SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

4,5K

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:25

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:27

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.55 segons/100Metres

Club:

1:21:33
01:21:25
1:21:18
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)

T. real: 01:21:27

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:29

Cat:M40

Pos. categoria: 41

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.6 segons/100Metres

Club:

1:21:33
01:21:27
1:21:22
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)

T. real: 01:21:28

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:30

Cat:W40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:02

Sexe:F

Ritme: 108.61 segons/100Metres

Club: metroplitan galileo

1:21:33
01:21:28
1:21:23
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)

T. real: 01:21:29

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:31

Cat:M18

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.63 segons/100Metres

Club:

1:21:33
01:21:29
1:21:24
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)

T. real: 01:21:31

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:33

Cat:M30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.67 segons/100Metres

Club:

1:21:40
01:21:31
1:21:22
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)

T. real: 01:21:33

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:35

Cat:M30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.71 segons/100Metres

Club: club triatló granollers

1:21:42
01:21:33
1:21:23
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)

T. real: 01:21:33

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:35

Cat:M50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.72 segons/100Metres

Club:

1:21:42
01:21:33
1:21:23
i
Joan carles Sabadell Carazo
01:21:25 (Tr: 1:21:25)
i
Fernando De La Iglesia
01:21:27 (Tr: 1:21:27)
Anna Salvador Gazquez
01:21:28 (Tr: 1:21:28)
i
Alex Aguilar Barceló
01:21:29 (Tr: 1:21:29)
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)

T. real: 01:21:40

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:42

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.88 segons/100Metres

Club: can caralleu

1:21:49
01:21:40
1:21:31
i
Andrea Pelliccia
01:21:31 (Tr: 1:21:31)
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)

T. real: 01:21:42

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:44

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.93 segons/100Metres

Club: nadadores salvajes

1:21:52
01:21:42
1:21:33
Jose Garcia Martin
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Sergi Virgili Aniorte
01:21:51 (Tr: 1:21:51)

T. real: 01:21:42

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:44

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.93 segons/100Metres

Club: la calle del pradas

1:21:52
01:21:42
1:21:33
i
Claudio Bernardini
01:21:33 (Tr: 1:21:33)
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Sergi Virgili Aniorte
01:21:51 (Tr: 1:21:51)

T. real: 01:21:43

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:45

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.95 segons/100Metres

Club:

1:21:46
01:21:43
1:21:40
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)

T. real: 01:21:44

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:46

Cat:M40

Pos. categoria: 42

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.97 segons/100Metres

Club: tricet 10

1:21:51
01:21:44
1:21:37
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Sergi Virgili Aniorte
01:21:51 (Tr: 1:21:51)

T. real: 01:21:45

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:47

Cat:M40

Pos. categoria: 43

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 108.98 segons/100Metres

Club:

1:21:51
01:21:45
1:21:38
i
Rafael Domínguez Remy
01:21:40 (Tr: 1:21:40)
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Sergi Virgili Aniorte
01:21:51 (Tr: 1:21:51)

T. real: 01:21:46

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:48

Cat:M50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 109.01 segons/100Metres

Club:

1:21:51
01:21:46
1:21:42
i
Tomás Sanz Pérez
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
i
Juan pedro Ruiz Torrico
01:21:42 (Tr: 1:21:42)
Jose carlos Garcia Rivas
01:21:43 (Tr: 1:21:43)
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
Sergi Virgili Aniorte
01:21:51 (Tr: 1:21:51)

T. real: 01:21:51

Inici real: 11:01:02

Hora meta: 12:22:53

Cat:M40

Pos. categoria: 44

Inici cursa:11:01:02

Sexe:M

Ritme: 109.11 segons/100Metres

Club:

1:21:57
01:21:51
1:21:44
Ceferino Sotelo Riueño
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Manu Rodenas Arana
01:21:45 (Tr: 1:21:45)
i
Stephen Roberts
01:21:46 (Tr: 1:21:46)