Roberto Tous
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Yvonne Corberó
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Jose maria Balasch Casas
01:50:34 (Tr: 1:50:34)
i
Beatriz Leon Duran
01:51:24 (Tr: 1:51:24)
i
Clara Garcia Plana
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Susanna Tamboleo Fernàndez
01:51:41 (Tr: 1:51:41)
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10)
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14) |
|||||||
370 | 135 | 905 | Maria jose Garcia Osuna | 1:55:10 | |||
T. real: 01:55:10 T. oficial: 01:55:10 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:54:50 Cat:W50 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 153.54 segons/100Metres Club: club natació barcelona
447370
1:58:33
01:55:10
1:51:46
i
Delais Sabine
01:51:46 (Tr: 1:51:46)
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02)
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19) |
|||||||
371 | 136 | 490 |
i
|
Terry Greene | 1:57:01 | ||
T. real: 01:57:01 T. oficial: 01:57:01 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:56:41 Cat:W50 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 156.01 segons/100Metres Club: mullingar jets
670120
2:02:06
01:57:01
1:51:56
i
Carla Rodés Desvalls
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02)
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02) |
|||||||
372 | 137 | 1228 |
i
|
Debora Jurado Carrillo | 1:57:14 | ||
T. real: 01:57:14 T. oficial: 01:57:14 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:56:54 Cat:W30 Pos. categoria: 22 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 156.3 segons/100Metres Club:
554180
2:01:26
01:57:14
1:53:02
i
Oriol Busto Marchante
01:53:02 (Tr: 1:53:02)
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10)
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
373 | 236 | 1227 |
i
|
Matias Meneghin | 1:57:15 | ||
T. real: 01:57:15 T. oficial: 01:57:15 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:56:55 Cat:M30 Pos. categoria: 53 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 156.32 segons/100Metres Club:
275330
1:59:20
01:57:15
1:55:10
Maria jose Garcia Osuna
01:55:10 (Tr: 1:55:10)
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07) |
|||||||
374 | 138 | 1196 |
i
|
Natacha López García | 1:57:16 | ||
T. real: 01:57:16 T. oficial: 01:57:16 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:56:56 Cat:W30 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 156.34 segons/100Metres Club:
138380
1:58:19
01:57:16
1:56:13
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19) |
|||||||
375 | 237 | 1000 |
i
|
Pau Gonzalez Fuxet | 1:57:39 | ||
T. real: 01:57:39 T. oficial: 01:57:39 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:57:19 Cat:M30 Pos. categoria: 54 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 156.85 segons/100Metres Club:
145310
1:58:45
01:57:39
1:56:33
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45) |
|||||||
376 | 139 | 1001 | Mariona Cucurull Pascual | 1:57:39 | |||
T. real: 01:57:39 T. oficial: 01:57:39 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:57:19 Cat:W30 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 156.86 segons/100Metres Club: ce marnaton
160930
1:58:52
01:57:39
1:56:26
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52) |
|||||||
377 | 140 | 1097 |
i
|
Stephanie flora Capdeville | 1:58:19 | ||
T. real: 01:58:19 T. oficial: 01:58:19 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:57:59 Cat:W40 Pos. categoria: 54 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 157.74 segons/100Metres Club:
138380
1:59:22
01:58:19
1:57:16
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07) |
|||||||
378 | 141 | 1782 | Catherine Charlier | 1:58:45 | |||
T. real: 01:58:45 T. oficial: 01:58:45 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:58:25 Cat:W50 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 158.32 segons/100Metres Club: esportiu joan miró
145310
1:59:51
01:58:45
1:57:39
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
379 | 238 | 1182 |
i
|
Jean philippe Sauvageot | 1:58:52 | ||
T. real: 01:58:52 T. oficial: 01:58:52 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:58:32 Cat:M50 Pos. categoria: 49 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 158.48 segons/100Metres Club:
160930
2:00:05
01:58:52
1:57:39
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55) |
|||||||
380 | 142 | 1078 |
i
|
Maria Escalza | 1:58:58 | ||
T. real: 01:58:58 T. oficial: 01:58:58 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:58:38 Cat:W18 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 158.61 segons/100Metres Club:
114400
1:59:50
01:58:58
1:58:06
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50) |
|||||||
381 | 239 | 1280 |
i
|
Arturo Almazor Saltor | 1:59:00 | ||
T. real: 01:59:00 T. oficial: 01:59:00 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:58:40 Cat:M18 Pos. categoria: 34 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 158.65 segons/100Metres Club:
121770
1:59:55
01:59:00
1:58:04
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55) |
|||||||
382 | 143 | 1131 |
i
|
Francisca Chinchilla | 1:59:07 | ||
T. real: 01:59:07 T. oficial: 01:59:07 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:58:47 Cat:W40 Pos. categoria: 55 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 158.81 segons/100Metres Club:
177540
2:00:28
01:59:07
1:57:46
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
383 | 240 | 1012 | Jurgen Depken | 1:59:50 | |||
T. real: 01:59:50 T. oficial: 01:59:50 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:59:30 Cat:M60 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 159.77 segons/100Metres Club:
114400
2:00:42
01:59:50
1:58:58
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28) |
|||||||
384 | 241 | 1183 |
i
|
Roux Francois | 1:59:55 | ||
T. real: 01:59:55 T. oficial: 01:59:55 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 12:59:35 Cat:M50 Pos. categoria: 50 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 159.88 segons/100Metres Club: usn montpellier
279400
2:02:02
01:59:55
1:57:48
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02) |
|||||||
385 | 144 | 1121 |
i
|
Natalia Mur Casola | 2:00:28 | ||
T. real: 02:00:28 T. oficial: 02:00:28 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:00:08 Cat:W50 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 160.61 segons/100Metres Club:
337920
2:03:01
02:00:28
1:57:54
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
Merche Ramos García
02:03:01 (Tr: 2:03:01) |
|||||||
386 | 242 | 1122 |
i
|
Pablo Sagnier Maristany | 2:00:28 | ||
T. real: 02:00:28 T. oficial: 02:00:28 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:00:08 Cat:M50 Pos. categoria: 51 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 160.61 segons/100Metres Club:
517220
2:04:23
02:00:28
1:56:33
i
Terry Greene
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
i
Debora Jurado Carrillo
01:57:14 (Tr: 1:57:14)
i
Matias Meneghin
01:57:15 (Tr: 1:57:15)
i
Natacha López García
01:57:16 (Tr: 1:57:16)
i
Pau Gonzalez Fuxet
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
Mariona Cucurull Pascual
01:57:39 (Tr: 1:57:39)
i
Stephanie flora Capdeville
01:58:19 (Tr: 1:58:19)
Catherine Charlier
01:58:45 (Tr: 1:58:45)
i
Jean philippe Sauvageot
01:58:52 (Tr: 1:58:52)
i
Maria Escalza
01:58:58 (Tr: 1:58:58)
i
Arturo Almazor Saltor
01:59:00 (Tr: 1:59:00)
i
Francisca Chinchilla
01:59:07 (Tr: 1:59:07)
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
Merche Ramos García
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Rodier Virginie
02:04:23 (Tr: 2:04:23) |
|||||||
387 | 145 | 1254 |
i
|
Ines Serra Baucells | 2:02:02 | ||
T. real: 02:02:02 T. oficial: 02:02:02 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:01:42 Cat:W18 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 162.7 segons/100Metres Club:
383680
2:04:56
02:02:02
1:59:08
Jurgen Depken
01:59:50 (Tr: 1:59:50)
i
Roux Francois
01:59:55 (Tr: 1:59:55)
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
Merche Ramos García
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Rodier Virginie
02:04:23 (Tr: 2:04:23)
i
Rafael Pérez Sales
02:04:56 (Tr: 2:04:56) |
|||||||
388 | 146 | 965 | Merche Ramos García | 2:03:01 | |||
T. real: 02:03:01 T. oficial: 02:03:01 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:02:41 Cat:W40 Pos. categoria: 56 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 164.02 segons/100Metres Club:
337920
2:05:35
02:03:01
2:00:28
i
Natalia Mur Casola
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Rodier Virginie
02:04:23 (Tr: 2:04:23)
i
Rafael Pérez Sales
02:04:56 (Tr: 2:04:56) |
|||||||
389 | 147 | 1030 |
i
|
Rodier Virginie | 2:04:23 | ||
T. real: 02:04:23 T. oficial: 02:04:23 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:04:03 Cat:W40 Pos. categoria: 57 Inici cursa:10:59:40 Sexe:F Ritme: 165.84 segons/100Metres Club:
517220
2:08:18
02:04:23
2:00:28
i
Pablo Sagnier Maristany
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
Merche Ramos García
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Rafael Pérez Sales
02:04:56 (Tr: 2:04:56) |
|||||||
390 | 243 | 1129 |
i
|
Rafael Pérez Sales | 2:04:56 | ||
T. real: 02:04:56 T. oficial: 02:04:56 Inici real: 10:59:40 Hora meta: 13:04:36 Cat:M60 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:59:40 Sexe:M Ritme: 166.58 segons/100Metres Club:
383680
2:07:51
02:04:56
2:02:02
i
Ines Serra Baucells
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
Merche Ramos García
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Rodier Virginie
02:04:23 (Tr: 2:04:23) |
|||||||