SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

4,5K

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:07:32

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:34

Cat:W18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 90.04 segons/100Metres

Club:

1:10:17
01:07:32
1:04:48
Alex Gonzalez Casas
01:07:34 (Tr: 1:07:34)
i
Gary Simons
01:07:36 (Tr: 1:07:36)
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:07:34

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:36

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 90.08 segons/100Metres

Club: club natació premià

1:10:17
01:07:34
1:04:52
i
Andrea Ribera Lleonart
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
i
Gary Simons
01:07:36 (Tr: 1:07:36)
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:07:36

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:08:38

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 90.12 segons/100Metres

Club: hackney aquatics club, uk

1:10:17
01:07:36
1:04:55
i
Andrea Ribera Lleonart
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
Alex Gonzalez Casas
01:07:34 (Tr: 1:07:34)
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:08:00

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:09:02

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 90.66 segons/100Metres

Club:

1:10:17
01:08:00
1:05:44
i
Andrea Ribera Lleonart
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
Alex Gonzalez Casas
01:07:34 (Tr: 1:07:34)
i
Gary Simons
01:07:36 (Tr: 1:07:36)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:08:01

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:09:03

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 90.68 segons/100Metres

Club: castres sport nautique

1:10:40
01:08:01
1:05:22
i
Andrea Ribera Lleonart
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
Alex Gonzalez Casas
01:07:34 (Tr: 1:07:34)
i
Gary Simons
01:07:36 (Tr: 1:07:36)
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)

T. real: 01:09:41

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:10:43

Cat:W30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 92.9 segons/100Metres

Club: club esportiu marnaton

1:11:46
01:09:41
1:07:36
i
Gary Simons
01:07:36 (Tr: 1:07:36)
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:17

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:19

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 93.69 segons/100Metres

Club:

1:12:33
01:10:17
1:08:00
i
Angus Mulready-jones
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:40

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:42

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.21 segons/100Metres

Club:

1:13:19
01:10:40
1:08:01
i
Laurent Mouton
01:08:01 (Tr: 1:08:01)
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:45

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:47

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.31 segons/100Metres

Club:

1:11:48
01:10:45
1:09:41
i
Chiara Troncarelli
01:09:41 (Tr: 1:09:41)
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:46

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:48

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.35 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:11:16
01:10:46
1:10:17
i
Carles Llach Fernandez
01:10:17 (Tr: 1:10:17)
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:47

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:49

Cat:W30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 94.36 segons/100Metres

Club:

1:10:55
01:10:47
1:10:38
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)

T. real: 01:10:48

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:50

Cat:W30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 94.38 segons/100Metres

Club:

1:11:08
01:10:48
1:10:28
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:53

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:55

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.5 segons/100Metres

Club: hackney aquatics club, uk

1:11:08
01:10:53
1:10:38
i
Benito Gentile
01:10:40 (Tr: 1:10:40)
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:10:55

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:11:57

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.55 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:11:08
01:10:55
1:10:42
i
Valentí Sabaté Garaizabal
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
Josep ma Elorza Ricart
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Judit Sanchez Castro
01:10:47 (Tr: 1:10:47)
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
Oriol Porta Sanchez
01:11:08 (Tr: 1:11:08)

T. real: 01:11:08

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:12:10

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 94.83 segons/100Metres

Club:

1:11:28
01:11:08
1:10:48
i
Anna Santidrian
01:10:48 (Tr: 1:10:48)
i
Lucio Puccio
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Vincent Tchengang
01:10:55 (Tr: 1:10:55)