SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

4,5K

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:04:36

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:05:38

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 86.13 segons/100Metres

Club: natacion cdupv

1:05:57
01:04:36
1:03:16
i
Sonia Rojas Farreras
01:05:00 (Tr: 1:05:00)
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)

T. real: 01:05:00

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:02

Cat:W30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 86.65 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:05:57
01:05:00
1:04:03
i
Ignacio Santonja Molina
01:04:36 (Tr: 1:04:36)
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)

T. real: 01:05:34

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:36

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 87.41 segons/100Metres

Club: torrot-centre natació mataró

1:06:31
01:05:34
1:04:36
i
Ignacio Santonja Molina
01:04:36 (Tr: 1:04:36)
i
Sonia Rojas Farreras
01:05:00 (Tr: 1:05:00)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)

T. real: 01:05:50

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:52

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 87.77 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

1:07:04
01:05:50
1:04:36
i
Ignacio Santonja Molina
01:04:36 (Tr: 1:04:36)
i
Sonia Rojas Farreras
01:05:00 (Tr: 1:05:00)
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)

T. real: 01:05:50

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:52

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 87.77 segons/100Metres

Club: castres sport nautique

1:06:40
01:05:50
1:05:00
i
Sonia Rojas Farreras
01:05:00 (Tr: 1:05:00)
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)

T. real: 01:05:56

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:58

Cat:W18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 87.9 segons/100Metres

Club: club natacio prat de llobregat

1:06:19
01:05:56
1:05:34
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)

T. real: 01:05:57

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:06:59

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 87.92 segons/100Metres

Club: club natacio prat de llobregat

1:06:11
01:05:57
1:05:43
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)

T. real: 01:06:02

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:07:04

Cat:W18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 88.03 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:07:03
01:06:02
1:05:01
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)

T. real: 01:06:02

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:07:04

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 88.04 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:07:06
01:06:02
1:04:59
i
Sonia Rojas Farreras
01:05:00 (Tr: 1:05:00)
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)

T. real: 01:06:11

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:07:13

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 88.23 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:07:11
01:06:11
1:05:11
i
Jordi Clavel Jorda
01:05:34 (Tr: 1:05:34)
i
Ferran Fernàndez Danés
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Yoann Codina
01:05:50 (Tr: 1:05:50)
i
Maria Jurado Ruiz
01:05:56 (Tr: 1:05:56)
i
Manuel Plaza Bustos
01:05:57 (Tr: 1:05:57)
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Margareta e. Maunsbach
01:07:11 (Tr: 1:07:11)

T. real: 01:07:03

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:05

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 89.38 segons/100Metres

Club: club esportiu bonasport

1:08:03
01:07:03
1:06:02
Natalia Bañó Gonzalez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Margareta e. Maunsbach
01:07:11 (Tr: 1:07:11)
i
Nacho Julià Manresa
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
Raul Garcia Vega
01:07:18 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:06

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:08

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 89.45 segons/100Metres

Club: nadadores salvajes

1:08:09
01:07:06
1:06:02
i
Oscar Perez Gutierrez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)
i
Margareta e. Maunsbach
01:07:11 (Tr: 1:07:11)
i
Nacho Julià Manresa
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
Raul Garcia Vega
01:07:18 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:11

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:13

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 89.57 segons/100Metres

Club: aarhus studenternes svommeklub

1:08:12
01:07:11
1:06:11
Manel Macián Bravo
01:06:11 (Tr: 1:06:11)
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Nacho Julià Manresa
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
Raul Garcia Vega
01:07:18 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:15

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:17

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 89.65 segons/100Metres

Club: metroplitan galileo

1:07:27
01:07:15
1:07:03
i
Luis Moya
01:07:03 (Tr: 1:07:03)
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Margareta e. Maunsbach
01:07:11 (Tr: 1:07:11)
Raul Garcia Vega
01:07:18 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:18

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:20

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 89.73 segons/100Metres

Club:

1:07:31
01:07:18
1:07:06
i
Alejandro Sanz Pérez
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Margareta e. Maunsbach
01:07:11 (Tr: 1:07:11)
i
Nacho Julià Manresa
01:07:15 (Tr: 1:07:15)