L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 252 | 630 |
i
|
Roger Morgui Esteve | 2:20:53 (tr 2:00:44 ) | ||
T. real: 02:00:44 T. oficial: 02:20:53 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:49:46 Cat:M30 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 111.43 segons/100Metres Club: swimemotions
4400
2:20:55
02:20:53
2:20:51
|
|||||||
302 | 50 | 663 |
i
|
Aida Arnaiz López | 2:20:57 (tr 2:00:48 ) | ||
T. real: 02:00:48 T. oficial: 02:20:57 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:49:50 Cat:W50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 111.5 segons/100Metres Club:
8690
2:21:01
02:20:57
2:20:53
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44) |
|||||||
303 | 253 | 686 |
i
|
Jordi Paus Pujol | 2:21:02 (tr 2:00:53 ) | ||
T. real: 02:00:53 T. oficial: 02:21:02 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:49:55 Cat:M50 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 111.57 segons/100Metres Club: tintoreres swimming club
19470
2:21:10
02:21:02
2:20:53
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48) |
|||||||
304 | 51 | 297 |
i
|
Audin Camille | 2:01:04 (tr 2:01:04 ) | ||
T. real: 02:01:04 T. oficial: 02:01:04 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:29:57 Cat:JnF Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 111.74 segons/100Metres Club: asn st flour tri
40700
2:01:22
02:01:04
2:00:45
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22) |
|||||||
305 | 52 | 278 |
i
|
Inmaculada Robles | 2:01:11 (tr 2:01:11 ) | ||
T. real: 02:01:11 T. oficial: 02:01:11 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:04 Cat:W40 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 111.86 segons/100Metres Club:
25630
2:01:23
02:01:11
2:01:00
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23) |
|||||||
306 | 254 | 89 |
i
|
David Rubio Peña | 2:01:13 (tr 2:01:13 ) | ||
T. real: 02:01:13 T. oficial: 02:01:13 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:06 Cat:M40 Pos. categoria: 95 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 111.88 segons/100Metres Club: europa sports center
26840
2:01:25
02:01:13
2:01:01
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25) |
|||||||
307 | 53 | 187 |
i
|
Nicola Walsh | 2:01:22 (tr 2:01:22 ) | ||
T. real: 02:01:22 T. oficial: 02:01:22 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:15 Cat:W40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 112.03 segons/100Metres Club: mullingar jets
40700
2:01:41
02:01:22
2:01:04
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29) |
|||||||
308 | 54 | 424 |
i
|
Monica Minguet Adroher | 2:01:23 (tr 2:01:23 ) | ||
T. real: 02:01:23 T. oficial: 02:01:23 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:16 Cat:W50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 112.04 segons/100Metres Club: tg triatló sitges
43450
2:01:43
02:01:23
2:01:03
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43) |
|||||||
309 | 255 | 126 | Joan marc Ramon Cordero | 2:01:25 (tr 2:01:25 ) | |||
T. real: 02:01:25 T. oficial: 02:01:25 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:18 Cat:M30 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.07 segons/100Metres Club: tritraining
66110
2:01:55
02:01:25
2:00:55
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55) |
|||||||
310 | 55 | 419 | Adelaida Cabo Pavia | 2:01:29 (tr 2:01:29 ) | |||
T. real: 02:01:29 T. oficial: 02:01:29 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:22 Cat:W40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 112.13 segons/100Metres Club: tritortugues
2725030
2:22:08
02:01:29
1:40:50
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01) |
|||||||
311 | 256 | 261 |
i
|
Jorge Aubá Guedea | 2:01:43 (tr 2:01:43 ) | ||
T. real: 02:01:43 T. oficial: 02:01:43 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:36 Cat:M30 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.34 segons/100Metres Club:
2699180
2:22:10
02:01:43
1:41:16
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01) |
|||||||
312 | 257 | 422 |
i
|
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala | 2:01:55 (tr 2:01:55 ) | ||
T. real: 02:01:55 T. oficial: 02:01:55 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:48 Cat:M50 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.53 segons/100Metres Club: fasttriatlon cn montjuïc
66110
2:02:25
02:01:55
2:01:25
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02) |
|||||||
313 | 258 | 642 |
i
|
Alexander Gärtner | 2:22:08 (tr 2:01:59 ) | ||
T. real: 02:01:59 T. oficial: 02:22:08 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:01 Cat:M30 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.59 segons/100Metres Club:
2725030
2:42:46
02:22:08
2:01:29
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
314 | 259 | 557 | Eduard Molina Boschmonar | 2:22:10 (tr 2:02:01 ) | |||
T. real: 02:02:01 T. oficial: 02:22:10 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:03 Cat:M50 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.62 segons/100Metres Club: esportiu joan miró
2699180
2:42:36
02:22:10
2:01:43
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
315 | 56 | 198 |
i
|
Aurélie Py | 2:02:02 (tr 2:02:02 ) | ||
T. real: 02:02:02 T. oficial: 02:02:02 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:30:55 Cat:W30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 112.64 segons/100Metres Club: castres sport nautique
2697860
2:22:28
02:02:02
1:41:36
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01) |
|||||||
316 | 260 | 514 |
i
|
Quim Ciurana | 2:22:14 (tr 2:02:05 ) | ||
T. real: 02:02:05 T. oficial: 02:22:14 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:07 Cat:M40 Pos. categoria: 96 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.69 segons/100Metres Club:
36960
2:22:31
02:22:14
2:21:57
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22) |
|||||||
317 | 261 | 586 |
i
|
Jaume Prat Terradas | 2:22:23 (tr 2:02:14 ) | ||
T. real: 02:02:14 T. oficial: 02:22:23 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:16 Cat:M50 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.82 segons/100Metres Club:
34760
2:22:39
02:22:23
2:22:07
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30) |
|||||||
318 | 57 | 745 |
i
|
Brisa Moliner Fabregat | 2:22:28 (tr 2:02:19 ) | ||
T. real: 02:02:19 T. oficial: 02:22:28 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:21 Cat:W40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 112.9 segons/100Metres Club:
2697860
2:42:55
02:22:28
2:02:02
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
319 | 262 | 506 | Andres Manzano Serrano | 2:22:31 (tr 2:02:22 ) | |||
T. real: 02:02:22 T. oficial: 02:22:31 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:24 Cat:M40 Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 112.95 segons/100Metres Club: c.e. dir
36960
2:22:48
02:22:31
2:22:14
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38) |
|||||||
320 | 58 | 534 |
i
|
Laia Segarra Julià | 2:22:39 (tr 2:02:30 ) | ||
T. real: 02:02:30 T. oficial: 02:22:39 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:32 Cat:W18 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 113.07 segons/100Metres Club:
34760
2:22:55
02:22:39
2:22:23
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45) |
|||||||
321 | 263 | 620 |
i
|
Jordi Constante | 2:22:44 (tr 2:02:35 ) | ||
T. real: 02:02:35 T. oficial: 02:22:44 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:37 Cat:M18 Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.14 segons/100Metres Club: club la salle bonanova
34320
2:22:59
02:22:44
2:22:28
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45) |
|||||||
322 | 264 | 518 |
i
|
Alex Núñez | 2:22:45 (tr 2:02:36 ) | ||
T. real: 02:02:36 T. oficial: 02:22:45 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:38 Cat:M50 Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.17 segons/100Metres Club: marnatón
31680
2:23:00
02:22:45
2:22:31
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45) |
|||||||
323 | 265 | 816 |
i
|
Philippe Brinas | 2:22:47 (tr 2:02:38 ) | ||
T. real: 02:02:38 T. oficial: 02:22:47 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:40 Cat:M50 Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.19 segons/100Metres Club:
17050
2:22:54
02:22:47
2:22:39
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36) |
|||||||
324 | 59 | 688 |
i
|
Angeles Arderiu Ibars | 2:22:54 (tr 2:02:45 ) | ||
T. real: 02:02:45 T. oficial: 02:22:54 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:51:47 Cat:W50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:28:53 Sexe:F Ritme: 113.31 segons/100Metres Club: ce marnaton
28270
2:23:07
02:22:54
2:22:42
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58) |
|||||||
325 | 266 | 240 |
i
|
Johannes p. Mast | 2:02:50 (tr 2:02:50 ) | ||
T. real: 02:02:50 T. oficial: 02:02:50 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:31:43 Cat:M40 Pos. categoria: 98 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.38 segons/100Metres Club:
24860
2:03:01
02:02:50
2:02:39
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01) |
|||||||
326 | 267 | 341 |
i
|
Eduard Forner Rovira | 2:02:51 (tr 2:02:51 ) | ||
T. real: 02:02:51 T. oficial: 02:02:51 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:31:44 Cat:M18 Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.39 segons/100Metres Club: junior fc
2725580
2:23:30
02:02:51
1:42:12
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21) |
|||||||
327 | 268 | 633 |
i
|
Xabi Delgado Sotillo | 2:23:07 (tr 2:02:58 ) | ||
T. real: 02:02:58 T. oficial: 02:23:07 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:52:00 Cat:M40 Pos. categoria: 99 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.51 segons/100Metres Club:
58740
2:23:34
02:23:07
2:22:41
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
328 | 269 | 18 | Pau Duran | 2:03:01 (tr 2:03:01 ) | |||
T. real: 02:03:01 T. oficial: 02:03:01 Inici real: 09:28:53 Hora meta: 11:31:54 Cat:M50 Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.55 segons/100Metres Club:
2712270
2:23:34
02:03:01
1:42:28
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Audin Camille
02:01:04 (Tr: 2:01:04)
i
Inmaculada Robles
02:01:11 (Tr: 2:01:11)
i
David Rubio Peña
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Nicola Walsh
02:01:22 (Tr: 2:01:22)
i
Monica Minguet Adroher
02:01:23 (Tr: 2:01:23)
Joan marc Ramon Cordero
02:01:25 (Tr: 2:01:25)
Adelaida Cabo Pavia
02:01:29 (Tr: 2:01:29)
i
Jorge Aubá Guedea
02:01:43 (Tr: 2:01:43)
i
Leopoldo Bremon Fdez.-ayala
02:01:55 (Tr: 2:01:55)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Aurélie Py
02:02:02 (Tr: 2:02:02)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Johannes p. Mast
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
329 | 270 | 754 |
i
|
Juan Perez-artacho Cortes | 2:23:30 (tr 2:03:21 ) | ||
T. real: 02:03:21 T. oficial: 02:23:30 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:52:23 Cat:M30 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.85 segons/100Metres Club:
2725580
2:44:09
02:23:30
2:02:51
i
Roger Morgui Esteve
02:20:53 (Tr: 2:00:44)
i
Aida Arnaiz López
02:20:57 (Tr: 2:00:48)
i
Jordi Paus Pujol
02:21:02 (Tr: 2:00:53)
i
Alexander Gärtner
02:22:08 (Tr: 2:01:59)
Eduard Molina Boschmonar
02:22:10 (Tr: 2:02:01)
i
Quim Ciurana
02:22:14 (Tr: 2:02:05)
i
Jaume Prat Terradas
02:22:23 (Tr: 2:02:14)
i
Brisa Moliner Fabregat
02:22:28 (Tr: 2:02:19)
Andres Manzano Serrano
02:22:31 (Tr: 2:02:22)
i
Laia Segarra Julià
02:22:39 (Tr: 2:02:30)
i
Jordi Constante
02:22:44 (Tr: 2:02:35)
i
Alex Núñez
02:22:45 (Tr: 2:02:36)
i
Philippe Brinas
02:22:47 (Tr: 2:02:38)
i
Angeles Arderiu Ibars
02:22:54 (Tr: 2:02:45)
i
Eduard Forner Rovira
02:02:51 (Tr: 2:02:51)
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
Pau Duran
02:03:01 (Tr: 2:03:01)
i
Enric Roca Bauza
02:23:34 (Tr: 2:03:25) |
|||||||
330 | 271 | 515 |
i
|
Enric Roca Bauza | 2:23:34 (tr 2:03:25 ) | ||
T. real: 02:03:25 T. oficial: 02:23:34 Inici real: 09:49:02 Hora meta: 11:52:27 Cat:M40 Pos. categoria: 100 Inici cursa:9:28:53 Sexe:M Ritme: 113.92 segons/100Metres Club:
58740
2:24:01
02:23:34
2:23:07
i
Xabi Delgado Sotillo
02:23:07 (Tr: 2:02:58)
i
Juan Perez-artacho Cortes
02:23:30 (Tr: 2:03:21) |
|||||||