SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

2,5K

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:27:50

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 12:57:08

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 66.79 segons/100Metres

Club: triatlo palleja

0:34:09
00:27:50
0:21:31
i
Andrea Garrido
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Adrià Luque Serrano
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:29:25

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 12:58:43

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 70.59 segons/100Metres

Club: prorunners barcelona

0:34:09
00:29:25
0:24:41
Javier Navarro Guillén
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Adrià Luque Serrano
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:31:50

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:01:08

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 76.36 segons/100Metres

Club: polo

0:35:49
00:31:50
0:27:50
Javier Navarro Guillén
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Andrea Garrido
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)

T. real: 00:32:51

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:02:09

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 78.82 segons/100Metres

Club:

0:37:52
00:32:51
0:27:50
Javier Navarro Guillén
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Andrea Garrido
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Adrià Luque Serrano
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:33:34

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:02:52

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 80.54 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

0:37:43
00:33:34
0:29:25
i
Andrea Garrido
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Adrià Luque Serrano
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:34:05

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:03:23

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 81.78 segons/100Metres

Club:

0:36:20
00:34:05
0:31:50
i
Adrià Luque Serrano
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:34:09

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:03:27

Cat:JnF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 81.96 segons/100Metres

Club:

0:35:28
00:34:09
0:32:51
i
Jordi Martínez-quintanilla
00:32:51 (Tr: 0:32:51)
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)

T. real: 00:34:26

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:03:44

Cat:JnF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 82.64 segons/100Metres

Club: cn figueres

0:35:24
00:34:26
0:33:29
i
Emma Lefebvre
00:33:34 (Tr: 0:33:34)
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)

T. real: 00:35:14

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:32

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 84.53 segons/100Metres

Club: club natación valladoreix

0:36:22
00:35:14
0:34:05
i
Albert Corominas Bertran
00:34:05 (Tr: 0:34:05)
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:15

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:33

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 84.56 segons/100Metres

Club:

0:36:20
00:35:15
0:34:09
i
Elif Sayin
00:34:09 (Tr: 0:34:09)
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:24

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:42

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 84.92 segons/100Metres

Club: cn rubi

0:36:21
00:35:24
0:34:26
i
Emma Feliu Martin
00:34:26 (Tr: 0:34:26)
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:24

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:42

Cat:JnF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 84.94 segons/100Metres

Club: u.e.horta

0:36:13
00:35:24
0:34:35
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:34

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:52

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 85.34 segons/100Metres

Club: europa sports center

0:36:13
00:35:34
0:34:55
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:35

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:04:53

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:29:18

Sexe:F

Ritme: 85.4 segons/100Metres

Club:

0:36:13
00:35:35
0:34:58
i
Nicolas Bremon
00:35:14 (Tr: 0:35:14)
Ignasi Figueras Nart
00:35:15 (Tr: 0:35:15)
Sebastian Ybarra Pistarelli
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Jordi Escarabajjal
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:36:13

Inici real: 12:29:18

Hora meta: 13:05:31

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:29:18

Sexe:M

Ritme: 86.91 segons/100Metres

Club: prorunners barcelona

0:37:02
00:36:13
0:35:24
i
Aone Landa Gil
00:35:24 (Tr: 0:35:24)
i
Alvaro Navarrete Muñoz
00:35:34 (Tr: 0:35:34)
i
Laura Guarch Sánchez
00:35:35 (Tr: 0:35:35)