SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

4,5K

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:11:17

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:12:19

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 95.03 segons/100Metres

Club:

1:12:24
01:11:17
1:10:09
i
Luis Garcia Costoya
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
Andrea Carroggio
01:11:27 (Tr: 1:11:27)
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)

T. real: 01:11:26

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:12:28

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 95.23 segons/100Metres

Club: club natacio montjuic

1:12:24
01:11:26
1:10:27
i
Nicolo Bennicelli
01:11:17 (Tr: 1:11:17)
Andrea Carroggio
01:11:27 (Tr: 1:11:27)
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)

T. real: 01:11:27

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:12:29

Cat:W30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 95.26 segons/100Metres

Club: proam

1:12:24
01:11:27
1:10:30
i
Nicolo Bennicelli
01:11:17 (Tr: 1:11:17)
i
Luis Garcia Costoya
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)

T. real: 01:11:57

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:12:59

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 95.92 segons/100Metres

Club: cna auch

1:12:37
01:11:57
1:11:17
i
Nicolo Bennicelli
01:11:17 (Tr: 1:11:17)
i
Luis Garcia Costoya
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
Andrea Carroggio
01:11:27 (Tr: 1:11:27)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)

T. real: 01:12:06

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:08

Cat:W30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 96.11 segons/100Metres

Club: fundació sant gervasi

1:12:45
01:12:06
1:11:26
i
Luis Garcia Costoya
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
Andrea Carroggio
01:11:27 (Tr: 1:11:27)
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)

T. real: 01:12:17

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:19

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 96.38 segons/100Metres

Club: cnprat

1:13:08
01:12:17
1:11:27
Andrea Carroggio
01:11:27 (Tr: 1:11:27)
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)

T. real: 01:12:24

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:26

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 96.53 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:12:52
01:12:24
1:11:57
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)

T. real: 01:12:29

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:31

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 96.64 segons/100Metres

Club: usc natation sportive

1:12:53
01:12:29
1:12:06
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)

T. real: 01:12:34

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:36

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 96.75 segons/100Metres

Club: cn auch

1:13:04
01:12:34
1:12:04
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)

T. real: 01:12:36

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:38

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 96.79 segons/100Metres

Club:

1:13:25
01:12:36
1:11:47
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)
Sergi García Lucas
01:13:25 (Tr: 1:13:25)

T. real: 01:12:45

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:13:47

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 96.98 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:13:38
01:12:45
1:11:51
i
Julien Lacombe
01:11:57 (Tr: 1:11:57)
i
Sabina Martinez Martinez
01:12:06 (Tr: 1:12:06)
Marta Galbas Turmo
01:12:17 (Tr: 1:12:17)
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)
Sergi García Lucas
01:13:25 (Tr: 1:13:25)
Lluis Tortajada Rojas
01:13:38 (Tr: 1:13:38)

T. real: 01:13:04

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:14:06

Cat:W30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 97.4 segons/100Metres

Club:

1:13:48
01:13:04
1:12:19
i
Imma Alemany Ortega
01:12:24 (Tr: 1:12:24)
i
Cailhol Stephane
01:12:29 (Tr: 1:12:29)
i
Nathalie Lacaze
01:12:34 (Tr: 1:12:34)
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
Sergi García Lucas
01:13:25 (Tr: 1:13:25)
Lluis Tortajada Rojas
01:13:38 (Tr: 1:13:38)
i
Marti Pregonas Sarra
01:13:48 (Tr: 1:13:48)

T. real: 01:13:25

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:14:27

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 97.88 segons/100Metres

Club: unió esportiva horta

1:14:14
01:13:25
1:12:36
i
Jaume Pregonas Sarrà
01:12:36 (Tr: 1:12:36)
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)
Lluis Tortajada Rojas
01:13:38 (Tr: 1:13:38)
i
Marti Pregonas Sarra
01:13:48 (Tr: 1:13:48)

T. real: 01:13:38

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:14:40

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 98.16 segons/100Metres

Club:

1:14:31
01:13:38
1:12:45
i
Guillem Farre Villena
01:12:45 (Tr: 1:12:45)
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)
Sergi García Lucas
01:13:25 (Tr: 1:13:25)
i
Marti Pregonas Sarra
01:13:48 (Tr: 1:13:48)

T. real: 01:13:48

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:14:50

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 98.4 segons/100Metres

Club:

1:14:33
01:13:48
1:13:04
i
Nicole Millar
01:13:04 (Tr: 1:13:04)
Sergi García Lucas
01:13:25 (Tr: 1:13:25)
Lluis Tortajada Rojas
01:13:38 (Tr: 1:13:38)